Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Beşiktaş İngilizce Kursu

Bilgi Al

Beşiktaş İngilizce Kursu

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonel yaklaşımıyla öğrencilerinin ezberleyerek değil, öğrenerek ilerlemelerini sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenler eşliğinde starter (başlangıç) seviyesinden C1 (advanced) düzeyine kadar tam anlamıyla profesyonel bir eğitim süreci yaşatan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, eğitim süresi boyunca ders materyallerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

 • Maksimum 8 Kişilik Sınıflar
 • Ücretsiz Eğitim Materyalleri
 • Ücretsiz Kur Tekrarı Hakkı
 • İlk 16 Ders Saatinde Kayıt İptali
 • 1 Yıla Kadar Eğitim Dondurma
 • Ücretsiz Telafi Dersleri

Deneme Dersleri:

Hepimizin aklında aynı soru, “acaba akıcı İngilizce konuşabilir miyim?” var. Bu konuyu hiç dert etmenize gerek yok, ücretsiz deneme derslerimize buradaki linke tıklayarak kaydolabilirsiniz. Ön Kayıt İçin Tıklayın.

Ayrıca eğitimlerimize kayıt olsanız bile ilk 16 ders boyunca size deneme imkanı sunarak, eğitim metodolojimizi denemenize olanak tanıyoruz.

Eğitim programımızın size uygun olduğuna emin olabilirsiniz. İster ücretsiz demo derslerimize katılın, isterseniz kayıt olup ilk 16 ders boyunca sizlere sunduğumuz bu olanağın keyfini çıkartarak aklınızdaki sorunun cevabını arayın.

Burası Beşiktaş American Time , buradan İngilizce Öğrenmeden ayrılamayacaksınız.

Dil Düzeyi Göstergeleri

En iyi İngilizce öğrenme metodlarından biri olan Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 adet seviye bulunmaktadır.

A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde toplam 6 seviyeyi ifade eder.

Aşağıda bu seviye tanımlarını bulabilirsiniz:

A1 Seviye İngilizce: Söylenilenlerin daha yavaş şekilde tekrarlanması ve söyleyeceklerimi oluştururken yardımcı olunması koşuluyla, basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Acil ihtiyaçlara ya da bildiğim konularla ilgili alanlarda basit sorular sorabilir ve sorulan soruları cevaplayabilirim.        

A2 Seviye İngilizce : Bildiğim konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirim.

B1 Seviye İngilizce: Öğrendiğim dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken karşılaşabileceğim birçok durumla başa çıkabilirim. Bildiğim ilgi alanıma giren ya da günlük hayatla ilgili (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar) konularda hazırlıksız olarak konuşabilirim.

B2 Seviye İngilizce: Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.

C1 Seviye İngilizce: Kullanacağım ifadeler için fazla zaman harcamadan kendimi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirim. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirim. Görüş ve fikirlerimi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirim.

C2 Seviye İngilizce: Hiç zorlanmadan her türlü tartışma ve konuşmaya katılabilir, deyimler ve konuşma diline ait ifadeleri anlayabilirim. Kendimi akıcı şekilde ifade edebilir, anlamdaki ince ayrıntıları kesin doğru olarak belirtebilirim. Bir problemle karşılaşır isem, sorunu diğer kişiler farkına varmadan geriye dönüp, ifadelerimi yeniden kurarak çözebilirim.

Hafta İçi İngilizce Eğitim Programı

Maksimum sekiz kişilik sınıflarda, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim veren Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler;pazartesi-çarşamba-cuma, haftada 12 ders saati; pazartesi-çarşamba, salı-perşembe ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim alabilirler.

Hafta İçi Sabah

12 Ders / 7 Hafta
 • Pazartesi - Çarşamba - Cuma
 • Haftada 3 Gün
 • 10.00 - 13.10
 • Haftada 12 Ders Saati

Hafta İçi Akşam

8 Ders / 10 Hafta
 • Pazartesi ve Çarşamba
 • Haftada 2 Gün
 • 19.00 - 22.00
 • Haftada 8 Ders Saati

Hafta İçi Akşam - 2

8 Ders / 10 Hafta
 • Salı ve Perşembe
 • Haftada 2 Gün
 • 19.00- 22.00
 • Haftada 8 Ders Saati

Hafta Sonu İngilizce Eğitim Programı

Hafta Sonu Sabah

8 Ders / 10 Hafta
 • Cumartesi ve Pazar
 • Günde 4 Ders
 • 10.00 - 13.10
 • Haftada 8 Ders Saati

Hafta Sonu Öplen

8 Ders / 10 Hafta
 • Cumartesi ve Pazar
 • Günde 4 Ders
 • 13.30- 16.40
 • Haftada 8 Ders Saati

Hafta Sonu Akşam

8 Ders / 10 Hafta
 • Cumartesi ve Pazar
 • Günde 4 Ders
 • 17.00 - 20.10
 • Haftada 8 Ders Saati

Avrupa Dil Portfolyosu

Seviyenize Uygun Eğitimler

CEFR sistemine göre hazırlanmış eğitimi ve eğitim sonunda başarılı olan öğrencilere verdiği, tüm Avrupa’da geçerli Avrupa Dil Portfolyosu ile oldukça tercih edilmektedir. Öğrenci memnuniyeti konusunda ödün vermeyen yaklaşımı ve ömür boyu ücretsiz olarak sunduğu aktivite sınıfları ile öğrencilere kusursuz bir dil eğitimi deneyimi sunmaktadır.

Dünyaca Geçerli CEFR Sistemi Ile İngilizce Öğrenimi

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, CEFR sisteminin ön gördüğü şekilde İngilizce eğitimini altı seviyede tamamlamakta ve öğrencilerinin ana dil düzeyinde dil yetkinliği kazanmalarını sağlamaktadır. Yazılı ve sözlü olarak gerçekleştirilen Ücretsiz Seviye Tespit Sınavı ardından öğrenciler, yetkinliklerine uygun seviyedeki sınıflara yerleştirilerek eğitimlerine başlatılırlar.

Seviyenize Uygun Eğitimler

Daha önce hiçbir şekilde İngilizce eğitimi almamış öğrenciler için 48 ders saati ve %100 Türk eğitmen eşliğinde verilen Starter seviyesini sırasıyla 84’er ders saati ve %100 Türk eğitmen ile işlenen A1 Elementary, A2 Pre Intermediate; 84’er ders saati ve %50 Türk/ %50 yabancı eğitmen ile işlenen B1 Intermediate, B2 Upper Intermediate ve son olarak 96 ders saati ve %100 yabancı eğitmen ile işlenen C1 Advanced seviyeleri takip eder.

Maksimum sekiz kişilik sınıflarda, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim veren Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler;pazartesi-çarşamba-cuma, haftada 2 ders saati; pazartesi-çarşamba, salı-perşembe ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim alabilirler.

Maksimum sekiz kişilik sınıflarda, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim veren Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler;pazartesi-çarşamba-cuma, haftada 12 ders saati; pazartesi-çarşamba, salı-perşembe ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim alabilirler.

Ücretsiz Aktivite Dersleri

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu Ile Ücretsiz İngilizce Pratik İmkânı !

Haftanın beş günü conversation, grammar, vocabulary konularında yapılan aktivite sınıfları ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; öğrencilerine ücretsiz olarak katılabilecekleri aktivite dersleri sunar.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu İle İngilizce Öğrenimi

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, öğrencilerinden %90 oranında devamlılık bekler. Öğrenciler bunu sağlamalarına ve ödevlerini eksiksiz yapmalarına rağmen kur ortası ve sonunda yapılan sınavlardan geçer not alamazlarsa öğrencilerine her seviye için ücretsiz seviye tekrarı sunar.Bu seçenek, %100 öğrenci memnuniyeti ve öğrenme garantisinin en önemli göstergelerindendir. Öğrencilerin, seviye bitimlerinde olmak şartıyla 6 aya kadar eğitim dondurma hakkı bulunmakta ve öğrenciler, genel İngilizce eğitiminde her kurda dört ders telafi hakkı elde etmektedirler.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu eğitim kalitesine ve uzman eğitmen kadrosunun başarısına duyduğu güvenle yeni kayıt olan öğrencilerine ilk 16 ders saati içerisinde kayıt iptal hakkı da sunmaktadır.