Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Online Genel İngilizce Eğitimi

Bilgi Al

Online Genel İngilizce Eğitimi

Dünya genelinde etkisini sürdüren coronavirüs nedeniyle, birçok sektörde olduğu gibi İngilizce kursları da online olarak veriliyor. Öğrenciler ve çalışanlar, kariyerlerini geliştirebilmek için İngilizce dil seviyelerini yükseltmek istemektedir.

Online İngilizce eğitimi seçeneklerimiz sayesinde, kendi evinizden derslere katılarak, uzman hocalardan İngilizce öğrenebiliyorsunuz. Online olarak İngilizce öğrenebilmek için kurs programını incelemeniz ve kurs kayıt işlemlerini tamamlamanız yeterlidir. Başlangıç seviyeniz ve alacağınız kur sayısı online eğitim fiyatlarını etkiler.

İş Ve Eğitim Hayatında Geçerli Sertifika

Öğrenceler İngilizce kursu sonunda aldıkları sertifikaları eğitimlerinde ya da iş hayatlarında kullanabiliyor.

Online İngilizce kursu sonunda da başarılı olan tüm öğrencilere sertifika verilir. Online İngilizce kursu sonunda verilen sertifika Avrupa genelinde geçerlidir. Online eğitimlere katılanlar, kurs sonunda yapılan bitirme sınavına girmeli ve sınavdan belirlenen baraj puanı üzerinde puan almalıdır. Kurs bitiminde İngilizce dil seviye tespitini gösteren sertifika, imzalı ve onaylı bir şekilde öğrencilere en kısa sürede ulaştırılır.

Online İngilizce Eğitim Programı

İngilizce dil kurslarının, öğrencilere sağladığı birçok avantaj seçenekleri vardır. Online İngilizce kursunun avantajları, İngilizce öğrenmek isteyen herkesin kendisine zaman ayırarak kurs almasını sağlar. Online İngilizce kursu avantajları nelerdir?

  • Şehir ve mesafe kavramının ortadan kalkması,
  • Online sınıf öğrenci sayısının az olması özel ders gibi işlenmesi,
  • Hocalarla birebir eğitim,
  • Ders saatlerinin öğrenciye göre ayarlanması


Beşiktaş Amerikan Time online İngilizce kurs programlarına önem vermekte ve isteyenlerin farklı şehirlerden ve günün farklı saatlerinde derslere katılımını sağlamaktadır.

Online İngilizce kursunun avantajları, kurs kaydını yaptıran ve eğitimlere başlayanlar tarafından daha iyi görülmektedir. Online kurs verilmeye başlandıktan sonra Türkiye’nin farklı şehirlerinde yaşayanlarda kayıtlarını yaptırarak, online bağlantı sayesinde en iyi hocalardan eğitim alabiliyor. Online olarak İngilizce derslerine katılım yapılabildiği için İngilizce eğitimleri yarıda kalmıyor ve dil öğrenebiliyorsunuz.

Online İngilizce Kurslarımız hakkında daha fazla bilgi için, Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu eğitim danışmanları ile 0212 327 26 27 numaralı telefondan ya da info@americantimebesiktas.com e-posta adresinden iletişime geçebilir ve eğitim detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz.