Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Neden Biz

Beşiktaş American Time Eğitim Hizmetleri

VIP eğitim konseptinde 6-8 kişilik sınıf ortalaması ile eğitim sunan Beşiktaş American Time’da sınıflar maksimum 8 kişiden oluşmaktadır.

Haftanın 7 günü farklı saat aralıklarında, tamamen ücretsiz ve sınırsız aktivite-etüt (gramer, kelime ve konuşma) programı sunan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, programa %90 oranında düzenli katılım sağlayan öğrencilerin başarısız olmaları durumunda aynı eğitimi hiçbir ücret ödemeden tekrar etme hakkı vermektedir. Bu imkân kurumun %100 eğitim garantisi kapsamında sunulmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda öğrencilerin, ilk 16 ders saati içerisine hiçbir gerekçe göstermeksizin sözleşmelerini iptal etme, kur ortasında olmamak kaydı ile eğitimlerini bir yıla kadar program dondurma hakları bulunmaktadır.

Öğrencilerin her seviyede sınıf eğitimlerinde gün ve saat değişiklik hakkı bulunmaktadır. Kur geçişlerinde eğitimin aksamaması için maksimum üç haftalık aralar olabileceğinin sözü Beşiktaş American Time tarafından taahhüt edilmekte ve eğitime başlayan her öğrencinin sınıf veya öğretmenden yana değişiklik talebi değerlendirilerek sınıf değişikliği sağlanmaktadır.

Beşiktaş American Time Eğitim Danışmanları

Her öğrenci için özel danışmanın atandığı Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, belirlenen iletişim bilgileri üzerinden danışmanlar ile sürekli iletişim halinde olmaktadır.

Danışmanlar tarafından ders öğretmenlerinden öğrenci hakkında düzenli olarak rapor alınır. Böylelikle öğrencilerin gelişim süreçleri yakından takip edilmektedir.

Kursa devam eden her öğrenci, önceden bilgi vermeksizin iki gün boyunca derse katılım sağlamadığı veya derslere düzenli olarak devam etmediği durumlarda danışmanlar tarafından haftalık periyotlarla düzenli olarak aranmaktadır. Danışmanlar öğrencileri programa düzenli katılmaları için teşvik etmektedirler.

Beşiktaş American Time’da Eğitim Materyalleri

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda tüm eğitim materyalleri öğrencilere ücretsiz olarak sunulur.

Tüm sınıflarda bilgisayar ve televizyon desteği bulunmaktadır. Görsel ve işitsel öğrenme açısından farklı aktiviteler ile öğrencilerin öğrenme faaliyetleri kalıcı hale getirilmektedir.

Öğretmenler tarafından özel seçilmiş, seviye ve konuları belirlenmiş hikâye kitapları ile öğrencilere her hafta bir kitap okutulur. Böylece öğrencilerin okuma yetilerinin hızlı şekilde gelişmesi ve kelime dağarcıklarının artması sağlanmaktadır.

Beşiktaş American Time’da Sınıf Oluşturma Ve Sınav Sistemi

VIP eğitim konseptinde sınıf kontenjanları oluşturulurken yaş ortalaması özellikle ön planda tutulmaktadır. Yetişkin öğrenciler ile çocuk grubu öğrencileri aynı sınıfta yer almamaktadır. Her öğrenci için eğitime başlamadan önce yazılı ve sözlü olmak üzere ücretsiz seviye tespit sınavı yapılmaktadır.

Tüm sınıflar aynı seviyede yer alan öğrenciler ile oluşturulmaktadır. Öğrenciler mevcut ders günü ve haricinde, istedikleri zaman diliminde herhangi bir sınırlama olmadan kuruma gelerek ders çalışma ve kurumda düzenli olarak bulunan nöbetçi öğretmenlere gerektiğinde takıldıkları soruları sorarak yardım alma imkânına sahiptir.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda her seviye için ara sınav ve final sınavı yapılmaktadır. Yazılı ve sözlü olarak ayrı ayrı yapılan sınavlarda öğrenciler 5 bölüm (okuma, yazma, dinleme, konuşma, gramer/kelime) üzerinden sınava girmektedir. Her eğitim sonunda tüm öğrencilere hiçbir ücret talep edilmeksizin başarılı olduğu son dil seviyesi baz alınarak sertifika verilmekte, online eğitim ve My Kelime platformu öğrencilere tanımlanarak dil öğrenme süreçlerinin kalıcılık kazanması sağlanmaktadır.