Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Rusça Eğitimi

Bilgi Al

Rusça Eğitimi

Her Seviyeye İçin

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu var olan bu yoğun talebe en doğru şekilde cevap verebilmek adına; alanında uzman, ana dili Rusça olan eğitmenleri ile Rusça Kursu açmaktadır.

  • Kişiye Özel Eğitim Programı
  • Ücretsiz Eğitim Materyalleri
  • İlk 6 Ders Saatinde Kayıt İptali
  • 1 Yıla Kadar Eğitim Dondurma

Rusça Eğitim Programı

Dünyanın en çok konuşulan dilleri arasında yer alan Rusça, Birleşmiş Milletler’in de resmi dilleri arasında yer almaktadır. Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği (SSCB) dağıldıktan sonra bile bağımsızlıklarını ilan eden tüm ülkeler (Türki Cumhuriyetler) gayet akıcı şekilde Rusça konuşmaya devam etmişlerdir. 

Teknoloji anlamında da dünyanın önde gelen ülkelerinden olması Rusya’yı ve ana dili olan Rusçayı cazip kılmaktadır. Avrupa dilleri arasında yer alan Rusça, özellikle herhangi bir Avrupa dilini bilen öğrenciler için hiç de zorlanılmadan öğrenilebilir.

İnşaat sektörü başta olmak üzere mimari, edebiyat ve turizm alanında profesyonel iş ve akademik kariyer düşünen kişilerin Rusça öğrenmesi büyük önem taşımaktadır. Yalnızca yurt dışında değil Türkiye’de de büyük şirketlerin kariyer fırsatlarında Rusça bilen adaylara öncelik tanınmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, tüm dil yetkinliklerini öğrencilerine kazandırarak onların Rusça öğrenimlerini kolaylaştırmakta ve verdiği ücretsiz eğitim materyalleri ile dili öğrencilerde kalıcı hale getirmektedir.