Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


İstanbul İngilizce Kursları

Bilgi Al

Diğer Yazılar

İstanbul İngilizce Kursları

İngilizce öğrenmek artık dünyanın bir gerçeği olarak hemen herkesin karşısına çıkmaktadır. İş hayatında, eğitimde ve tatilde farklı şekillerde karşımıza çıkan İngilizce, dünya üzerinde en çok konuşulan dillerden bir tanesi olduğu ve uluslararası geçerliliği kabul edildiği için son derece önemlidir. Bu yüzden, İngilizce öğrenmek için tercih edilen İngilizce kursları, bireylerin hayatında önemli bir rol oynamaktadır.


Son dönem değişen koşullar neticesinde her bir iş kolunun dijitale taşınması, İngilizce kurslarını da harekete geçirdi ve İstanbul İngilizce kursları, Türkiye’nin her bir noktasına ulaşabilmek adına online İngilizce eğitimine geçiş yaptı. American Time Beşiktaş, İstanbul İngilizce kursu olarak geliştirdiğimiz online İngilizce eğitimleri, pandemi döneminde pek çok öğrencimize önemli faydalar sağladı.

American Time İstanbul İngilizce Kursu

American Time İstanbul İngilizce kursu olarak son dönemin şartları gereği her ne kadar online İngilizce eğitimine ağırlık vermiş olsak da Beşiktaş’taki ofisimizde gerçekleştirdiğimiz eğitimler, İngilizce öğrenmek isteyenlere en iyi alternatifi sunuyor. Sınıf ve birebir İngilizce eğitimleri, özel İngilizce konuşma sınıfları ve aktivite grupları ile öğrencilerimize en iyi eğitimi vermeyi ilke edinen American Time İstanbul İngilizce kursu olarak, bizi tercih edenlere sınırsız destek sağlıyoruz.


7’den 70’e kadar farklı pek çok yaşa uygun olarak geliştirdiğimiz özel eğitim programları ve sınıflar ile, İngilizce öğrenmek isteyen herkese yardımcı oluyoruz. Buna ek İstanbul İngilizce kursu olarak hizmet vermemize rağmen, online İngilizce eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına profesyonel bir İngilizce eğitimi vermeye devam ediyoruz.


Siz de American Time Beşiktaş, İstanbul İngilizce kursumuzu tercih ederek farklı alanlarda size fayda sağlayacak olan İngilizceyi en iyi ve doğru bir şekilde öğrenebilir ve farklı bir şehirde olsanız bile online İngilizce eğitimimiz sayesinde kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.