Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Konuşma Kursları

Bilgi Al

Diğer Yazılar

Konuşma Kursları

Bir dili öğrenmek; konuşma, yazma, dinleme, kelime ve gramer gibi kendi içerisinde bölümlere ayrılarak gerçekleşmektedir. Pratik yaparak geliştirilen bu konular içerisinden belki de en önemlisi olan konuşma, özellikle de dili efektif bir şekilde kullanmak için elzemdir. American Time Beşiktaş olarak sunduğumuz konuşma kursları, öğrenilen dili aksana uygun bir şekilde konuşmanın kapılarını açmaktadır.

İngilizce konuşma kursu, Almanca konuşma kursu, Rusça konuşma kursu ve İspanyolca konuşma kursu olarak sunduğumuz hizmetlerimiz; belirli bir dil altyapısına sahip olan bireylerin konuşma yeteneklerini geliştirmek adına tercih edebileceği eğitimlerdir.

İngilizce Konuşma Kursu

İngilizce konuşma kursu (İngilizce speaking kursu), bireyin sahip olduğu İngilizce bilgisini konuşmaya dökmesine önemli katkılarda bulunmaktadır. Genel olarak anadili İngilizce olan eğitmenler tarafından gerçekleştirilen İngilizce speaking kursu, isterseniz 1’e 1 özel ders şeklinde isterseniz de grup dersleri şeklinde hayata geçirilmektedir. İngilizceyi en doğru ve efektif şekilde konuşmanın en hızlı yolu olan İngilizce konuşma kursu, özellikle de İngilizceyi günlük hayatında sık kullanan bireyler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.


Almanca Konuşma Kursu

Almanya’ya tatil ya da iş niyetiyle gitmeyi planlayan bireylerin Almanca konuşma yeteneklerini geliştirmelerine katkı sağlayan Almanca konuşma kursu, kimi zaman Almanca eğitimiyle paralel bir şekilde gerçekleştirilmekte kimi zaman da ayrı olarak tek başına hayata geçirilmektedir. Almanca bilen bireylerin sahip oldukları kelime ve gramer bilgilerini konuşma yetkinliğinde kullanmalarına fırsat tanıyan Almanca konuşma kursu, her yaştan birey tarafından değerlendirilebilmektedir.


Rusça Konuşma Kursu

Dünya üzerinde yaklaşık olarak 260 milyon kişi tarafından konuşulan Rusçayı kurallarına uygun ve aksanlı bir şekilde konuşmaya fırsat tanıyan Rusça konuşma kursu, birebir özel derslerle ya da ekip dersleriyle gerçekleştirilen bir programdır. Alfabesiyle başlı başına bir zorluk olarak görülen Rusçayı öğrendikten sonra günlük kullanıma uygun biçimde konuşmak için değerlendirilen Rusça konuşma kursu, belirli dönemlerde alanında uzman eğitmenler tarafından hayata geçirilmektedir.


İspanyolca Konuşma Kursu

İspanyolca kursu alan bireylerin konuşma yetkinliklerini geliştirmek adına isterlerse kursla paralel, isterlerse de tek başına değerlendirebileceği İspanyolca konuşma kursu, İspanyolcayı kurallarına uygun bir şekilde konuşmanın fırsatını sunmaktadır. Alanında tecrübeli eğitmenler tarafından gerçekleştirilen İspanyolca konuşma kursu, konuşmanın yanı sıra kelime haznesini artırma ve günlük yapıyı öğrenme imkânı da tanımaktadır.


Siz de öğrendiğiniz yabancı dili akıcı bir şekilde konuşmak istiyorsanız, American Time olarak sunduğumuz konuşma kurslarından size uygun olanı tercih edebilir ve bu sayede yabancı dil konuşma yetinizi geliştirebilirsiniz.