Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Kurumsal Eğitim

Bilgi Al

Diğer Yazılar

Kurumsal Eğitim

Kurumların, çalışan gelişimine ve bireysel iletişimin güçlenmesine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirebileceği etkinliklerden bir tanesi olan kurumsal dil eğitimi, American Time Beşiktaş tarafından en efektif sonuçları doğuracak şekilde verilmektedir.


American Time Dil Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, köklü eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitim ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur. Bu amaç doğrultusunda özel olarak hazırladığımız kurumsal dil eğitimi programımız, öncelikli olarak İngilizce eğitimi içermektedir. Talep doğrultusunda kurumsal Fransızca eğitimi, kurumsal İspanyolca eğitimi, kurumsal Almanca eğitimi ve kurumsal Rusça eğitimi de veren American Time Beşiktaş olarak, ihtiyaçlara yönelik en doğru programları oluşturmaktayız.


Kurumsal Dil Eğitimine Dair Detaylar


Kurumlara özel olarak gerçekleştirdiğimiz kurumsal dil eğitimine dair detayları şu şekilde sıralayabiliriz:


Dil eğitimini ister kurumumuzda isterseniz de firmanızda alabilirsiniz.

Şirketinizde veya kurumumuzda Seviye Tespit Sınavlarının ÜCRETSİZ olarak yapılması sonucu, eğitim koordinatörlerimiz ve danışmanlarımız tarafından ihtiyacınıza ve amacınıza yönelik programlar oluşturulmaktadır.

Kurumsal dil eğitimimiz, çalışanlarınızın İngilizce düzeylerini gözle görünür bir şekilde artırmalarına yardımcı olmaktadır.

Çalışanların kişisel gelişimlerine de önemli katkılarda bulunan kurumsal dil eğitimi, çalışanlar arasındaki etkileşimi de artırmaktadır.

Eğitim alan firmanız çalışanlarına yönelik almış oldukları eğitim programı içerisinde; devamlılık durumu, aktif katılım ve eğitmen kanaatini kapsayan özel raporlama taslağımız, belirli periyotlarda kurumsal rapor olarak insan kaynakları veya eğitim koordinatörlerinize sunulmaktadır.

American Time Beşiktaş olarak verdiğimiz kurumsal dil eğitimi, çalışanlara fayda sağladığı gibi kurumlara da performansın artması ve kişisel ilişkilerin gelişerek çalışma ortamının daha verimli bir hale gelmesi konularında katkılarda bulunmaktadır.


American Time Beşiktaş Kurumsal Dil Eğitimi


Temel olarak İngilizce, isteğe göre de Almanca, Rusça, Fransızca ve İspanyolca dillerine uygun bir şekilde gerçekleştirilebilen kurumsal dil eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak için 0 (212) 327 26 27 nolu telefonu arayabilir ya da info@americantimebesiktas.com adresine mail atabilirsiniz.