Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Mecidiyeköy İngilizce Kursu

Bilgi Al

Diğer Yazılar

Mecidiyeköy İngilizce Kursu

Mecidiyeköy İngilizce kursu arayışında olan ve İngilizce öğrenerek hayatına yeni bir bakış açısı kazandırmak isteyen bireyleri, American Time dil kursumuza bekliyoruz. Mecidiyeköy’e 10 dakikalık mesafede olmamız sayesinde Mecidiyeköy İngilizce kursuna katılmak niyetinde olanların tercih edebileceği American Time Beşiktaş dil okulu olarak; iş İngilizcesi, IELTS kursu, TOEFLS kursu, online İngilizce eğitimi ve farklı pek çok dil eğitimini vermekteyiz.


TESOL sertifikası ve DYNED sınavı eğitimleri de veren American Time, Mecidiyeköy İngilizce kursu için yakın ve efektif bir çözüm sunmaktadır.

American Time Dil Kursunun Avantajları

Mecidiyeköy İngilizce kursu olarak bizleri tercih eden kursiyerlerimize verdiğimiz İngilizce eğitimlerinin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.


Sınıf eğitimlerinde olan ama mazeretle eğitime dahil olamayan bireylere, her kurda 4 saatlik telafi ders imkânı sağlamaktayız.

Dil eğitimi boyunca lazım olacak materyalleri ücretsiz bir şekilde öğrencilerimize ulaştırmaktayız.

Mecidiyeköy İngilizce kursu arayışında olanların tercih edebilmelerini yanı sıra, oluşturduğumuz online İngilizce eğitimimizle Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz.

Ekip sınıfı, bireysel ders ve speaking sınıfı gibi farklı hizmetlerimiz ile her ihtiyaca yönelik eğitimleri, Mecidiyeköy İngilizce kursu niyetinde olanlara sunmaktayız.

Kurs sona erdiğinde gerek duyulan aktivite ve online desteği vermeye devam etmekteyiz.

Mecidiyeköy İngilizce kursu olarak tercih edebileceğiniz American Time Beşiktaş dil kursu, profesyonel eğitmen kadrosu ve sonsuz materyal desteği ile dil öğrenmeyi son derece kolay bir hale getirmektedir. Siz de American Time Beşiktaş’ı ziyaret ederek seviyenizi belirleyebilir ve İngilizce eğitimimize dahil olarak bu dili hızlı ve kalıcı bir şekilde öğrenebilirsiniz.