Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


  • Anasayfa
  • Blog
  • Online Olarak İngilizce Nasıl Öğrenilir?

Online Olarak İngilizce Nasıl Öğrenilir?

Bilgi Al

Diğer Yazılar

Online Olarak İngilizce Nasıl Öğrenilir?

Dünya genelinde etkisini sürdüren coronavirüs nedeniyle, birçok sektörde olduğu gibi İngilizce kursları da online olarak veriliyor. Öğrenciler ve çalışanlar, kariyerlerini geliştirebilmek için İngilizce dil seviyelerini yükseltmek istemektedir.


Online İngilizce eğitimi seçeneklerimiz sayesinde, kendi evinizden derslere katılarak, uzman hocalardan İngilizce öğrenebiliyorsunuz. Online olarak İngilizce öğrenebilmek için kurs programını incelemeniz ve kurs kayıt işlemlerini tamamlamanız yeterlidir. Başlangıç seviyeniz ve alacağınız kur sayısı online eğitim fiyatlarını etkiler.

Online İngilizce Seviye Tespiti

Online eğitim programları için kayıt yaptıranlar için İngilizce seviye tespiti yapılır. Seviye tespit sınavı online olarak yapılmakta ve Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına göre hazırlanır. Online sınava katılanlar, İngilizce dil seviyesini ölçer ve seviyeye göre kur seçimi yaparak kursa başlar.


Genel İngilizce kursu için başlangıç seviyesinden sorular sorulmaya başlanır ve ileri seviyeye kadar sorular sorulur. Sınav sonunda verilen cevaplara göre seviyeniz belirlenir. Bunun amacı, İngilizceyi daha iyi öğrenmenizi ve bildiğiniz seviyeler için zaman kaybı yaşamamanızı sağlamaktır.

Online İngilizce Kursu Avantajları

İngilizce dil kurslarının, öğrencilere sağladığı birçok avantaj seçenekleri vardır. Online İngilizce kursunun avantajları, İngilizce öğrenmek isteyen herkesin kendisine zaman ayırarak kurs almasını sağlar. Online İngilizce kursu avantajları nelerdir?


Şehir ve mesafe kavramının ortadan kalkması,

Online sınıf öğrenci sayısının az olması özel ders gibi işlenmesi,

Hocalarla birebir eğitim,

Ders saatlerinin öğrenciye göre ayarlanması,

Beşiktaş Amerikan Time online İngilizce kurs programlarına önem vermekte ve isteyenlerin farklı şehirlerden ve günün farklı saatlerinde derslere katılımını sağlamaktadır.

Online İngilizce Derslere Katılım

Online İngilizce kursunun avantajları, kurs kaydını yaptıran ve eğitimlere başlayanlar tarafından daha iyi görülmektedir. Online kurs verilmeye başlandıktan sonra Türkiye’nin farklı şehirlerinde yaşayanlarda kayıtlarını yaptırarak, online bağlantı sayesinde en iyi hocalardan eğitim alabiliyor. Online olarak İngilizce derslerine katılım yapılabildiği için İngilizce eğitimleri yarıda kalmıyor ve dil öğrenebiliyorsunuz.

Birebir İngilizce Eğitimi

İngilizce başlangıç seviyesinde eğitim almaya başlayanlar, kendilerini, sınıf ortamında çoğu zaman çevre baskışı altında hissedeceklerdir. Online eğitimlerde bu sorunlar yaşanmayacak, derslerde hocalarla birebir iletişim kurulabilecektir. Online eğitimler belirli sayıda öğrenci ile gerçekleştirilmektedir.


Kurs kaydını yaptıranlar, evlerinden ya da iş yerlerinden online olarak derslere dahil olarak daha rahat bir ortamda eğitimlerini tamamlayabilecektir. Online İngilizce kursunun, özel ders gibi yapılıyor olması, tüm öğrenciler için büyük bir avantajdır. Online eğitimlerde de, İngilizce eğitim programının tümü uygulanmaktadır.

Online İngilizce Kurs Fiyatları

Online İngilizce kursları için kayıt öncesinde, online olarak bilgi alabilirsiniz. Adınız, telefon numaranız ve e-posta adresi bilgilerini yazarak, hangi konuda bilgi almak istiyorsanız taleplerinizi iletebiliyorsunuz. Online İngilizce kursu için bu konularda online olarak hemen bilgi alabiliyorsunuz.


Ders süresi,

Sınıf mevcudu,

Eğitim materyalleri,

Seviye tespit sınavları,

%100 eğitim garantisi,

Seviye eğitim süreleri,

Her öğrenci için ücretsiz olarak yazılı ve sözlü seviye tespit sınavı yapılır. Öğrencilerin tespit edilen seviyelerine göre hangi kurdan başlayacakları ve sınıf durumu belirlenir.

İngilizce Eğitim Materyallerine Nasıl Ulaşabilirim?

İngilizcenin daha iyi öğrenilebilmesi için kitap ve çeşitli materyallerle desteklenmesi gerekir. Online İngilizce kurs kayıt işlemlerinden sonra İngilizce dil kursu kitap ve materyallerinin tümü ücretsiz olarak öğrencilere ulaştırılır. Öğrencilere ulaştırılacak olan kitap ve materyaller, yapılan seviye tespit sınavı sonucuna ve eğitim alınan seviyeye göre belirlenir. Seviyeye göre kaynakların kullanılması, online olarak İngilizcenin daha kolay öğrenilmesini sağlar.

İngilizce Kursu Eğitimi Dondurulabilir Mi?

Online İngilizce kurs seçeneği sunan Beşiktaş Amerikan Time dil kursu, eğitime başlayan ve çeşitli nedenlerle eğitimini dondurmak isteyenlere fırsat sunuyor. Her öğrenci online İngilizce dil kursunu 1 yıl dondurma hakkını istediği zaman kullanabiliyor. Dondurma işlemleri öncesinde eğitim danışmanları ile iletişim kurulması ve eğitim planlamasının yapılması gerekiyor. Ayrıca her seviye için öğrencilere, en fazla %10 devamsızlık hakkı verilir.

Online İngilizce Eğitim Sertifikası Veriliyor Mu?

Öğrenceler İngilizce kursu sonunda aldıkları sertifikaları eğitimlerinde ya da iş hayatlarında kullanabiliyor. Online İngilizce kursu sonunda da başarılı olan tüm öğrencilere sertifika verilir. Online İngilizce kursu sonunda verilen sertifika Avrupa genelinde geçerlidir. Online eğitimlere katılanlar, kurs sonunda yapılan bitirme sınavına girmeli ve sınavdan belirlenen baraj puanı üzerinde puan almalıdır. Kurs bitiminde İngilizce dil seviye tespitini gösteren sertifika, imzalı ve onaylı bir şekilde öğrencilere en kısa sürede ulaştırılır.