Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Şişli İngilizce Kursu

Bilgi Al

Diğer Yazılar

Şişli İngilizce Kursu

Şişli İngilizce kursu arayışında olan bireylere Beşiktaş, Barbaros Bulvarı’nda yer alarak ulaşım kolaylığı sağlayan American Time olarak; online İngilizce sınıfları, birebir özel İngilizce sınıfları, ekip sınıfları ve speaking sınıfları oluşturarak hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz, profesyoneller tarafından geliştirilen özel ders programımız ve sınırsız destek imkânımız ile Şişli İngilizce kursu, Kadıköy İngilizce kursu ve Beşiktaş İngilizce kursu alanlarında hizmet vermekteyiz.


48 günde İngilizce, iş İngilizcesi ve IELTS, TOEFL gibi sınavlara yönelik İngilizce eğitimlerimiz ile 7’den 70’e herkese uygun dersler oluşturan American Time, Şişli İngilizce kursu, VIP eğitim konseptinde eğitimlerine devam etmektedir. Şişli İngilizce kursu isteyenlere Beşiktaş’ta yer alan American Time ofisimizle, online İngilizce eğitimi ya da daha farklı İngilizce eğitim hizmetleri sunmaktayız. İngilizcenin yanı sıra Rusça ve Almanca dil eğitimlerinin de verildiği dil okulumuzda eğitim almanın faydalarını şöyle sıralamak mümkün:


İhtiyaca yönelik (sınav İngilizcesi, iş İngilizcesi gibi) İngilizce eğitimlerimizle en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Şişli İngilizce kursu arayanların yanı sıra online İngilizce eğitim imkânımızla Türkiye’nin her noktasından isteyenlere eğitimlerimizi ulaştırmaktayız.

Sınıf eğitimlerine katılan bir birey olarak, ders dönemlerinde şehir dışında olduğunuzda online İngilizce eğitimiyle ya da telafi dersleriyle eksiklerinizi gidermekteyiz.

Dünya çapında kabul gören materyaller sayesinde kursiyerlerimize en iyi İngilizce eğitimini vermekteyiz.

Kurs sona erdikten sonra Şişli İngilizce kursu olarak bizden eğitim alan öğrencilerimize sınırsız destek sağlamaktayız.

Siz de almaya karar verdiğiniz İngilizce eğitim için Şişli İngilizce kursuna ihtiyaç duyuyorsanız, American Time Beşiktaş İngilizce dil okulumuzu ziyaret edebilir ve tercihinizi bizden yana kullanarak İngilizce eğitimi en iyi şekilde alabilirsiniz.