Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Üsküdar İngilizce Kursu

Bilgi Al

Diğer Yazılar

Üsküdar İngilizce Kursu

Üsküdar İngilizce kursu arayışında olan çalışanların, öğrencilerin ve pek çok insanın ihtiyacına en doğru karşılığı vermek adına American Time olarak, Üsküdar’a 10 dakika mesafedeki Beşiktaş ofisimizde sizleri bekliyoruz.


İngilizce öğrenmenin öneminin herkes tarafından öğrenildiği günümüzde siz de İngilizcenizi en iyi ve en doğru şekilde geliştirmek için Üsküdar İngilizce kursu isteğinizi bir vapur vasıtasıyla kolay bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

American Time İngilizce Kursunun Avantajları

American Time olarak Üsküdar İngilizce kursu araması yapan bireylere farklı avantajlar sunmaktayız. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:


Üsküdar İngilizce kursu olarak bizi tercih edenlere kurs boyunca gerekli olacak dokümanları ve kitapları ücretsiz bir şekilde temin etmekteyiz.

%100 öğrenme garantisi ilkemiz ile kur bitiminde başarısız olanlara aynı kuru ücretsiz bir şekilde vermekteyiz. (Bu konudaki şartları öğrenmek için danışma bölümümüze müracaat edebilirsiniz.)

Mazeret belirterek katılamadığınız derslerin telafisini eğitmeniniz ile iletişime geçerek uygun bir zamanda gerçekleştirebilirsiniz.

Üsküdar İngilizce kursunu özel olarak almak isteyenler için tekli sınıfların yanı sıra grup dersleri de dil okulumuzda verilmektedir.

American Time Beşiktaş olarak, Üsküdar İngilizce kursu niyetine bizi tercih eden kursiyelerimize kurs bitiminde doküman ve sınırsız online destek vermekteyiz. Siz de online seviye tespiti sınavımızı yaparak seviyenizi belirleyebilir ve kursumuza katılarak İngilizce öğrenmeye hemen bugün başlayabilirsiniz.