Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi

İngilizce öğrenmenin bir tercihten çok gereklilik halini aldığı günümüzde çocukların sıfırdan İngilizce öğrenmelerini sağlamak adına özel olarak hazırlanan çocuklar için İngilizce eğitimi, American Time Beşiktaş’ta sizleri bekliyor.

Çocukların 5 yaşından itibaren İngilizce öğrenmelerini kolaylaştırmak için hazırlanan programıyla hizmet veren American Time Beşiktaş Dil Kursu olarak, tüm müfredatı MEB uyumlu bir şekilde tasarlamakta ve her grubun programını yaşa uygun bir şekilde oluşturmaktayız.

  Dil kursumuzda verdiğimiz çocuklar için İngilizce eğitimi 3 ayrı şekilde gerçekleştirilmektedir.

  5-16 Yaş Grubu İçin İngilizce Eğitimi

  İngilizce öğrenmenin en etkili yaşlarından olan 5 yaşından itibaren değerlendirilebilecek olan 5-16 yaş grubu İngilizce kursu, ana dilini henüz yetkin bir şekilde kullanamayan bireylerin İngilizceyi temel olarak öğrenmelerine yardımcı olmaktadır. Çocukların durumları göz önünde bulundurularak hazırlanan eğitim programı ile 5-16 yaş grubu İngilizce kursu, çocukların günlük yaşantıda karşılarına çıkan kavramları İngilizce bir şekilde öğrenmelerine ve bu sayede kalıcı bir şekilde kavramalarına fırsat tanımaktadır.

  8-14 Yaş Grubu İçin İngilizce Eğitimi

  Hem okula hem de sınava hazırlık olarak değerlendirilebilecek olan 8-14 yaş grubu İngilizce eğitimi, temel üzerine sağlam bir İngilizce bilgisi oluşturmanın kapılarını açmaktadır. Online İngilizce seviye tespiti sınavı sonucuna göre şekillendirilen ve programı MEB müfredatına göre oluşturulan 8-14 yaş grubu İngilizce kursu, ders süresi 40 dakika olacak ve 1 günde 4 ders işlenecek şekilde gerçekleştirilmektedir.

  15-18 Yaş Grubu İçin İngilizce Eğitimi

  Belirli bir temele sahip çocukların İngilizcelerini lise eğitimine ve üniversiteye yönelik geliştirmelerine yardımcı olan 15-18 yaş grubu İngilizce eğitimi, günlük yaşantıda kullanılan İngilizcenin öğrenilmesine ve speaking yeteneğinin ileri seviyelere taşınmasına olanak sağlamaktadır. 8 kişilik sınıflarda özel ders gibi gerçekleştirilen 15-18 yaş grubu İngilizce kursu, bir eğitim döneminde 320 saat olacak şekilde hayata geçirilmektedir.

  Siz de çocuğunuzun İngilizceyi efektif bir şekilde öğrenerek kendilerini geliştirmelerini sağlamak istiyorsanız, American Time Beşiktaş olarak gerçekleştirdiğimiz çocuklar için İngilizce eğitimini tercih edebilirsiniz.

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz