DYNED Sınavı Eğitim Programı

Türk Hava Yolları bünyesinde çalışmak isteyen ve kariyerine kabin memuru (host – hostes) olarak devam ettirmeyi planlayan bireylerin girmek zorunda oldukları DYNED Sınavı, “Dinamik Eğitim” anlamına gelen bilgisayar destekli İngilizce bir sınavdır.

Adayların katılım sağlayacakları sınav ve mülakat sürecine doğru şekilde hazırlanabilmeleri ve iyi oranda bir not alabilmeleri için uyguladığımız DYNED Sınavı çalışma programı, bu alanda deneyimli ve mülakat içeriğine hakim olan eğitmenler tarafından verilmektedir.

  DYNED Sınavına Hazırlık Eğitimi

  DYNED Sınavı’nda, aday öğrencinin İngilizce dil bilgisi ve kelime bilgisinin yanı sıra mantık yürütme, analiz edebilme ve problem çözme kabiliyeti ölçülmektedir. Beşiktaş American Time olarak biz de kursiyelerimize bu ve benzeri birçok konuda destek vermekteyiz. DYNED Sınavı eğitimimize dair detayları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • DYNED Sınavı eğitiminde adayların okuma – yazma – dinleme – konuşma becerileri geliştirilmektedir.
  • Sınav eğitimimize katılım sağlayan kursiyerlere mülakat eğitimi verilerek, örnek sınav çalışmaları yaptırılmaktadır ve bu sayede DYNED sınav sistemine daha hızlı adapte olmaları ve derece olarak yükselmeleri sağlanmaktadır.
  • DYNED Sınavı eğitim programı, bilgisayar destekli sınıflarda yapılmasının yanı sıra öğrencinin yararlanabileceği kaynaklar ve materyaller öğrenciye ücretsiz verilmektedir.
  • Eğitim kursumuzda birebir eğitim şeklinde veya 4 kişilik özel sınıflarda gerçekleştirilmektedir.
  • DYNED Sınavı programına dahil olan öğrencilerimiz ek olarak aktivite ve etüt sınıflarımızdan da yararlanmaktadır.
  • Aktivite programları Konuşma – Gramer – Kelime sınıfları olarak ayrılmaktadır. Haftanın 7 günü farklı saat aralıklarında düzenlenen programlarımıza katılım, sınırsız ve ücretsizdir.
  • DYNED Sınav eğitimi boyunca gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, mülakat sürecinin rahat şekilde tamamlanmasına katkı sağlamaktadır.
  • DYNED Sınavı eğitim programını tamamlayarak mülakat sürecini geçen öğrenciler, işe alım veya çalışma süreci devam ederken Aktivite programlarına katılıma devam edebilirler.
  • DYNED Sınavı eğitiminiz bittikten sonra kursiyerlerimiz, İngilizceyi aktif tutmak ve en önemlisi konuşma düzeyini hızlandırmak için aktivite programlarımıza ömür boyu katılabilirler.

  Her hafta ücretsiz bir şekilde bir misafir öğrenci katılım hakkının bulunduğu DYNED Sınavı eğitimi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve eğitmenlerimiz ile tanışmak için bizimle iletişime geçebilir; Beşiktaş, Barbaros Bulvarı’nda bulunan dil kursumuzu ziyaret ederek eğitimimizi yakından inceleyebilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz