Flemenkçe Kursu

American Time
Flemenkçe Kursu

Hollandaca Eğitimi

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda Flemenkçe eğitimi birebir ya da 2-3 kişilik sınıflarda verilen eğitimlerde dört dil yetkinliğinin kazandırılmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirilir. Flemenkçenin ana dil olarak kullanıldığı ülkelerde yaşamak, akademik eğitim almak ya da çalışmak isteyen öğrencilere özel hazırlanmış müfredat ile zamanı en verimli şekilde kullanarak efektif bir öğrenim programı hazırlanır.
Hollanda Dil Kursu
Felemenkçe; Hollanda başta olmak üzere Belçika, Güney Afrika ve Surinam’da resmi dildir. Hollandaca ve Flamanca ile toplam 26 lehçesi bulunan Flemenkçeye talep, gün geçtikçe artmaktadır. Dünya üzerinde 24 milyon insan tarafından konuşulan Felemenkçe Avrupa dillerinden olduğu ve İngilizce ile Almancaya benzerliği sebebiyle kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Beşiktaş Amerikan Time Yabancı Dil Kursu, diğer Avrupa dillerinde olduğu gibi Flemenkçe öğretiminde de başarısını kanıtlamıştır. Ana dili Flemenkçe olan eğitmenler eşliğinde başlangıçtan ana dil seviyesine kadar eğitim verilmektedir.

Flemenkçe Eğitim Programı

Flemenkçe Özel Ders

  • Kişiye Özel Program
  • Dilediğiniz Saat ve Gün
  • Seviyenize Uygun Eğitim

Öğrenciler her bir seviye için vize ve final sınavlarına girerler. Başarılı olan öğrenciler eğitim programlarına göre bir üst seviyeye geçme hakkı kazanırlar. Flemenkçe eğitiminin özel ders şeklinde verilmesinin en önemli iki avantajından biri öğrencilerin ihtiyaçları dahilinde onlara özel hazırlanan müfredat oluşturulabilmesi ve ikinci avantajı ise derslerin gün ve saatlerini öğrencilerin uygunluk durumlarına göre belirleyebilmeleridir. Aynı zamanda özel sebepler dahilinde öğrenciler eğitim danışmanları ile görüşerek bir yıla kadar eğitim haklarını dondurabilmektedirler.

Flemenkçenin ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde eğitim, kariyer ya da göçmenlik planı olan öğrenci adayları, Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu eğitim danışmanları ile 0212 327 26 27 numaralı telefondan ya da info@americantimebesiktas.com e-posta adresinden iletişime geçebilir ve eğitim detayları hakkında bilgi edinebilirler.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed