Fransızca Kursu

American Time

Fransızca Kursu

Seviyenize Göre Birebir Özel Ders

Kişiye Özel Fransızca Eğitim

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, İngilizce öğretiminde yıllara dayanan tecrübesine ek olarak Fransızca dil eğitiminde de oldukça tercih edilen, profesyonel eğitmen kadrosu ile Fransızca öğretiminde de yüksek başarı yüzdesine sahip bir kurumdur.

Fransızca Kursu

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Romen dilleri alt biriminden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde konuşulan dildir.

Fransızca 29 ülkede resmi dildir. Dünya’da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca’yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Avrupa’da Fransa ve Monako dışında Belçika, İsviçre ve Lüksemburg ülkelerinin belirli bölgelerinde olmak üzere, Afrika ve Amerika kıtası dahil, dünyanın farklı köşelerinde resmi dil konumundadır.

Fransızca’nın ana dil olduğu ülkelerin eğitim olanakları da oldukça geniştir ve Fransızca öğrenmek isteyen adaylar yalnız kariyer ya da göçmenlik için değil eğitim olanakları için de Fransızca öğrenmeyi seçmektedirler.

Fransızca Eğitim Programı

Fransızca Özel Ders Eğitimi

  • Size Uygun Gün ve Saatlerde
  • İlk 6 Ders Saati Deneme Süresi
  • Ücretsiz Kitap ve Materyaller
  • Performansa Dayalı Özel Eğitim

Fransızca Öğreniminin Önemi

Avrupa Birliği verilerine göre 27 üye ülkedeki 129 milyon insan Fransızca konuşmakta ve bunun 65 milyonu anadili, 69 milyonu ise ikinci dili olarak konuşmaktadır. Bu verilere göre Fransızca birlik içerisinde İngilizce ve Almanca’dan sonra en sık konuşulan üçüncü dildir.

Özellikle Avrupa Birliği’nde en çok konuşulan dillerden olması, Avrupa Birliği ülkelerinde eğitim ve yaşam olanaklarını tercih etmek isteyen adaylar tarafından Fransızca öğrenimi için adım atmasına sebebiyet vermektedir.

Avrupa’nın hemen her ülkesinde görülen genç nüfus azlığının Fransızca konuşulan ülkelerde de geçerli olması ise Türkiye gibi genç nüfusa sahip ülkelerin vatandaşlarına da kariyer anlamında fırsat sağlamaktadır. Özellikle nitelikli iş gücünü teşvik eden kariyer imkanları, Fransızca öğrenimine de talebi arttırmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu hem genel Fransızca hem de resmi Fransızca sınavları için adaylara ihtiyaç duydukları kaliteli ve verimli eğitimin kapılarını aralamaktadır.

Beşiktaş American Time Fransızca Eğitimleri

Maksimum sekiz kişilik sınıflarda yada özel olarak verilen birebir eğitimlerle sunulan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda hem hafta içi hem de hafta sonu eğitim seçenekleri bulunmaktadır.

Uzman eğitmenler eşliğinde okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin bir arada kazandırıldığı eğitim sürecinde her bir kur boyunca bir ara sınav ve bir final olmak üzere iki değerlendirme gerçekleştirilir. Devamlılığın oldukça büyük öneme sahip olduğu Fransızca Kursunda eğitim materyalleri öğrencilere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Özel Ders Programları İçeriği

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu özel ders programında 1 ders süresi 45 dakikadır. Eğitim danışmanları eşliğinde ve alanında uzman Fransızca öğretmenleri gözetiminde hazırlanan birebir eğitim programında ders gün ve saatleri öğrencinin müsaitlik durumuna göre belirlenir. Program müfredatı da sınıf eğitimlerinden farklı olarak öğrencinin eksik olduğu ya da talep ettiği konulara ağırlık vererek işlenir. Böylece zamandan tasarruf edilirken birebir eğitimle öğretmen eksiklerinin giderilmesi konusunda öğrencinin daha rahat şekilde odaklanmasına rehberlik eder.

Fransızca Özel Ders Programı Hakkında Önemli Detaylar

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’na kayıt yaptıran öğrenciler özel ders programlarını isterlerse kurs merkezinde isterlerse de iş yerlerinde alabilirler. 2-3 kişilik close group adı verilen küçük topluluklar halinde de alınabilen Fransızca özel ders programı öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına göre Türk ya da yabancı eğitmen eşliğinde gerçekleştirilebilir.

faq
Rusça Kursu
Diğer Diller

Rusça Kursu

Rusça kursu, herhangi bir nedenle Rusça öğrenmek isteyenlere hitap ediyor. Bir dil öğrenmenin nedenleri oldukça fazladır. Yeni iş fırsatlarını değerlendirmek, dünya çapında insanlarla ve firmalarla

Rusça Kursu
Diğer Diller

Rusça Kursu

Rusça kursu, herhangi bir nedenle Rusça öğrenmek isteyenlere hitap ediyor. Bir dil öğrenmenin nedenleri oldukça fazladır. Yeni iş fırsatlarını değerlendirmek, dünya çapında insanlarla ve firmalarla

Beşiktaş Dil Kursu
Genel İngilizce

Beşiktaş Dil Kursu

Beşiktaş dil kursu ile istediğiniz herhangi bir dili öğrenebilir ve kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. İkinci bir dil konuşmak birçok kişisel ve profesyonel fırsatın kapılarını aralıyor.

Almanca Kursu
Diğer Diller

Almanca Kursu

Almanca kursu ile yepyeni bir dil öğrenebilir ve profesyonel yaşamınızda çeşitli avantajlar elde edebilirsiniz. Herhangi bir dili öğrenmek kendi içinde çok faydalıdır ve herkesin Almanca

Aile Birleşimi Sınavı
Akademik Sınavlara Hazırlık

Almanca Aile Birleşim Sınavı

Almanca aile birleşimi sınavı uzun senelerden bu yana uygulanmaktadır. Alman hükumetinin yabancı vatandaşlardan talep ettiği Almanca yeterliliğini kanıtlamak için tabi olunan bir sınavdır. Almanya aile

IELTS Kursu
Akademik Sınavlara Hazırlık

IELTS Kursu

IELTS, dünyadaki en popüler İngilizce yeterlilik sınavıdır. Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma gibi İngilizce dil değerlendirmeleri içerir ve çalışma becerilerinde önde gelen uzmanlar tarafından uygulanmaktadır. IELTS kursu ile İngilizcedeki yetkinliğinizi

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed