Fransızca Kursu

American Time

Fransızca Kursu

Seviyenize Göre Birebir Özel Ders

Kişiye Özel Fransızca Eğitim

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, İngilizce öğretiminde yıllara dayanan tecrübesine ek olarak Fransızca dil eğitiminde de oldukça tercih edilen, profesyonel eğitmen kadrosu ile Fransızca öğretiminde de yüksek başarı yüzdesine sahip bir kurumdur.

Fransızca Kursu

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Romen dilleri alt biriminden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde konuşulan dildir.

Fransızca 29 ülkede resmi dildir. Dünya’da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca’yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Avrupa’da Fransa ve Monako dışında Belçika, İsviçre ve Lüksemburg ülkelerinin belirli bölgelerinde olmak üzere, Afrika ve Amerika kıtası dahil, dünyanın farklı köşelerinde resmi dil konumundadır.

Fransızca’nın ana dil olduğu ülkelerin eğitim olanakları da oldukça geniştir ve Fransızca öğrenmek isteyen adaylar yalnız kariyer ya da göçmenlik için değil eğitim olanakları için de Fransızca öğrenmeyi seçmektedirler.

Fransızca Eğitim Programı

Fransızca Özel Ders Eğitimi

  • Size Uygun Gün ve Saatlerde
  • İlk 6 Ders Saati Deneme Süresi
  • Ücretsiz Kitap ve Materyaller
  • Performansa Dayalı Özel Eğitim

Fransızca Öğreniminin Önemi

Avrupa Birliği verilerine göre 27 üye ülkedeki 129 milyon insan Fransızca konuşmakta ve bunun 65 milyonu anadili, 69 milyonu ise ikinci dili olarak konuşmaktadır. Bu verilere göre Fransızca birlik içerisinde İngilizce ve Almanca’dan sonra en sık konuşulan üçüncü dildir.

Özellikle Avrupa Birliği’nde en çok konuşulan dillerden olması, Avrupa Birliği ülkelerinde eğitim ve yaşam olanaklarını tercih etmek isteyen adaylar tarafından Fransızca öğrenimi için adım atmasına sebebiyet vermektedir.

Avrupa’nın hemen her ülkesinde görülen genç nüfus azlığının Fransızca konuşulan ülkelerde de geçerli olması ise Türkiye gibi genç nüfusa sahip ülkelerin vatandaşlarına da kariyer anlamında fırsat sağlamaktadır. Özellikle nitelikli iş gücünü teşvik eden kariyer imkanları, Fransızca öğrenimine de talebi arttırmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu hem genel Fransızca hem de resmi Fransızca sınavları için adaylara ihtiyaç duydukları kaliteli ve verimli eğitimin kapılarını aralamaktadır.

Beşiktaş American Time Fransızca Eğitimleri

Maksimum sekiz kişilik sınıflarda yada özel olarak verilen birebir eğitimlerle sunulan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda hem hafta içi hem de hafta sonu eğitim seçenekleri bulunmaktadır.

Uzman eğitmenler eşliğinde okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin bir arada kazandırıldığı eğitim sürecinde her bir kur boyunca bir ara sınav ve bir final olmak üzere iki değerlendirme gerçekleştirilir. Devamlılığın oldukça büyük öneme sahip olduğu Fransızca Kursunda eğitim materyalleri öğrencilere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Özel Ders Programları İçeriği

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu özel ders programında 1 ders süresi 45 dakikadır. Eğitim danışmanları eşliğinde ve alanında uzman Fransızca öğretmenleri gözetiminde hazırlanan birebir eğitim programında ders gün ve saatleri öğrencinin müsaitlik durumuna göre belirlenir. Program müfredatı da sınıf eğitimlerinden farklı olarak öğrencinin eksik olduğu ya da talep ettiği konulara ağırlık vererek işlenir. Böylece zamandan tasarruf edilirken birebir eğitimle öğretmen eksiklerinin giderilmesi konusunda öğrencinin daha rahat şekilde odaklanmasına rehberlik eder.

Fransızca Özel Ders Programı Hakkında Önemli Detaylar

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’na kayıt yaptıran öğrenciler özel ders programlarını isterlerse kurs merkezinde isterlerse de iş yerlerinde alabilirler. 2-3 kişilik close group adı verilen küçük topluluklar halinde de alınabilen Fransızca özel ders programı öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına göre Türk ya da yabancı eğitmen eşliğinde gerçekleştirilebilir.

faq
İngilizce Öğrenmek Neden Önemli
Genel İngilizce

İngilizce Öğrenmek Neden Önemli?

İngilizce dünyadaki en önemli dillerden biridir. Bu nedenle İngilizce öğrenmek, işinizde ve mesleki deneyimlerinizde büyük bir fark yaratacaktır. Hedefinizin dünyanın en prestijli üniversitelerinde okumak olması

İngilizce Öğrenmek Neden Önemli
Genel İngilizce

İngilizce Öğrenmek Neden Önemli?

İngilizce dünyadaki en önemli dillerden biridir. Bu nedenle İngilizce öğrenmek, işinizde ve mesleki deneyimlerinizde büyük bir fark yaratacaktır. Hedefinizin dünyanın en prestijli üniversitelerinde okumak olması

İngilizce Kursu
Genel İngilizce

Beşiktaş En İyi İngilizce Kursu

Beşiktaş en iyi İngilizce kursu olarak öne çıkan American Time Beşiktaş, dil becerilerinizi geliştirebilmeniz için çeşitli olanaklar sunar. Her bütçeye uygun İngilizce kursu seçenekleri ile

Beşiktaş İngilizce Kursu
Genel İngilizce

Beşiktaş İngilizce Kursu

Her şeyden önce, İngilizce öğrenmenin bir masraftan daha fazlası olduğunu bilmelisiniz, bu bir yatırımdır. Çünkü size büyük bir memnuniyet sağlamanın yanı sıra, dilde uzmanlaşmak size daha önce hiç düşünmemiş olabileceğiniz

İngilizce Kursu Fiyatları
Genel İngilizce

İngilizce Kursu Fiyatları

Farkında olalım ya da olmayalım, İngilizce iş dünyasında ve uluslararası iletişimde en çok kullanılan dil haline geldi. İngilizcede yeterli seviyeye sahip olmanız ve her şeyden

IELTS Nedir
Akademik Sınavlara Hazırlık

IELTS Nedir?

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS), resmi dilin İngilizce olduğu ülkelerde okumak ve çalışmak için kapıları açan uluslararası kabul görmüş bir sınavdır. IELTS, İngilizce dil yeterliliğini

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed