Fransızca Kursu

American Time

Fransızca Kursu

Seviyenize Göre Birebir Özel Ders

Kişiye Özel Fransızca Eğitim

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, İngilizce öğretiminde yıllara dayanan tecrübesine ek olarak Fransızca dil eğitiminde de oldukça tercih edilen, profesyonel eğitmen kadrosu ile Fransızca öğretiminde de yüksek başarı yüzdesine sahip bir kurumdur.

Fransızca Kursu

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Romen dilleri alt biriminden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde konuşulan dildir.

Fransızca 29 ülkede resmi dildir. Dünya’da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca’yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Avrupa’da Fransa ve Monako dışında Belçika, İsviçre ve Lüksemburg ülkelerinin belirli bölgelerinde olmak üzere, Afrika ve Amerika kıtası dahil, dünyanın farklı köşelerinde resmi dil konumundadır.

Fransızca’nın ana dil olduğu ülkelerin eğitim olanakları da oldukça geniştir ve Fransızca öğrenmek isteyen adaylar yalnız kariyer ya da göçmenlik için değil eğitim olanakları için de Fransızca öğrenmeyi seçmektedirler.

Fransızca Eğitim Programı

Fransızca Özel Ders Eğitimi

  • Size Uygun Gün ve Saatlerde
  • İlk 6 Ders Saati Deneme Süresi
  • Ücretsiz Kitap ve Materyaller
  • Performansa Dayalı Özel Eğitim

Fransızca Öğreniminin Önemi

Avrupa Birliği verilerine göre 27 üye ülkedeki 129 milyon insan Fransızca konuşmakta ve bunun 65 milyonu anadili, 69 milyonu ise ikinci dili olarak konuşmaktadır. Bu verilere göre Fransızca birlik içerisinde İngilizce ve Almanca’dan sonra en sık konuşulan üçüncü dildir.

Özellikle Avrupa Birliği’nde en çok konuşulan dillerden olması, Avrupa Birliği ülkelerinde eğitim ve yaşam olanaklarını tercih etmek isteyen adaylar tarafından Fransızca öğrenimi için adım atmasına sebebiyet vermektedir.

Avrupa’nın hemen her ülkesinde görülen genç nüfus azlığının Fransızca konuşulan ülkelerde de geçerli olması ise Türkiye gibi genç nüfusa sahip ülkelerin vatandaşlarına da kariyer anlamında fırsat sağlamaktadır. Özellikle nitelikli iş gücünü teşvik eden kariyer imkanları, Fransızca öğrenimine de talebi arttırmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu hem genel Fransızca hem de resmi Fransızca sınavları için adaylara ihtiyaç duydukları kaliteli ve verimli eğitimin kapılarını aralamaktadır.

Beşiktaş American Time Fransızca Eğitimleri

Maksimum sekiz kişilik sınıflarda yada özel olarak verilen birebir eğitimlerle sunulan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda hem hafta içi hem de hafta sonu eğitim seçenekleri bulunmaktadır.

Uzman eğitmenler eşliğinde okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin bir arada kazandırıldığı eğitim sürecinde her bir kur boyunca bir ara sınav ve bir final olmak üzere iki değerlendirme gerçekleştirilir. Devamlılığın oldukça büyük öneme sahip olduğu Fransızca Kursunda eğitim materyalleri öğrencilere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

istanbul kursa americantime
Diğer Diller

American Time İle Rusça Kursu

Gelişen dünyanın içerisinde en çok ihtiyaç duyulan eğitimin dil eğitimi olduğu görülmektedir. En yaygın şekilde konuşulan yabancı dilin İngilizce olduğu bilinmektedir. Son yıllarda ise atağa

istanbul rusca kursu
Diğer Diller

İstanbul Rusça Kursu Fiyatları

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu olarak farklı alanlarda dil eğitimi vermekteyiz. Uzman ve profesyonel kişiler tarafından verilen dil eğitimi sayesinde öğrenciler için hayat boyu

ingilizce kursu egitim yontem
Eğitim Destek

Beşiktaş IELTS Kursu

İngilizce dil seviyelerini geliştirmek isteyenler, kurs programlarına katılarak, hedeflerine ulaşmaya çalışır. IELTS kursu sonunda yapılan yeterlilik sınavından alınan puan uluslararası geçerliliğe sahiptir. Üniversite, uluslararası iş

ingilizce kursu fiyat performans
Eğitim Destek

İngilizce Kurslarında Fiyat-Performans Nasıl Ölçülür?

Eğitim ve iş hayatında herkes kariyerini yükseltmek için İngilizce dil bilgisi seviyesini ilerletmek ister. İngilizce kursu fiyatları kurumlar arasında farklılık gösterebilir. Kurumun eğitim kalitesi, ders

online ingilizce
Eğitim Destek

Online Olarak İngilizce Nasıl Öğrenilir?

Dünya genelinde etkisini sürdüren coronavirüs nedeniyle, birçok sektörde olduğu gibi İngilizce kursları da online olarak veriliyor. Öğrenciler ve çalışanlar, kariyerlerini geliştirebilmek için İngilizce dil seviyelerini

almanca kursu secim
Eğitim Destek

Almanca Kursu Nasıl Seçilir?

İngilizce ve Almanca’nın öğrenilmesi iş hayatı kadar profesyonel kariyer anlamında da oldukça önemlidir. Almanca kursuna gitmek isteyenlerin bazıları sınavlar adına bunu isterken bazıları da geleceğine

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed