Üniversite Hazırlık Atlama Kursu

İngilizce
PROFICIENCY

Hazırlık Atlama

Proficiency sınavı her üniversitenin kendi kriterleri baz alınarak hazırlandığı ve genel olarak intermediate İngilizce bilgisi test edildiği için proficiency (hazırlık atlama) sınav programına başlamak isteyen adaylara öncelikle ücretsiz seviye tespit sınavı gerçekleştirilir. Intermediate dil yetkinliğine sahip olmayan adaylar zaman kısıtlamaları olup olmamasına göre ya genel İngilizce sınıflarına yönlendirilir ya da birebir eğitim ile eksikleri telafi edilir.
universite hazirlik sinavi

Proficiency Özel Ders

Seviyenize Yönelik
  • Seviyenize Göre Ders Sayısı
  • Dilediğiniz Günler
  • Yoğunlaştırılmış Takvim

 

Hazırlık Atlama Sınavı

Proficiency (Hazırlık Atlama) sınavı, Türkiye’deki her üniversitenin kendi bünyesinde gerçekleştirdiği ve üniversite sınavını kazanıp İngilizce ağırlıklı bir bölüme kaydolan öğrencilerin hazırlık sınıfını geçebilmek için girmeleri gereken bir sınavdır. Ulusal ve/veya uluslararası geçerliği olan herhangi bir sınav belgesine sahip olmayan öğrencilerin hazırlık sınıfını geçip bölüm derslerine bağlayabilmesi için bu sınavı başarıyla tamamlamaları gerekmektedir.
Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, ulusal ve uluslararası sınavlardaki başarısını; alanında uzman eğitmen kadrosu ile proficiency sınavlarında da göstermektedir.

Proficiency Eğitim İçeriği

Beşiktaş American Time Proficiency sınavı her üniversitenin kendi kriterleri baz alınarak hazırlandığı ve genel olarak intermediate İngilizce bilgisi test edildiği için proficiency (hazırlık atlama) sınav programına başlamak isteyen adaylara öncelikle ücretsiz seviye tespit sınavı gerçekleştirilir. Intermediate dil yetkinliğine sahip olmayan adaylar zaman kısıtlamaları olup olmamasına göre ya genel İngilizce sınıflarına yönlendirilir ya da birebir eğitim ile eksikleri telafi edilir.
Genel İngilizce düzeyi intermediate yetkinliğindeki adaylara; proficiency sınavına girecekleri üniversitenin sınav tarzına göre uzman Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde, dört temel dil yetkinliğinde çalışmalar gerçekleştirilir. Bazı üniversiteler YDS formatına paralel bir sınav yaparken pek çok üniversite IELTS/ TOEFL gibi dört temel dil yetkinliğini de ölçer. Her üniversitede gramer ve kelime bilgisi de sorulur.
Beşiktaş American Time birebir ya da close grup denilen 2-3 kişilik sınıflarda adayların en efektif şekilde sınava hazırlanmalarını sağlar. Sınav öğrencileri aktivite sınıflarından ücretsiz faydalanarak öğrendiklerini pekiştirirken benzer sınav örnekleri ile de denemeler gerçekleştirirler.

hazirlik atlama taktikler

Kısa Sürede Verimli Çalışma

Gerekli teknik ve taktik ipuçlarının öğrenciye verilmesi, pratik yaparak pekiştirmeye dayalı öğretim sistemi ve ihtiyaca yönelik oluşturulmuş müfredat ile üniversite hazırlık sınavı eğitimini en kısa sürede, en verimli şekilde tamamlayarak başarılı olmak isteyen adaylar; Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu eğitim danışmanları ile 0212 327 26 27 numaralı telefondan ya da [email protected] e-posta adresinden iletişime geçebilir ve Proficiency Sınav Hazırlık Kursu hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Seviyenize Uygun Eğitimler
AMERICAN TIME
Eğitim sistemi

Seviyenize Uygun Eğitimler

Daha önce hiçbir şekilde İngilizce eğitimi almamış öğrenciler için 48 ders saati ve %100 Türk eğitmen eşliğinde verilen Starter seviyesini sırasıyla 84’er ders saati ve %100 Türk eğitmen ile işlenen A1 Elementary, A2 Pre Intermediate; 84’er ders saati ve %50 Türk/ %50 yabancı eğitmen ile işlenen B1 Intermediate, B2 Upper Intermediate ve son olarak 96 ders saati ve %100 yabancı eğitmen ile işlenen C1 Advanced seviyeleri takip eder.

Maksimum sekiz kişilik sınıflarda, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim veren Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler;pazartesi-çarşamba-cuma, haftada 2 ders saati; pazartesi-çarşamba, salı-perşembe ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim alabilirler.

Maksimum sekiz kişilik sınıflarda, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim veren Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler;pazartesi-çarşamba-cuma, haftada 2 ders saati; pazartesi-çarşamba, salı-perşembe ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim alabilirler.

Ücretsiz Aktivite Dersleri
Ömür Boyu

Sürdürülebilir Gelişim

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu ile Ömür Boyu Ücretsiz İngilizce Pratik İmkânı !


Haftanın altı günü conversation, grammar, vocabulary konularında yapılan aktivite sınıfları ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; öğrencilerine yalnız eğitim gördükleri zaman diliminde değil, eğitimlerini tamamladıklarında da ömür boyu ücretsiz olarak katılabilecekleri aktivite dersleri sunar. Eğitimini tamamlayan öğrencilerinin dile maruz kalmalarını sağlamak için aktivite sınıflarına ek olarak beş yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekleri online eğitim, dokuz ay süreli kullanabilecekleri My Kelime üyeliği de Avrupa Dil Pasaportu ile verilir.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu ile İngilizce Öğrenimi

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, öğrencilerinden %90 oranında devamlılık bekler. Öğrenciler bunu sağlamalarına ve ödevlerini eksiksiz yapmalarına rağmen kur ortası ve sonunda yapılan sınavlardan geçer not alamazlarsa öğrencilerine bir kerelik seviye tekrarını ücretsiz olarak sunar. Bu seçenek, %100 öğrenci memnuniyeti ve öğrenme garantisinin en önemli göstergelerindendir. Öğrencilerin, seviye bitimlerinde olmak şartıyla bir yıla kadar eğitim dondurma hakkı bulunmakta ve öğrenciler, genel İngilizce eğitiminde her kurda dört ders telafi hakkı elde etmektedirler.
Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu eğitim kalitesine ve uzman eğitmen kadrosunun başarısına duyduğu güvenle yeni kayıt olan öğrencilerine ilk 16 ders saati içerisinde kayıt iptal hakkı da sunmaktadır.

omur boyu aktivite
İngilizce Eğitimler
Beşiktaş American Time

Diğer İngilizce Eğitimleri

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonel yaklaşımıyla öğrencilerinin ezberleyerek değil, öğrenerek ilerlemelerini sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenler  profesyonel bir eğitim süreci yaşatan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, eğitim süresi boyunca ders materyallerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu genel İngilizce eğitiminde gösterdiği başarılı performansını alanında uzman eğitmenler, IELTS sınavına uygun hazırlanan ders programı ve programa uygun eğitim materyalleri ile IELTS General Training ve IELTS Academic sınavlarına hazırlıkta da kanıtlamış durumdadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ve sınav deneyimli, uzman eğitmen kadrosu ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; yurt dışında akademik kariyer ya da uluslararası firmalarda iş fırsatı yakalamak isteyen TOEFL adayları için hizmet vermektedir. %100 öğrenci memnuniyeti ilkesi ile geliştirdiği eğitim sistemi ve TOEFL hazırlığına tamamen uyumlu müfredatı ile yıllardır tercih edilen kurumların başında gelmektedir.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen YDS hazırlık kursu ile adayların kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını ve başarı elde etmelerini sağlar. Sınav formatına uygun bir şekilde hazırlanan eğitim programı ve deneme sınavları ile adaylar, YDS için verimli bir çalışma dönemi geçirirler.

İş İngilizcesi eğitimi ile İngilizce CV hazırlamanın ipuçları öğrenilir ve fonksiyonel anlamda fayda sağlayacak CV’ler hazırlama tecribesi edinilir. İngilizce mülakatlar, iş görüşmeleri hakkındaki tekniklerin doğru anlaşılması kariyer için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda İngilizce mülakat teknikleri detaylı şekilde öğretilir.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed