IELTS Kursu

IELTS Hazırlık
Kursu

Sınav Odaklı Eğitim

IELTS (International English Language Testing System), uluslararası arenada İngilizce dil yetkinliğini belgelemek, yurt dışında akademik kariyer, profesyonel iş fırsatlarını değerlendirmek ya da yurt dışında yaşamak için kabul edilen birkaç sınavdan biridir. Her ay birkaç defa tekrarlanabilen IELTS sınavı, General Training (göçmenlik ve çalışma izni) ve Academic (hazırlık atlama, yurt içi ya da yurt dışı master ve doktora programları) olmak üzere iki bölüme ayrılmaktadır ve içerik olarak Academic Module, General Training modülüne oranla daha ayrıntılıdır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu genel İngilizce eğitiminde gösterdiği başarılı performansını alanında uzman eğitmenler, IELTS sınavına uygun hazırlanan ders programı ve programa uygun eğitim materyalleri ile IELTS General Training ve IELTS Academic sınavlarına hazırlıkta da kanıtlamış durumdadır.

Beşiktaş American Time IELTS Kursu
IELTS Eğitiminde Önemli Detaylar
IELTS

Seviyenize Uygun Eğitimler

4 temel dil yetkinliği bölümünden (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) oluşan IELTS’te hedeflenen puana ulaşmak için birebir eğitim ile sınav adayının eksiklikleri üzerine, sınav taktikleri ve teknikler üzerine yoğunlaşılır. 

IELTS, B2 (Upper Intermediate) İngilizce adaylarının zorlanmadan hazırlanabileceği bir sınav programıdır. B2 seviyesinin altındaki sınav adaylarının kelime bilgisi ve gramer açısından zorluk çekebileceği IELTS eğitimi, gerekli görüldüğü takdirde öncesinde genel İngilizce eğitimi ile desteklenmesi gereken bir programdır.


IELTS eğitimi sırasında tüm materyaller adaylara Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Geçerli bir mazeret bildirerek ve ders saatinden üç saat öncesine kadar yapılan ertelemelerde IELTS dersi başka bir günde telafi edilmek üzere yeni programlama yapılabilir. 

IELTS sınav deneyimi olan alanında uzman yabancı eğitmenler eşliğinde verilen IELTS kursu birebir ya da close grup denilen 2-3 kişilik gruplarla gerçekleştirilir. Dersler sırasında yapılan IELTS deneme sınavları ve IELTS sınavına uygun ödevlerle adayların yetkinlikleri en üst seviyeye çıkartılır.

IELTS Listening

IELTS Seviyenizi Belirleyin

IELTS Okuma ve Dinleme Seviyenizi ölçebilirsiniz.

IELTS Seviye Tespiti

Eğitim için oluşturulacak program öncesi IELTS ve İngilizce seviyenizi ücretsiz olarak belirleyebilirsiniz. Sınav sonucunuza göre eğitim danışmanlarımız size uygun eğitim programı belirleyeceklerdir.

Seviyenize Uygun Eğitimler
AMERICAN TIME
Eğitim sistemi

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu IELTS Hazırlık Programı

İngilizcede belli bir seviyede olan ve yurt içi ya da yurt dışı hazırlık programlarına katılmak isteyen adayların tercih edebileceği IELTS kursu hakkında daha detaylı bilgi almak için Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursunun eğitim danışmanları ile iletişime geçebilir, 0 (212) 327 26 27 nolu telefondan ya da [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İngilizce Eğitimler
Beşiktaş American Time

Diğer İngilizce Eğitimleri

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonel yaklaşımıyla öğrencilerinin ezberleyerek değil, öğrenerek ilerlemelerini sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenler  profesyonel bir eğitim süreci yaşatan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, eğitim süresi boyunca ders materyallerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu genel İngilizce eğitiminde gösterdiği başarılı performansını alanında uzman eğitmenler, IELTS sınavına uygun hazırlanan ders programı ve programa uygun eğitim materyalleri ile IELTS General Training ve IELTS Academic sınavlarına hazırlıkta da kanıtlamış durumdadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ve sınav deneyimli, uzman eğitmen kadrosu ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; yurt dışında akademik kariyer ya da uluslararası firmalarda iş fırsatı yakalamak isteyen TOEFL adayları için hizmet vermektedir. %100 öğrenci memnuniyeti ilkesi ile geliştirdiği eğitim sistemi ve TOEFL hazırlığına tamamen uyumlu müfredatı ile yıllardır tercih edilen kurumların başında gelmektedir.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen YDS hazırlık kursu ile adayların kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını ve başarı elde etmelerini sağlar. Sınav formatına uygun bir şekilde hazırlanan eğitim programı ve deneme sınavları ile adaylar, YDS için verimli bir çalışma dönemi geçirirler.

İş İngilizcesi eğitimi ile İngilizce CV hazırlamanın ipuçları öğrenilir ve fonksiyonel anlamda fayda sağlayacak CV’ler hazırlama tecribesi edinilir. İngilizce mülakatlar, iş görüşmeleri hakkındaki tekniklerin doğru anlaşılması kariyer için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda İngilizce mülakat teknikleri detaylı şekilde öğretilir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed