IELTS (International English Language Testing System), İngilizce dil seviyesini belirlemek isteyen adayların tüm dünyada girdikleri, uluslararası kabul gören sınavlardan biridir. Her ay ortalama olarak 3-4 kez yapılan IELTS sınavı, General Training (Göçmenlik ve Çalışma İzinleri için) ve Acadamic (Hazırlık Atlama, Yurt İçi – Yurt Dışı Yüksek Lisans ve Doktora programları için) olmak üzere iki bölüme ayrılmaktadır ve içerik olarak Academic Module, General Training modüle göre daha zordur.

IELTS’e girme niyetinde olan ve iyi bir puan almak isteyen bireylere yönelik hazırladığımız IELTS kursu; alanında uzman hocalarımız, profesyonel bir şekilde hazırlanan ders içeriğimiz ve gelişmeye katkı sağlayan materyallerimiz ile American Time Beşiktaş’ta sizleri bekliyor.

  IELTS Kursunun Detayları

  Okuma-Yazma-Dinleme-Konuşma olmak üzere 4 bölümden oluşan IELTS’te istenilen başarının kapılarını açan IELTS kursu, B2 (Upper Intermediate) seviyesinde olan öğrencileri yönlendirdiğimiz bir dil eğitimidir. B2 seviye altındaki kursiyerlerin kelime ve gramer açısından sıkıntı yaşayabileceği IELTS eğitimi, gerekli görüldüğü takdirde öncesinde farklı İngilizce kurların alınması gereken bir programdır.

  IELTS eğitimi hakkında kurumumuz tarafından sağlanan faydaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • IELTS hazırlık kursu boyunca değerlendirilebilecek materyaller, kurumumuz tarafından ücretsiz bir şekilde temin edilmektedir.
  • Mazeret bildirerek katılamadığınız IELT kursu dersleri için telafiler, uygun bir zamanda gerçekleştirilmektedir.
  • IELTS kursu, sınava hazırlık temelli hazırlanmakta olup kişiye özel programlarla ve close gruplarla hayata geçirilmektedir.
  • Alanında uzman ve IELTS alanında tecrübeli eğitmenler tarafından verilen IELT eğitimi, hem İngilizceyi geliştirmeye hem de uluslararası geçerliliğe sahip belge almaya fırsat tanımaktadır.

  Genel İngilizce seviyesi B1 (Intermediate) düzeyinde olan öğrencilerimiz için de IELTS hazırlık kursunun yanı sıra ek takviye programları uygulayarak sınava yönelik hazırlanmalarına katkı sağlamaktayız.

  American Time Beşiktaş IELTS Hazırlık Kursu

  İngilizcede belli bir seviyede olan ve yurt içi ya da yurt dışı hazırlık programlarına katılmak isteyen bireylerin tercih edebileceği IELTS kursu hakkında daha detaylı bilgi almak için bize 0 (212) 327 26 27 nolu telefonu arayabilir ya da [email protected] adresimize mail gönderebilirsiniz.

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz