Eylül İngilizce Kampanyası

Eylül İngilizce Kampanyası
09.09.2018
181

[vc_row][vc_column][vc_column_text]American Time Beşiktaş İngilizce Kursu,Eylül ayı kampanyamızı sakın kaçırmayın, fırsattan yararlanmak için hemen bilgi alın.

American Time, Avrupa Dil Portfolyosunun bütün Avrupa’da standart bir hale getirdiği ve yabancı dil eğitiminde kullandığı; Konuşma, Dinleme, Okuma ve Yazma becerisi kriterlerini ilk seviyelerden başlayarak en üst seviyeye kadar öğrencilerine kazandırmaktadır. Öğrenci her seviye sonucunda rakamsal değerler ile değil iletişimsel kriterlerle değerlendirilerek bir üst seviyeye tamamen hazır ve yetkin bir şekilde yükselmektedir.

  • Haftanın 7 günü farklı saat aralıklarında eğitmen eşliğinde tamamen ÜCRETSİZ ve SINIRSIZ aktivite-etüt (Gramer-Kelime-Konuşma) programı sunmaktadır.
  • %100 eğitim garantisi kapsamında, programa %90 oranında düzenli katılım sağlayan öğrenciler başarısız olması durumunda aynı eğitimi hiçbir ücret ödemeden tekrar etme hakkına sahiptir. (Her seviyede geçerlidir.)
  • Yeni kayıt yapan her öğrenci için İLK 16 DERS SAATİ DENEME süreci bulunmaktadır. Memnun kalmayan her öğrenci sözleşmesini iptal etme hakkına sahiptir.

Modern bir eğitim felsefesi ve İngiliz Dili Eğitimi yaklaşımıyla, globalleşen ve iletişimin her şeyden daha önemli bir hale geldiği bir dünyada, American Time öğrencilerin ihtiyaçlarını merkeze alarak, onları İngiliz Dilinde iletişimde yetkin ve etkin bir kullanıcı haline getirmektedir.

Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) kampasında hazırlanmış seviye tespit sınavına katılarak, siz de seviyenizi öğrenebilirsiniz.

Online İngilizce testini çözün sonucunu ve seviyenizi anında öğrenin. Bu sınavı çözerek size özel indirim avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?