İngilizce Konuşma Kursu

İngilizce Konuşma Kursu
09.08.2020
331

İngilizce öğrenmenin başlı başına uzun bir süreç olması, bireylerin vocabulary, reading, listening ve speaking gibi bölümlerle ayrı ayrı uğraşmalarını gerektirmektedir. İngilizce öğrenmek için kurs arayan, ya lisede ya da üniversitede İngilizce eğitim alıp daha da geliştirmek isteyen ve yurt dışına çıkmak gibi amacı olan bireylerin tercih ettiği American Time Beşiktaş olarak, İngilizce konuşma kursu ile speaking’i en hızlı ve efektif bir şekilde geliştirmeye fırsat tanımaktayız.

İngilizce konuşma kursu, temel olarak İngilizce eğitimini almış ve belli bir seviyeye ulaşmış olan kişilerin İngilizce konuşma yeteneğini geliştirmek, aksan kazanmak ve gramer bilgisini günlük konuşmaya uyarlamak için oluşturulmuş bir eğitim programıdır. Kişilerin seviyesine göre Türk ya da yabancı hocaların katılımıyla gerçekleştirilen İngilizce konuşma kursu, bireylere farklı pek çok avantaj sağlamaktadır.

  İngilizce Konuşma Kursunun Avantajları

  • İngilizce speaking kursu sırasında kelime haznenizi artırabilirsiniz.
  • Günlük konuşmaya dair en doğru tecrübeyi edilebilirsiniz.
  • İngilizce gramerin günlük konuşmada ne şekilde kullanıldığını İngilizce konuşma kursunda deneyimleyebilirsiniz
  • İngilizce speaking kursunda kelimelerin telaffuzunu öğrenebilir ve karşınızdaki kişileri dinleyerek listening deneyiminizi de artırabilirsiniz.

  Siz de öğrendiğiniz ama konuşmaya dökemediğiniz İngilizceyi pratik yaparak geliştirmek istiyorsanız, American Time olarak sunduğumuz İngilizce konuşma kursumuzu tercih edebilir; kurumumuza gelerek herhangi bir derse misafir olarak katılabilir ve sizin için en doğru sonuçları doğuracak kararı verebilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz