İngilizce Konuşma Kursu

İhtiyacınıza Yönelik
İngilizce Konuşma Eğitimi
Yabancı dil günümüz iletişiminin temelini oluşturmakta ve iletişimin de en önemli payını sözlü iletişim sağlamaktadır. Bu şekilde bakıldığında okuma, yazma, dinleme ve konuşmadan meydana gelen dört temel dil yetkinliğinin en önemli parçasını, öğrenilen dilde konuşarak iletişim kurma kabiliyeti oluşturmaktadır. Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, yıllara dayanan deneyimiyle açtığı konuşma kursları sayesinde dili verimli şekilde kullanmak isteyen adaylara önemli imkanlar sunmaktadır. İngilizce başta olmak üzere diğer tüm Avrupa dillerinde de konuşma kursları açarak, dil seviyesinde temel bilgiyi tamamlamış öğrencilerin dile maruz kalmalarını ve bu yolla bilgilerini pekiştirerek dil öğrenimlerini kalıcı hale getirmelerini mümkün kılar.
speaking konusma
Öğrenci tarafından sahip olunan dil seviyesinin kalıcı hale gelmesinin yanı sıra kelime haznesinin gelişmesi ve kişilerin dil kullanımlarında daha özgüvenli hala gelmeleri ile yalnızca konuşma kurslarında bile öğrenciler dil becerilerini bir üst seviyeye taşıyabilirler.

Yabancı Dil Konuşma Eğitim Programı

İngilizce Konuşma Eğitimleri

 • İhtiyacınıza Yönelik
 • Kişiye Özel Program
 • İstenilen Saat
 • Size Uygun Günler

  40 DK

Almanca Konuşma Eğitimleri

 • İhtiyacınıza Yönelik
 • Kişiye Özel Program
 • İstenilen Saat
 • Size Uygun Günler

  40 DK

Rusça Konuşma Eğitimleri

 • İhtiyacınıza Yönelik
 • Kişiye Özel Program
 • İstenilen Saat
 • Size Uygun Günler

  40 DK

Fransızca Konuşma Eğitimleri

 • İhtiyacınıza Yönelik
 • Kişiye Özel Program
 • İstenilen Saat
 • Size Uygun Günler

  40 DK

Eğitim İçeriği
Konuşma Kursu

Seviyenize Uygun Eğitimler

Konuşma Kursu Eğitim İçeriği İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dillerinde yoğunlukla talep gören konuşma kursları, Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda ister birebir eğitim ile ister de grup dersleri şeklinde, eğitim verilen dilde ana dile sahip öğretmenler eşliğinde planlanır. Teorik bilginin (gramer ve kelime bilgisi) pratiğe dökülerek ve en hızlı şekilde kavranmasına yardımcı olunarak ilerlenen bu eğitimlerde öğrenciler, günlük hayattan akademik yetkinliğe kadar farklı seviyelerde konuşma eğitimi alabilirler. Öğrenci tarafından sahip olunan dil seviyesinin kalıcı hale gelmesinin yanı sıra kelime haznesinin gelişmesi ve kişilerin dil kullanımlarında daha özgüvenli hala gelmeleri ile yalnızca konuşma kurslarında bile öğrenciler dil becerilerini bir üst seviyeye taşıyabilirler. Beşiktaş American Kültür Yabancı Dil Kursu dil öğreniminin yalnızca kuralları ezberlemek olmadığını, dil öğreniminin kültür, yaşayış ve deneyimlerden meydana geldiğini öğrencilerine benimseterek her yaştan bireyin sahip oldukları dil becerilerini tam anlamıyla kullanıp gösterebilmelerini misyon edinir.
Anlıyorum ama konuşamıyorum.
Anlıyorum ama konuşamıyorum, yargısının bir kenara bırakılacağı; profesyonel eğitmenler eşliğinde hazırlanan kaliteli eğitim müfredatıyla fark yaratan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu Konuşma Eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanları ile 0 (212) 327 26 27 nolu telefondan ya da [email protected] adresine e-posta gönderek iletişime geçebiliriniz.
konusma egitimleri
Ücretsiz Aktivite Dersleri
Ömür Boyu

Sürdürülebilir Gelişim

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu ile Ömür Boyu Ücretsiz İngilizce Pratik İmkânı !


Haftanın altı günü conversation, grammar, vocabulary konularında yapılan aktivite sınıfları ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; öğrencilerine yalnız eğitim gördükleri zaman diliminde değil, eğitimlerini tamamladıklarında da ömür boyu ücretsiz olarak katılabilecekleri aktivite dersleri sunar. Eğitimini tamamlayan öğrencilerinin dile maruz kalmalarını sağlamak için aktivite sınıflarına ek olarak beş yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekleri online eğitim, dokuz ay süreli kullanabilecekleri My Kelime üyeliği de Avrupa Dil Pasaportu ile verilir.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu ile İngilizce Öğrenimi

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, öğrencilerinden %90 oranında devamlılık bekler. Öğrenciler bunu sağlamalarına ve ödevlerini eksiksiz yapmalarına rağmen kur ortası ve sonunda yapılan sınavlardan geçer not alamazlarsa öğrencilerine bir kerelik seviye tekrarını ücretsiz olarak sunar. Bu seçenek, %100 öğrenci memnuniyeti ve öğrenme garantisinin en önemli göstergelerindendir. Öğrencilerin, seviye bitimlerinde olmak şartıyla bir yıla kadar eğitim dondurma hakkı bulunmakta ve öğrenciler, genel İngilizce eğitiminde her kurda dört ders telafi hakkı elde etmektedirler.
Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu eğitim kalitesine ve uzman eğitmen kadrosunun başarısına duyduğu güvenle yeni kayıt olan öğrencilerine ilk 16 ders saati içerisinde kayıt iptal hakkı da sunmaktadır.

omur boyu aktivite
İngilizce Eğitimler
Beşiktaş American Time

Diğer İngilizce Eğitimleri

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonel yaklaşımıyla öğrencilerinin ezberleyerek değil, öğrenerek ilerlemelerini sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenler  profesyonel bir eğitim süreci yaşatan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, eğitim süresi boyunca ders materyallerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu genel İngilizce eğitiminde gösterdiği başarılı performansını alanında uzman eğitmenler, IELTS sınavına uygun hazırlanan ders programı ve programa uygun eğitim materyalleri ile IELTS General Training ve IELTS Academic sınavlarına hazırlıkta da kanıtlamış durumdadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ve sınav deneyimli, uzman eğitmen kadrosu ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; yurt dışında akademik kariyer ya da uluslararası firmalarda iş fırsatı yakalamak isteyen TOEFL adayları için hizmet vermektedir. %100 öğrenci memnuniyeti ilkesi ile geliştirdiği eğitim sistemi ve TOEFL hazırlığına tamamen uyumlu müfredatı ile yıllardır tercih edilen kurumların başında gelmektedir.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen YDS hazırlık kursu ile adayların kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını ve başarı elde etmelerini sağlar. Sınav formatına uygun bir şekilde hazırlanan eğitim programı ve deneme sınavları ile adaylar, YDS için verimli bir çalışma dönemi geçirirler.

İş İngilizcesi eğitimi ile İngilizce CV hazırlamanın ipuçları öğrenilir ve fonksiyonel anlamda fayda sağlayacak CV’ler hazırlama tecribesi edinilir. İngilizce mülakatlar, iş görüşmeleri hakkındaki tekniklerin doğru anlaşılması kariyer için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda İngilizce mülakat teknikleri detaylı şekilde öğretilir.
American Time Beşiktaş şubesi olarak uzman kadromuz ile öğrencilerimizi Proficiency sınavına hazırlamaktayız. Eğitim programlarımızı her üniversitenin farklı kalıplardaki sınav formatlarına uygun oluşturmakta ve bu bilinçle yönlendirmekteyiz. Derslerimizde temel kaynak olarak ilgili üniversitenin eski sınavlarını kullanmaktayız. Böylelikle öğrencilerimizin gireceği sınavın tekniğine tam anlamıyla hâkim olmalarını sağlamaktayız.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed