İngilizce Özel Ders

kişiye özel

Birebir İngilizce Kursu

VIP Ders Programları

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda sınıf eğitimlerinin yanı sıra özel bir müfredat çerçevesinde, grup eğitimlerinden çok daha kısa sürede, kişiye özel içerik oluşturularak hazırlanan birebir eğitim programları da bulunmaktadır. 

ozel ders programi
TOEFL, IELTS, YDS, YÖKDİL, SAT, GRE, SAT, DYNET ve Proficiency sınavlarına hazırlanan öğrenciler; iş İngilizcesi, mülakat, sunum eğitimi gibi özel ihtiyaca yönelik spesifik bir İngilizce eğitimi almak isteyen adaylar; yurt dışına çıkmadan önce İngilizce konuşma üzerine pratik yapmak isteyen, genel İngilizce ihtiyacı bulunan ancak sınıf eğitimlerine uygun zamanı bulunmayan öğrenciler için özel ders İngilizce programlarında uygulanan birebir eğitim; kapsayıcı, hızlı ve yoğun olması sebebiyle oldukça tercih edilmektedir.

Beşiktaş American Time İngilizce Özel Ders Eğitimlerimiz

TOEFL Özel Ders

  • Seviyenize Uygun Ders Saati

IELTS Özel Ders

  • Puan Odaklı Program

Genel İngilizce Özel Ders

  • İhtiyaca Yönelik Eğitim

YÖK-DİL Özel Ders

  • Eksikliklere Yönelik Program

YDS Özel Ders

  • Hedef Odaklı Yaklaşım

    40 DK

Özel Ders Programları İçeriği

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu özel ders programında 1 ders süresi 45 dakikadır. Eğitim danışmanları eşliğinde ve alanında uzman İngilizce öğretmenleri gözetiminde hazırlanan birebir eğitim programında ders gün ve saatleri öğrencinin müsaitlik durumuna göre belirlenir. Program müfredatı da sınıf eğitimlerinden farklı olarak öğrencinin eksik olduğu ya da talep ettiği konulara ağırlık vererek işlenir. Böylece zamandan tasarruf edilirken birebir eğitimle öğretmen eksiklerinin giderilmesi konusunda öğrencinin daha rahat şekilde odaklanmasına rehberlik eder.
İngilizce Özel Ders Programı Hakkında Önemli Detaylar
Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’na kayıt yaptıran öğrenciler özel ders programlarını isterlerse kurs merkezinde isterlerse de iş yerlerinde alabilirler. 2-3 kişilik close grup adı verilen küçük topluluklar halinde de alınabilen İngilizce özel ders programı öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına göre Türk ya da yabancı eğitmen eşliğinde gerçekleştirilebilir.
faq
faq 2
AMERICAN TIME
Eğitim sistemi

Ders Erteleme, Dondurma ve İptal

Belirlenen ders günü ve saatinde ders ortamında bulunamayacak öğrenciler minimum beş saat öncesine kadar dersi erteleme hakkına sahiptir. Program boyunca öğrenciler, öğretmen değişikliği de talep edebilmektedir. Sınav eğitimi kitapları hariç kullanılan tüm eğitim materyalleri Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Özel ders programlarının ilk altı ders saati içerisinde programı deneme hakkı bulunan öğrenciler, memnun kalmadıkları ya da beklenmeyen bir durum yaşamaları halinde özel ders programını iptal etme hakkına sahiptirler. Kaydı ve ödemesi tamamlanmış özel ders programlarında öğrencinin hiçbir sebep belirtmeksizin bir yıla kadar eğitimini dondurma imkânı da bulunmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu ile İngilizce programlarını özel ders şekilde, birebir eğitimle almak isteyen öğrenciler ücretsiz seviye belirleme sınavı sonrası kendilerine en uygun program ile eğitime başlar, eksiklerini hızla tamamlar ve dil yetkinliği kazanırlar.

Siz de İngilizce özel ders programlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Beşiktaş American Time eğitim danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Aktivite Dersleri
Ömür Boyu

Sürdürülebilir Gelişim

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu ile Ömür Boyu Ücretsiz İngilizce Pratik İmkânı !


Haftanın altı günü conversation, grammar, vocabulary konularında yapılan aktivite sınıfları ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; öğrencilerine yalnız eğitim gördükleri zaman diliminde değil, eğitimlerini tamamladıklarında da ömür boyu ücretsiz olarak katılabilecekleri aktivite dersleri sunar. Eğitimini tamamlayan öğrencilerinin dile maruz kalmalarını sağlamak için aktivite sınıflarına ek olarak beş yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekleri online eğitim, dokuz ay süreli kullanabilecekleri My Kelime üyeliği de Avrupa Dil Pasaportu ile verilir.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu ile İngilizce Öğrenimi

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, öğrencilerinden %90 oranında devamlılık bekler. Öğrenciler bunu sağlamalarına ve ödevlerini eksiksiz yapmalarına rağmen kur ortası ve sonunda yapılan sınavlardan geçer not alamazlarsa öğrencilerine bir kerelik seviye tekrarını ücretsiz olarak sunar. Bu seçenek, %100 öğrenci memnuniyeti ve öğrenme garantisinin en önemli göstergelerindendir. Öğrencilerin, seviye bitimlerinde olmak şartıyla bir yıla kadar eğitim dondurma hakkı bulunmakta ve öğrenciler, genel İngilizce eğitiminde her kurda dört ders telafi hakkı elde etmektedirler.
Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu eğitim kalitesine ve uzman eğitmen kadrosunun başarısına duyduğu güvenle yeni kayıt olan öğrencilerine ilk 16 ders saati içerisinde kayıt iptal hakkı da sunmaktadır.

omur boyu aktivite

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed