İspanyolca Kursu

İspanyolca Kursu
19.06.2019
1.339

Dünya üzerinden 600 milyondan fazla kişi tarafından konuşulan ve resmiyette İngilizceden sonra en çok konuşulan dil olarak nitelendirilen İspanyolca, özellikle de son dönemde pek çok insan tarafından merak edilmekte ve öğrenilmek istenmektedir. American Time Beşiktaş olarak verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi olan İspanyolca kursu, İspanyolca öğrenmek niyetinde olan bireylere profesyonel bir destek sağlamaktadır.

A1 seviyesinden başlayarak istediğiniz düzeye kadar ilerletebileceğiniz şekilde programlanan İspanyolca kursu; okuma, konuşma, dinleme ve yazma gibi farklı yetenekleri geliştirmeye yönelik gerçekleştirilmektedir.

  İspanyolca Kursu – Okuma

  İlk etapta kelimelerin doğru bir şekilde telaffuz edilmesini sağlamak adına gerçekleştirilen İspanyolca eğitimi okuma çalışmaları, gün geçtikçe düzgün bir aksan kazanmak için farklı şekillerde yapılmaktadır. Alanında uzman Türk ve anadili İspanyolca olan eğitmenler tarafından yapılan İspanyolca kursu okuma çalışmaları, eğitim aşamasında son derece önemlidir.

  İspanyolca Kursu – Yazma

  İspanyolca eğitimi sırasında üzerinden durulan bir diğer nokta olan yazma çalışmaları, basitten başlayarak zamanla en zor seviyeye doğru geliştirilmektedir. Eğitimde, günlük yazışmalarda ve özellikle de iş hayatında son derece yardımcı olan İspanyolca yazımını kolayca gerçekleştirmeyi sağlayacak İspanyolca kursu yazma pratikleri, gramer ve kelime çalışmalarıyla birlikte yürütülmektedir.

  İspanyolca Kursu – Dinleme

  İspanyolca konuşmaları anlamanın anahtarı olan İspanyolca kursu dinleme pratikleri, hem aksanı kavramayı hem de kelimelerin ne şekilde cümle haline getirildiğini anlamayı sağlamaktadır. Ayrıca diyaloglarda karşı tarafla anlaşabilmek için gerekli olan anlama yetisini de zamanla kazandıran İspanyolca eğitimi dinleme çalışmaları, derslerimiz boyunca düzenli aralıklarla tekrar edilmektedir.

  İspanyolca Kursu – Konuşma

  Bir dil öğrenmede en zor aşamalardan biri olan konuşma, zamanla geliştirilen ve sürekli tekrar edilerek korunması gereken bir yetenektir. İspanyolca eğitimi sırasında gerçekleştirilen konuşma pratikleri; aksanı düzgün bir şekilde kullanmayı, günlük sohbetleri kolay bir şekilde yapmayı ve kelime ile grameri uygun bir biçimde ifade etmeyi sağlamaktadır.

  Siz de İspanyolca öğrenmek istiyor ve kendinize uygun bir dil kursu arıyorsanız, American Time Beşiktaş olarak gerçekleştirdiğimiz İspanyolca eğitimini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  ETİKETLER:
  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz