Kampanyalar

Çocuklar İçin İngilizce
Kampanyalar

Çocuklar için İngilizce Kampanyası

Beşiktaş American Time şubemizde Ocak ayına özel junior özel ders programları sadece 129 TL. Sizde bu fırsattan yararlanmak için hemen bilgi alın.

YDS Kampanyası
Kampanyalar

YDS – YÖKDİL Kampanyası

Beşiktaş YDS-YÖKDİL Kursu Beşiktaş American Time şubemizde size özel YDS-YÖKDİL özel ders programları sadece 149 TL. Sizde bu fırsattan yararlanmak için hemen bilgi alın.

Sağlık Çalışanlara Özel Kampanya

Beşiktaş American Time şubemizde tüm sağlık çalışanlarımız ve birinci derece yakınlarına net %10 indirim uygulanmaktadır. İndirimli fiyatlarımızı öğrenmek ve bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Kampanyalar

Almanca Özel Ders Kampanyası

Beşiktaş ALMANCA kursu Beşiktaş American Time şubemizde size özel ALMANCA özel ders programları sadece 149 TL. Sizde bu fırsattan yararlanmak için hemen bilgi alın.

Özel Derslerde Kampanya
Kampanyalar

2 Kişilik Özel Ders Kampanyası

Beşiktaş American Time şubemizde size özel İNGİLİZCE, ALMANCA veya tüm AKADEMİK SINAV eğitimlerin de arkadaşınız ile birlikte katılacağınız özel ders programlarımız kişi başı sadece 79

TOEFL Özel Ders Kampanyası
Kampanyalar

TOEFL Özel Ders Kampanyası

TOEFL ÖZEL DERS KAMPANYASI Beşiktaş TOEFL kursu Beşiktaş American Time şubemizde size özel birebir TOEFL sınav eğitimleri sadece 149 TL. Sizde bu fırsattan yararlanmak için

IELTS Özel Ders Kampanyası
Kampanyalar

IELTS Özel Ders Kampanyası

Beşiktaş IELTS kursu Beşiktaş American Time şubemizde size ayına özel birebir IELTS sınav eğitimleri sadece 149 TL. Sizde bu fırsattan yararlanmak için hemen bilgi alın.

Özel Ders Kampanyası
Kampanyalar

Özel Ders Kampanyası

Beşiktaş İngilizce Kursu Beşiktaş American Time şubemizde size özel Genel İngilizce özel ders programları 139 TL’den başlayan fiyatlarla. Sizde bu fırsattan yararlanmak için hemen bilgi

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed