Kurumsal İngilizce

Genel İngilizce
American Time Kurumsal Eğitimleri

Kurumunuz İhtiyacına Yönelik

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; alanında uzman, Türk ve yabancı eğitmenlerden oluşan kadrosu ve yıllara dayanan deneyimi ve özel olarak hazırladığı kurumsal dil eğitimi programı ile kurumlara ve iş dünyası profesyonellerine kurumsal dil eğitimi sunmaktadır. Öncelikli olarak İngilizce kurgulanan kurumsal eğitimler, diğer yabancı dillerde de verilebilmektedir.
kurumsal ingilizce egitimi
Günümüz dünyasında işletmelerin yer edinebilmesi ve faaliyetlerini uluslararası düzeyde geliştirebilmeleri için hemen her kademedeki çalışanların yabancı dil bilmeleri ve kurumsal dünyada yabancı dil bilgilerini yetkin düzeyde kullanabilmeleri gerekmektedir. Kurumların da bu anlamda oldukça bilinçlendiği günümüzde şirketler, çalışanlarının gelişimleri için kaynak ayırmakta ve kurumsal dil eğitimine büyük önem vermektedir. Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, tüm bu ihtiyaçları merkezine alarak kurumsal dil eğitiminde de en yüksek verimlilik ile hizmet vermektedir.

Kurumsal İngilizce Eğitimi

Kuruma Özel

  • Dilediğiniz Gün
  • Online ya da Yerinde Seçeneği
  • Size Uygun Saatler
  • Seviyeye Uygun Sınıflar

    40 DK

Kurumlara özel geliştirilen “Kurumsal Dil Eğitimi” gerek şirket içinde gerekse Beşiktaş American Time kurs merkezinde alınabilmektedir. Kurum çalışanlarına yapılacak ücretsiz seviye tespit sınavının ardından Beşiktaş American Time eğitim danışmanları ve eğitim koordinatörleri ile kurum çalışanlarının ihtiyacına yönelik programlar oluşturulur. Kurumlar tarafından çalışanlara sunulan bu eğitim fırsatı dil öğreniminin yanı sıra çalışan bağlılığına da olumlu yönde etki etmektedir.
Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, kurumsal eğitim alan firmalara düzenli şekilde raporlamalar sunmakta. Eğitim alan çalışanların devam/devamsızlık durumlarını, derse katılımlarını ve eğitmen görüşlerini içeren bilgilendirmeler yapmaktadır.

American Time

Kurum İçi İngilizce Eğitimi

Seviyenize Uygun Eğitimler

İngilizce başta olmak üzere tüm Avrupa dillerinde kurumsal eğitimler veren Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’yla iletişime geçerek eğitim detayları hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, 0 (212) 327 26 27 nolu telefonu arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
kurum ici egitimler
İngilizce Eğitimler
Beşiktaş American Time

Diğer İngilizce Eğitimleri

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonel yaklaşımıyla öğrencilerinin ezberleyerek değil, öğrenerek ilerlemelerini sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenler  profesyonel bir eğitim süreci yaşatan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, eğitim süresi boyunca ders materyallerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu genel İngilizce eğitiminde gösterdiği başarılı performansını alanında uzman eğitmenler, IELTS sınavına uygun hazırlanan ders programı ve programa uygun eğitim materyalleri ile IELTS General Training ve IELTS Academic sınavlarına hazırlıkta da kanıtlamış durumdadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ve sınav deneyimli, uzman eğitmen kadrosu ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; yurt dışında akademik kariyer ya da uluslararası firmalarda iş fırsatı yakalamak isteyen TOEFL adayları için hizmet vermektedir. %100 öğrenci memnuniyeti ilkesi ile geliştirdiği eğitim sistemi ve TOEFL hazırlığına tamamen uyumlu müfredatı ile yıllardır tercih edilen kurumların başında gelmektedir.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed