Online Dil Eğitimi

Online Dil Eğitimi
14.08.2020
1.335

ONLINE (CANLI) DİL EĞİTİM PROGRAMI

Günümüzde internet yaşamımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Gelişen teknoloji ve ürünler ile birçok ihtiyacımızı internet üzerinden karşılayabiliyoruz. 

American Time Beşiktaş şubesi olarak; profesyonel dil eğitmenleri ile birlikte görüntülü iletişim araçları üzerinden sizlere özel hazırladığımız eğitim metot ve müfredatımız ile arzu ettiğiniz dil eğitimini kolaylıkla almanızı ve İngilizce öğrenmenizi sağlıyoruz. 

  Bilgisayarınız ve internet olan her yerde kolaylıkla katılım sağlayabileceğiniz eğitim programlarımız öğretmen eşliğinde yapılmaktadır. 

  ONLINE DİL EĞİTİMİNİN FAYDALARI

  Para ile satın alamayacağımız tek şey zamandır. Günümüz şartlarında insanlar vakit ayıramadıkları için yapmak istedikleri pek çok şeyi ertelemek zorunda kalıyorlar. Yabancı dil eğitimi de bunların başında gelmektedir.

  Online eğitim hizmetimiz sayesinde evinizde, iş yerinizde veya sizin belirlediğiniz farklı bir ortamda dilediğiniz zaman diliminde eğitiminizi alma fırsatı sunmaktayız. Online eğitim size hem zaman hem de maddi açıdan kazanç sağlamaktadır.

  İhtiyaca Göre Online Eğitim

  Kişilerin dil eğitimindeki ihtiyaçları farklılık göstermektedir. Kurum olarak sizlere sunduğumuz online eğitim paketleri aşağıda yer almaktadır.

  1-Grup dersleri

  Online platformdaki sınıflarımız maksimum 6 kişilik gruplardan oluşmaktadır.

  Haftanın çeşitli gün ve saatlerin de öğretmen eşliğin de eğitim alırsınız.

  Grup derslerimizde 1 ders süresi 40 dakikadır.

  Grup derslerimiz İngilizce – Almanca – Rusça eğitim programları olarak sunulmaktadır. 

  2-Birebir Özel Dersler

  Sadece öğrenci ve öğretmen eşliğinde online olarak ders alırsınız.

  Haftanın 7 günü saat 09.00 ile 22.00 arası dilediğiniz zaman diliminde eğitim alabilirsiniz.

  Özel ders programlarımızda 1 ders süresi 45 dakikadır.

  Özel ders eğitimlerimiz; İngilizce – Almanca – Rusça – Türkçe Eğitimleri – Speaking (Konuşma) Eğitimleri – İş İngilizcesi Programları – IELTS / TOEFL / YDS / YÖKDİL / PROFICIENCY / Kabin Memurluğu Sınav Programı – Akademik Yazışma vb. İngilizceye yönelik yapılan tüm sınavları içermektedir.

  3-Kapalı (Close) Grup Eğitimleri

  Öğretmen eşliğinde sizin belirlemiş olduğunuz kişilerin katılım sağlayabileceği eğitim programımızdır.

  Haftanın 7 günü saat 09.00 ile 22.00 arasında dilediğiniz zaman eğitim alabilirsiniz.

  Kapalı Grup Eğitimlerimizde 1 ders süresi 40 dakikadır.

  Verilen eğitim hizmetlerimiz; İngilizce – Almanca – Rusça – Türkçe Eğitimleri –  Speaking (Konuşma) Eğitimleri – İş İngilizcesi Programları – IELTS / TOEFL / YDS / YÖKDİL / PROFICIENCY / Kabin Memurluğu Sınav Programı – Akademik Yazışma vb. İngilizceye yönelik yapılan tüm sınavları içermektedir.

  4-Kurumsal Şirket Eğitimleri

  Kurumsal firmalar ve şirketler çalışanlarının dil eğitim ihtiyaçlarını gidermek için kapalı grup eğitimlerinden veya özel ders programlarından faydalanabilirler.

  Online eğitim paketlerimizin faydası; firmalar kendi bünyelerinde gerekli ders ortamını oluşturmak veya çalışan personellerini dil eğitim merkezimize yönlendirmek durumunda kalmadan eğitim almalarını sağlayabilmektedir. 

  Derslerimiz 10 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilmektedir.

  Verilen eğitim hizmetlerimiz; İngilizce – Almanca – Rusça – Türkçe eğitimleri –  Speaking (Konuşma) Eğitimleri – İş İngilizcesi Programları ve firmanızda yabancı dile ihtiyaç duyulan tüm eğitim içeriğini kapsamaktadır.

  Detaylı Bilgi Almak İçin 

  0212 327 26 27

  [email protected]

  ETİKETLER:
  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz