Online İngilizce Eğitim – My Kelime

Anasayfa » Online İngilizce Eğitim – My Kelime

Sosyal mesafe ve evde kalma konularının önem kazandığı günümüzde bizi tercih etmeyi planlayan ya da bizden eğitim almaya başlayan öğrencilerimiz, son dönemlerde Online İngilizce eğitimine daha çok yönelmeye başladılar. Online olarak her noktadan dahil olunabilen İngilizce eğitimimiz, dilediğiniz zamanda eğitiminizi gerçekleştirebilmenizi mümkün kılmaktadır.

Tüm kurların Online İngilizce eğitiminden alınmasının kapısını açan bu programımız aynı zamanda öğrencilerimizin katılım sağlayamadığı dersleri ve kaçırmış oldukları konuları tekrar etmelerine yardımcı olmaktadır. 5 yıllık süreci kapsayan online İngilizce eğitim paketimiz; öğrencilerimizin İçerik olarak A1-A2-B1-B2 seviye programlarımız için tüm konular video üzerinden aktarım sağlanmaktadır ve öğrencilerimize site üzerinden belirli ödevler yaptırılmaktadır. Dinleme – Okuma – Yazma eğitimleriniz için de ayrıca Online İngilizce destek sağlamaktadır.

  İstanbul dışındaki şehirlerden İngilizce eğitimi almak ya da derslere katılım sağlayamayan öğrencilerimizin kaçırmış oldukları ders konularını tekrar etmek için tercih edebileceği Online İngilizce eğitimi hizmetimizin kursiyerlerimize pek çok faydası vardır.

  Online İngilizce Eğitimin Yararları

  • Tüm kurlar, Online İngilizce eğitiminden alınabilmektedir. Kursa şahsi olarak gelip katılmak gerekli değildir.
  • İstanbul dışında farklı illerden katılarak profesyonel İngilizce eğitimine dahil olunabilmektedir.
  • Şubemizden eğitim alan öğrenciler için aktif eğitim dönemi bittikten sonra 5 yıl boyunca Online İngilizce eğitimi paketini kullanma hakları mevcuttur.
  • Sağlık, seyahat, sınav dönemi vb, durumlarda şubemizde derse katılım sağlayamayan öğrenciler, ders konularını Online İngilizce eğitim üzerinden takip edebilmektedir.
  • Tüm seviyeleri tamamlayan öğrenciler, devam eden süreçte genel tekrar yapmak istediklerinde Online İngilizce eğitim paketinden faydalanmaktadır.
  • Sistem üzerinde derslerde kullanmış olduğunuz kitap görseli yer almaktadır. Öğrencilerin takip sistemi daha kolay olmaktadır.

  9 aylık eğitim sürecimizi kapsayan My Kelime programımız A1 (Başlangıç İngilizcesi) – A2 (Temel Düzey) – B1 (Orta Düzey Başlangıç) – B2 (Orta Düzey) – C1 (Üst Düzey) ve C2 (Akademik Düzey) olmak üzere tüm Genel İngilizce ve Akademik düzeydeki kelimeleri öğrenmenize yardımcı olmaktadır.

  Kelimeleri Tanıma – Kelimeleri Öğrenme – Kelimeleri Dinleme – Cümle Kurma – Boşluk Doldurma – Çeviri Bölümü – Okuma Bölümü – Yazma Bölümü – Gramer Bölümü – Oyun Bölümü kategorileri üzerinden her seviye için Kelime Çalışması yapmanızı sağlamaktadır.

  Online İngilizce eğitiminin bir parçası olan My Kelime programımız, pek çok fayda sağlamaktadır.

  Online İngilizce Eğitim – My Kelime Programının Yararları

  • İstenilen anda girilerek pratik yapılabilmektedir.
  • Kelime haznesinin geliştirilmesi için profesyonel yaklaşımla hazırlanan eğitimler, sıkılmadan çalışmanın kapılarını aralamaktadır.
  • Okuma, yazma ve gramer gibi bölümler sayesinde İngilizce eğitimi daha verimli kılınmaktadır.
  • Boşluk doldurma ve oyun bölümleri, İngilizce öğrenmeyi eğlenceli bir hale getirerek daha efektif sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.
  • Tüm öğrenciler için özel kullanıcı adı ve şifre tanımlanmaktadır. Bu sayede tüm süreç takip edilerek gelişimin ne şekilde gerçekleştiği görülebilmektedir.
  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz