Online TESOL Eğitimi

İngilizce öğretmeni olmak ister misiniz?

 

TESOL açılım olarak “Teaching English to Speakers of Other Languages” şeklinde tanımlanmakta, Türkçe olarak da “Anadili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğretimi” şeklinde ifade edilmektedir. TESOL Sertifikası; İngilizce bilen ve online TESOL eğitimini başarıyla tamamlayan bireylerin İngilizce öğretmeni olarak hizmet vermelerine fırsat tanımaktadır.

Online TESOL eğitimine dair detaylara geçmeden önce TESOL Sertifikası hakkında bil edinmekte fayda var.

  TESOL Sertifikası Nedir?

  İngilizce bilen ve online TESOL eğitimi alan bireylerin sahip olabileceği TESOL Sertifikası, dünya çapında geçerliliği olan ve İngilizce öğretmenliği yapmanın kapılarını açan son derece önemli bir belgedir. Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından da tanınan TESOL sertifikası; dil okullarında, kolejlerde, dershanelerde, özel eğitim kurumlarında, etüt merkezlerinde ve dil kurslarında İngilizce eğitmeni olarak çalışmaya olanak sağlamaktadır.

  TESOL Sertifikası Nasıl Alınır?

  American Time Beşiktaş olarak verdiğimiz online TESOL eğitimine katılarak TESOL sertifikasını kolay bir şekilde alabilirsiniz. TESOL sertifikası alacak olan bireyin C1 (Advanced) düzeyinde İngilizce bilgisine sahip olması ve en az bir ön lisans programını başarıyla tamamlamış olması gerekmektedir. 150 saatlik online TESOL eğitimine katılan ve bitiminde 2 ila 6 ders saati arasında bir sunum hazırlayıp video şeklinde teslim eden bireyler, TESOL sertifikası almaya hak kazanırlar.

  American Time Beşiktaş Online TESOL Sertifikası Eğitimi

  Online olarak gerçekleştirdiğimiz TESOL eğitimi, İngilizceye tutkun olan ve sevdiği iş olarak İngilizce eğitmenliğini yapmak isteyen bireylere son derece faydalı bir alternatif sunmaktadır. Online TESOL eğitimine dahil olup eğitimi başarıyla bitiren kursiyerler; sadece Türkiye’de değil, anadili İngilizce olmayan diğer ülkelerde de İngilizce eğitimi verebilmektedirler.

  Siz de hayallerinizin peşinden koşarak İngilizce eğitmeni olmak istiyorsanız, American Time Beşiktaş olarak profesyonel bir şekilde verdiğimiz online TESOL eğitimini tercih edebilir, bu konuda detaylı bilgi almak için 0 (212) 327 26 27 nolu telefonu arayabilir ya da [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

   

  ETİKETLER:
  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz