Almanca Kursu

Almanca Kursu
19.06.2019
2.397

Beşiktaş Almanca Kursu Ders Programı

Almanca Eğitimi Zaman Dilimleri

 • Pazartesi – Çarşamba 19:00 – 22:00
 • Salı – Perşembe 19:00 – 22:00
 • Cumartesi – Pazar 10:00 – 13:10
1 kur Almanca eğitimi  84 ders saatinden oluşmaktadır.
Almanca Sınıfı Maksimum 8 Kişiliktir.

Almanca Kursu Öğrenme Süreci Ve Avantajları

Almanca sahip olduğu dil zenginliği ve kullanım alanı çeşitliliği ile İngilizce gibi dünyaya yön veren dillerin ana teması ve Almanca dilinin lehçeleştirilmiş hâlini tüm Avrupa kıtasına ve uluslararası arenada etnik dil bölgelerine adını başarıyla duyurmuştur. Almanca dili günümüzdeki önem derecesi ve kullanım sıklığı neticesinde, diğer dillerin de kolay bir şekilde öğrenilmesinde son derece katkısı olan, zenginlik barındıran bir doğal kütüphane haznesidir. Sanatı ve sanat akımlarını doğru kaynaklardan öğrenmek, Rönesans bilim dönemini Avrupa bilim mozaiğini keşfetmek, Alman Edebiyatının yeri ve önemi konusunda doğru bilgi edinilmesi noktasında lisan öğrenmenin temelini oluşturan akım ve edebi sürecin dikkatli ve doğru bir şekilde araştırılmasından geçmektedir.

  • Alman dili Edebiyatı ve savunucusu olan edebi yazarlar ekibi, sunmuş oldukları edebi kaynak ve zengin bilgi birikimleri ile milletlerarası lisan geleneğini, bilim edebiyatı sürecini son derece etkili ve iz bırakan bir düzeyde yaşamıştır. Eserlerinin kaliteli ve bütün okuyucuları sarıp sarmalayan tutumu Almanca diline olan hayranlığını, merakını artırmıştır. Almanca kursu ve Almancayı sevdirmeye çalışan her kurum sonucunda emekli ve zorlu bir sürecin meyvelerini toplamaktadır. Dil öğrenme süreci çok dikkat edilmesi gereken, araştırılma yapılmasını zorunlu  kılınan, Almanca kursu adı altındaki  her bilim yuvasının  mükemmeliyetçi bir tutumla, öğrencilerini  hayata bir adim önde başlatmaları için sunulan  en yetkin ve uzmanlık gerektiren alanların başında  gelmektedir.
  • Beşiktaş Almanca dil kursu bünyesinde, dil öğrenme süreci ve katsayısı giderek yükselen bir dil öğrenme süreci örneği göstermektedir. Telaffuzunda görülen kolay ve basit öğrenme süreci araçları sayesinde,  Türkçe ile benzer bir nitelikte sözcükler yazıldığı gibi okunmaktadır. Globallesen dünyanın en işlek ve kullanım alanı genişliği sayesinde İngilizce dilini öğrenmek, Almancanın temelini attığı lisan dili sayesinde daha hızlı öğrenme sürecine katılmak en başta adım atılması gereken aşamalardansındır.
  • Almanca dil kursu uluslararası dizayn ve bilgi dizeyi yaklaşımı potansiyeli ile uzman dil hocaları ve profesörleri önderliğinde kursiyer tüm öğrenci ve meraklılarına hızlı bir öğrenme süreci ve kaliteli zaman yönetimi avantajı sunmaktadır. Kampanyalar dâhilinde Almanca dil öğrenme fiyat listesi planı güncellenmektedir.
  • Dikkatlice kampanya fırsatları takip edilmeli, en ucuz ve kaliteli bir dil öğrenme sürecinden ayrılmanın hazzının konforu, içtenlikle çıkartılmalıdır. Basit birörnekle anlatmaya çalışırsak eğer; İspanyolcayı öğrenmek diğer tüm Flâmenko dillerini hızlıca öğrenme noktasında bir ön kabul niteliğinde temel varsayım kabul edilirse;
  • Teknoloji ve global dünya kategorilerinin hızlıca gelişim sağladığı ve her gecen gün sayılarını yeni ve kaliteli hizmet anlayışı ile perçinleyen ekonomi sektör arenasına aktif bir şekilde katılım payı yüzdesi sağlayarak, Almanca dili ticaretten bilim dünyasına pek çok alanda katılımcılarına fırsat ve gelir imkanı sunmuştur.

  Global bir dünyada dil sınırlarını genişletmek, finansal ticari mekanizmaları etkileyerek süreçte son derece başarılı bir şekilde ayakta durmak kolay bir iş değildir. Almanca dili ve öğrenmenin kolaylığı tüm bu zorlukların üstesinden gelen uzmanlık gerektiren süreç modellerindendir. Her anı gelişim ve etkileşim olan Almanca dili, öğrenmek isteyen herkes için bulunmaz bir fırsat modeli, bilimsel ve finansal iş mekanizması hizmeti faydası sunması noktasında, uluslararası dünya devlerini ve toplumlarını peşinden sürükleyen, ekonomi yatırım iş kolu görevi görmektedir. Almanca dili dünyaya kültürel ve mali ölçekte acılan bacasız sanayi bilim modeli ayrıcalığı sunarak, başarısını uluslararası millet bakış açısı huzurunda kanıtlayan, nadide dillerden birisi haline gelmiştir.

  Almanya’da Göçmenlik

  Son zamanlarda Alman hükümetinin iş gücünü arttırmaya yönelik aldığı kararlar doğrultusunda AB dışı olan vatandaşların Almanya’ya göçmen olarak gitme şansı arttırmıştır. Bu şansı daha da arttırmak için minimum Almanca eğitiminden A1 sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. Diğer adayların önüne geçmek için bu bir şanstır. Beşiktaş Almanca Kursu  kapsamında American Time bu eğitimi size kısa bir sürede vermeyi hedeflemektedir.

  Göçmenlik için detaylı resmi bilgi:

  https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/tr/goc.php

  ETİKETLER:
  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz