[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Proficiency üniversiteler tarafından düzenlenen ve uygulanan hazırlık bölümü atlama sınavıdır. Sınav formatları üniversiteden üniversiteye değişim göstermektedir. İçerik olarak gramer, kelime, okuma, yazma ve dinleme bölümlerinden oluşmaktadır. Bazı üniversiteler öğrencinin konuşma becerisini ölçme amaçlı speaking bölümü eklerken, bazı üniversiteler dinleme bölümünü sınavdan çıkartmaktadırlar.

American Time Beşiktaş şubesi olarak uzman kadromuz ile öğrencilerimizi Proficiency sınavına hazırlamaktayız. Eğitim programlarımızı her üniversitenin farklı kalıplardaki sınav formatlarına uygun oluşturmakta ve bu bilinçle yönlendirmekteyiz. Derslerimizde temel kaynak olarak ilgili üniversitenin eski sınavlarını kullanmaktayız. Böylelikle öğrencilerimizin gireceği sınavın tekniğine tam anlamıyla hâkim olmalarını sağlamaktayız.

  Eğitimlerimiz birebir özel ders konseptinde veya aynı üniversitede yer alan öğrenci grupları oluşturularak verilmektedir.

  Eğitmenlerimiz düzenli ödevler vererek öğrenilenleri pekiştirirken bunların kontrolü veyapılan sınavlarla öğrenci gelişimini düzenli olarak takip etmektedir. Eğitmenlerimiz, katılımcılarımızın sadece öğretmenleri değil aynı zamanda koçları ve danışmanlarıdır.

  Amerikan Time Beşiktaş Şubesi olarak Proficiency başarı oranımız %95’tir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3611″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz