TOEFL Kursu

TOEFL
Hazırlık eğitimi

Başarı Odaklı

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, İngilizce konusundaki yıllara dayanan tecrübesini TOEFL IBT sınavında da kanıtlamakta ve alanında uzman, sınav deneyimi bulunan yabancı eğitmenler eşliğinde sınav taktikleri üzerinden eğitim vermektedir.
toefl basari sistemi

TOEFL (Test of English as a Foreign Language), ana dili İngilizce olmayan adayların İngilizce bilgisini ölçen, İngilizceyi kullanabilme ve anlayabilme yetisini resmi olarak belgelendiren, uluslararası geçerliği bulunan en önemli İngilizce sınavlardan biridir.

TOEFL Özel Ders

  • Dilediğiniz Zaman

    Kişiye Özel

  • İstediğiniz Gün

    Kişiye Özel

  • Her Saat

    Kişiye Özel

  • Seviyenize Uygun Eğitim
TOEFL
Özel ders

Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyetlerini sürdüren Educational Testing Services (ETS) tarafından düzenlenen TOEFL sınavı, ana dili İngilizce olmayan kişilerin akademik kariyerlerinde ve profesyonel iş yaşamlarında büyük öneme sahiptir. Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere İngilizce eğitim veren tüm üniversitelerin başvurularında önemli bir ön koşul olan TOEFL, birçok kurumun iş başvurusunda da kabul şartları içerisinde yer almaktadır. CEFR sistemi ile uyumlu olarak derecelendirilen puan sistemi en düşük 0 ve en yüksek 120 olarak ifade edilmektedir. Her yıl yoğun bir katılıma sahip TOEFL sınavı, ülkemizde artık yalnızca internet tabanlı olarak gerçekleşmektedir.

TOEFL
eĞİTİM STANDARDI

Seviyenize Uygun Eğitimler

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda verilen TOEFL hazırlık eğitimi; sınav içeriğinde ölçülen dört dil yetkinliğinde, sınava uygun taktik ve teknik eğitimlerle sunulmaktadır. Eğitim içerisindeki çalışma materyalleri, Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu tarafından sınav adaylarına ücretsiz olarak sunulmaktadır. TOEFL sınav hazırlık eğitiminin istenilen faydayı sağlayabilmesi için adayların genel İngilizce seviyelerinin en az B2 (Upper Intermediate) olması gerekmektedir. Yeterli dil yerkinliğine sahip olmayan adaylar, TOEFL eğitimi öncesinde genel İngilizcelerindeki eksiklikleri yine Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu sınıf eğitimlerinde ya da birebir dersler ile tamamlayabilmektedirler. Beşiktaş American Time TOEFL eğitimi birebir özel ders ve 2-3 kişilik close gruplar şeklind ilerlemekte, eğitim sırasında yapılan deneme sınavları ile adaylar, kendilerini test etme ve eksiklerini fark ederek telafi etme imkânı bulmaktadırlar.
Dünyaca Geçerli CEFR Sistemi ile İngilizce Öğrenimi
Beşiktaş American Time ile TOEFL Hazırlığı Yıllara dayanan tecrübesi ve sınav deneyimli, uzman eğitmen kadrosu ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; yurt dışında akademik kariyer ya da uluslararası firmalarda iş fırsatı yakalamak isteyen TOEFL adayları için hizmet vermektedir. %100 öğrenci memnuniyeti ilkesi ile geliştirdiği eğitim sistemi ve TOEFL hazırlığına tamamen uyumlu müfredatı ile yıllardır tercih edilen kurumların başında gelmektedir. Siz de hedeflediğiniz TOEFL puanına en verimli şekilde ulaşmak istiyorsanız Beşiktaş American Time ile iletişime geçebilirsiniz.
TOEFL Hazırlık Eğitimi
İngilizce Eğitimler
Beşiktaş American Time

Diğer İngilizce Eğitimleri

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonel yaklaşımıyla öğrencilerinin ezberleyerek değil, öğrenerek ilerlemelerini sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenler  profesyonel bir eğitim süreci yaşatan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, eğitim süresi boyunca ders materyallerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu genel İngilizce eğitiminde gösterdiği başarılı performansını alanında uzman eğitmenler, IELTS sınavına uygun hazırlanan ders programı ve programa uygun eğitim materyalleri ile IELTS General Training ve IELTS Academic sınavlarına hazırlıkta da kanıtlamış durumdadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ve sınav deneyimli, uzman eğitmen kadrosu ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; yurt dışında akademik kariyer ya da uluslararası firmalarda iş fırsatı yakalamak isteyen TOEFL adayları için hizmet vermektedir. %100 öğrenci memnuniyeti ilkesi ile geliştirdiği eğitim sistemi ve TOEFL hazırlığına tamamen uyumlu müfredatı ile yıllardır tercih edilen kurumların başında gelmektedir.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed