TOEFL sınavı, ana dili İngilizce olmayanların Amerikan İngilizcesi bilgilerini ölçmek amacıyla Amerika’nın New Jersey eyaletindeki ETS (Educational Testing Service) tarafından birçok ülkede gerçekleştirilmektedir. TOEFL sertifikası, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve dünyada toplam 4400’ün üzerinde üniversite, yüksek okul, kolej ve enstitü tarafından lisans, yüksek lisans ve doktora programlarında ana dili İngilizce olmayan öğrencileri kabul kriteridir.

American Time Beşiktaş olarak TOEFL sınavına girmek isteyen bireylere yardımcı olmak amacıyla TOEFL kursu hizmeti sunmaktayız. Kursiyerlerin kendilerini uzman eğitmenlerle sınava hazırlamalarına fırsat tanıyan TOEFL kursu, İngilizce yetkinliği B2 (Upper Intermediate) olan öğrencilere yönelik oluşturulmaktadır.

TOEFL Kursunun Detayları

Dünya genelinde pek çok kuruma iş başvurusunda bulunurken ve üniversitelerde hazırlık atlama başvurusu yaparken TOEFL sınavından alınan iyi bir puanın İngilizce Yeterlilik Belgesi (sertifikası) olarak kabul edildiği düşünüldüğünde, TOEFL kursu elzem bir hal almaktadır.

American Time Beşiktaş olarak verdiğimiz TOEFL eğitimine dair detaylı şöyle sıralayabiliriz:

  • TOEFL hazırlık kursu, Okuma-Yazma-Dinleme-Konuşma becerilerinin ölçüldüğü TOEFL sınavına yönelik çalışmaları içerir.
  • TOEFL eğitiminde gerekli olan tüm materyaller, kurumumuz tarafından ücretsiz bir şekilde temin edilmektedir.
  • TOEFL konusunda tecrübeli eğitmenler tarafından gerçekleştirilen TOEFL kursu, sınava en efektif şekilde hazırlanmanın kapılarını açmaktadır.
  • Telafi ders imkânı bulunan TOEFL hazırlık kursu, genel İngilizce seviyesi minimum B1 (Intermediate) düzeyinde olan öğrencilerimiz için de ek takviye programları uygulanarak gerçekleştirilmektedir.
  • TOEFL kursu, kişiye özel programlar veya kapalı gruplar halinde hayata geçirilmektedir.

Eğitim programı TOEFL başarıları bulunan uzman eğitmen kadromuz eşliğinde oluşturulan TOEFL hazırlık kursumuz, belirli aralıklarla ve sıklıkla tekrar edilmektedir.

American Time Beşiktaş TOEFL Kursu

Türkiye’deki birçok devlet, vakıf ve özel üniversite tarafından İngilizce hazırlık sınıflarından muaf olmak isteyen öğrenciler tarafından alınması gereken TOEFL sertifikasına kolay bir şekilde ulaşmak için siz de American Time Beşiktaş olarak verdiğimiz TOEFL eğitimimizi tercih edebilirsiniz.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?