TOEFL, ana dili İngilizce olmayan adayların İngilizce dil bilgisini kullanabilme ve anlayabilme yetisini ölçen bir kriter olmakla beraber dünyada geniş bir yelpazede geçerliliği bulunan bir sınavdır. Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyetlerini sürdüren Educational Testing Services (ETS) tarafından düzenlenen TOEFL sınavı, ana dili İngilizce olmayan öğrencilerin başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere İngilizce eğitim veren üniversite başvurularında önemli bir ön koşul olarak yer almaktadır. Buna ek olarak birçok kurumun iş başvurusunda da adayların karşılaşabileceği TOEFL, dünyaca saygın bir İngilizce seviye tespit sınavı olarak kabul görmektedir.

Bu nedenle akademik kariyerine İngilizce eğitim veren bir üniversitede devam etmek isteyen ya da birçok kurumun iş başvurusunda adayların önüne çıkan bu zorlu engelde American Time Beşiktaş olarak TOEFL kursumuzu hizmetinize sunmaktayız.

  TOEFL Kursumuz Size Neler Sunuyor?

  İstanbul Beşiktaş’ta hizmet veren American Time TOEFL kursumuz, alanında uzman eğitmen kadrosu ile birlikte sizleri TOEFL sınavına donanımlı bir şekilde hazırlıyor. Kurs içeriğimizi ve sizlere sunduğumuz hizmetleri şu şekilde özetleyebiliriz:

  • TOEFL sınavına yönelik olması nedeniyle okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerine yönelik çalışmaları içermektedir.
  • Gerekli olan çalışma materyalleri, kurumumuz tarafından ücretsiz bir şekilde sizlere temin edilmektedir.
  • Eğitmen kadromuz, TOEFL başarıları bulunmasının yanı sıra TOEFL bilgisi yüksek ve tecrübeli uzmanlardan özenle seçilerek oluşturulmuştur.
  • TOEFL kursumuz İngilizce düzeyi B2 (Upper Intermediate) olan adaylara yöneliktir.
  • Telafi ders imkânı bulunması nedeniyle İngilizce düzeyi en az B1 (Intermediate) seviyesinde bulunan adaylar için de ek takviye programı uygulanarak TOEFL hazırlık kursumuz gerçekleştirilmektedir.
  • Kursumuz kişiye özel programlar ya da kapalı gruplar halinde sizlere sunulmaktadır.
  • TOEFL kursumuz belirli aralık ve sıklıklarla gerçekleştirilerek ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda yer almaktadır.

  Neden Beşiktaş Amerikan Time Tercih Etmelisiniz?

  İstanbul’un güzide semti Beşiktaş’ta bulunan kurumumuz, TOEFL kursiyerlerine özel ders yolu ile nitelikli bir eğitim sağlamasının yanı sıra TOEFL sınavına yönelik puan odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Bu zorlu süreçte yalnız başınıza ilerlemenin ne kadar güç olabileceğini biliyor, yanınızda yer almak istiyoruz. Beşiktaş Amerikan Time olarak her bütçeye uygun kurslarımız ile hizmet vermekteyiz. Uzman eğitmenlerimiz yardımıyla tüm kursiyerlerinin zirveye ulaşabilmesini mümkün kılan TOEFL kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

  Beşiktaş American Time İletişim

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz