Türkiye’de geçerliliği bulunan ve ÖSYM tarafından gerçekleştirilen YDS, bireylerin dil seviyelerinin akademik düzeyde ölçüldüğü ve analiz edildiği yabancı dil yeterlilik sınavıdır. Adayların dilbilgisi, kelime, okuduğunu anlama ve çeviri becerilerinin ölçüldüğü YDS, senede 2 kez gerçekleştirilmektedir. Her ay online olarak da E-YDS şeklinde gerçekleştirilen bu sınava bireylerin en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamak adına, American Time Beşiktaş olarak YDS kursu hizmeti vermekteyiz.

Alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilen YDS hazırlık kursu, hedeflerine ve başarıya kısa sürede ulaşmayı isteyen bireylere en iyi eğitimi vermektedir. Sınav formatına son derece uygun bir şekilde hazırlanan eğitim programımız sayesinde siz de YDS kursumuza katılarak istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz.

  YDS Kursunun Bireye Sağladığı Avantajlar

  Yılların tecrübesiyle dil eğitimi alanında hizmet veren American Time Beşiktaş olarak hazırladığımız YDS İngilizce kursu ile sınava girecek olan bireylere destek vermekteyiz.

  YDS kursunun sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • YDS eğitimi programı, içerik olarak tamamen sınav taktikleri üzerine kurulmaktadır.
  • YDS kursu alan öğrenciler sınav formatını tanıyarak, karşılaşacakları soru tiplerine yönelik stratejiler öğrenirler.
  • Strateji çalışmalarının yanı sıra YDS İngilizce kursunda yapılan YDS deneme sınavları sayesinde öğrenciler eksik noktalarını uzman eğitmen kadromuz eşliğinde görmektedir.
  • Çalışma programı içerisinde öğrencilere, çalışma yapabilecekleri kelime listeleri ve yardımcı materyaller kurumumuz tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
  • Genel İngilizce eğitimleri üzerinde eksikleri bulunan öğrenciler, haftanın 7 günü farklı saat aralıklarında düzenlenen Aktivite – Etüt sınıflarına ücretsiz şekilde katılım sağlayarak İngilizce düzeylerini pekiştirebilirler.
  • YDS İngilizce kursu, kurumumuzda birebir eğitim veya 4 kişilik grup eğitimleri şeklinde yapılmaktadır.
  • Eksiklerin giderileceği şekilde gerçekleştirilen YDS hazırlık kursu, öğrencinin YDS hedefine ulaşmasına önemli katkılarda bulunur.

  YDS kursu alarak sınavda başarı yakalamak isteyen bireylerin tercih edebileceği American Time Beşiktaş olarak, yeni dönem YDS eğitimlerimize dair detaylı bilgi almak için 0212 327 26 27 nolu telefonu arayabilir ya da [email protected] mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  ETİKETLER:
  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz