YDS Kursu

YDS Hazırlık
Kursu

YDS’de Başarı Şans Değil

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen YDS hazırlık kursu ile adayların kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını ve başarı elde etmelerini sağlar. Sınav formatına uygun bir şekilde hazırlanan eğitim programı ve deneme sınavları ile adaylar, YDS için verimli bir çalışma dönemi geçirirler.
yds basarisi

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS); İngilizce başta olmak üzere pek çok dilde gerçekleştirilir. Yılda iki defa kâğıt üzerinden, diğer aylarda ise e-YDS olarak elektronik ortamda yapılan YDS, uluslararası dil sınavlarıyla da eş değerliğe sahip olduğu için her yıl binlerce aday dil becerilerini resmi anlamda ölçmek adına YDS’ye katılır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, Türkiye’de bulunan tüm resmi kurum ve kuruluşlarca tanına YDS hazırlığında, çok yönlü eğitimi ile adaylar tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir. Kelime bilgisi, dil bilgisi, çeviri bilgisi ve okuduğunu anlama bölümlerinden oluşan sınav, uluslararası dil sınavlarına kıyasla çok daha kolay olması sebebi ile de oldukça fazla ilgi görmektedir.

Kişiye Özel YDS Programı

  • Seviyenize Uygun Ders Saati
  • Dilediğiniz Zaman Özel Ders İmkanı
  • Esnek Program Saatleri
  • Alanında Uzman YDS Eğitmenleri

    40 DK

yds soru hazirlik
YDS Sınavı Hazırlık
Amerıcan Tıme

YDS Hazırlık Eğitimine Beşiktaş American Time İle Hazırlanın

YDS eğitimi programı, içerik olarak tamamen sınav taktikleri üzerine kurulmuştur. Beşiktaş American Time yıllara dayanan tecrübesiyle YDS kursu alan öğrencilerinin sınav formatını tanıyarak, karşılaşacakları soru tiplerine yönelik stratejiler öğrenmelerine olanak sağlar. Teknik ve taktik çalışmalara ek olarak YDS İngilizce kursunda yapılan YDS deneme sınavları ile adaylar eksik oldukları konuları, Beşiktaş Amerikan Time Yabancı Dil Kursunun uzman eğitmen kadrosu eşliğinde öğrenmektedirler.


Çalışma programı içerisinde kursiyerlere, çalışma yapabilecekleri kelime listeleri ve yardımcı materyaller ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde eksikleri bulunan adaylar, haftanın her günü farklı saatlerde düzenlenen aktivite sınıflarına ücretsiz şekilde katılarak genel İngilizce seviyelerini de geliştirebilirler.
YDS İngilizce hazırlık eğitimi, Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursunda birebir eğitim veya dörder kişilik grup eğitimleri şeklinde verilmektedir. Eksiklerin giderileceği şekilde gerçekleştirilen YDS hazırlık kursu, adayların YDS hedefine ulaşmasında önemli katkılar sağlar.

YDS Besiktas
İngilizce Eğitimler
Beşiktaş American Time

Diğer İngilizce Eğitimleri

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonel yaklaşımıyla öğrencilerinin ezberleyerek değil, öğrenerek ilerlemelerini sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenler  profesyonel bir eğitim süreci yaşatan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, eğitim süresi boyunca ders materyallerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu genel İngilizce eğitiminde gösterdiği başarılı performansını alanında uzman eğitmenler, IELTS sınavına uygun hazırlanan ders programı ve programa uygun eğitim materyalleri ile IELTS General Training ve IELTS Academic sınavlarına hazırlıkta da kanıtlamış durumdadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ve sınav deneyimli, uzman eğitmen kadrosu ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; yurt dışında akademik kariyer ya da uluslararası firmalarda iş fırsatı yakalamak isteyen TOEFL adayları için hizmet vermektedir. %100 öğrenci memnuniyeti ilkesi ile geliştirdiği eğitim sistemi ve TOEFL hazırlığına tamamen uyumlu müfredatı ile yıllardır tercih edilen kurumların başında gelmektedir.
Rusça Kursu
Diğer Diller
admin

Rusça Kursu

Rusça kursu, herhangi bir nedenle Rusça öğrenmek isteyenlere hitap ediyor. Bir dil öğrenmenin nedenleri oldukça fazladır. Yeni iş fırsatlarını değerlendirmek, dünya çapında insanlarla ve firmalarla

Devamını >>
Rusça Kursu
Diğer Diller
admin

Rusça Kursu

Rusça kursu, herhangi bir nedenle Rusça öğrenmek isteyenlere hitap ediyor. Bir dil öğrenmenin nedenleri oldukça fazladır. Yeni iş fırsatlarını değerlendirmek, dünya çapında insanlarla ve firmalarla

Devamını >>
Beşiktaş Dil Kursu
Genel İngilizce
admin

Beşiktaş Dil Kursu

Beşiktaş dil kursu ile istediğiniz herhangi bir dili öğrenebilir ve kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. İkinci bir dil konuşmak birçok kişisel ve profesyonel fırsatın kapılarını aralıyor.

Devamını >>
Almanca Kursu
Diğer Diller
admin

Almanca Kursu

Almanca kursu ile yepyeni bir dil öğrenebilir ve profesyonel yaşamınızda çeşitli avantajlar elde edebilirsiniz. Herhangi bir dili öğrenmek kendi içinde çok faydalıdır ve herkesin Almanca

Devamını >>
Aile Birleşimi Sınavı
Akademik Sınavlara Hazırlık
admin

Almanca Aile Birleşim Sınavı

Almanca aile birleşimi sınavı uzun senelerden bu yana uygulanmaktadır. Alman hükumetinin yabancı vatandaşlardan talep ettiği Almanca yeterliliğini kanıtlamak için tabi olunan bir sınavdır. Almanya aile

Devamını >>
IELTS Kursu
Akademik Sınavlara Hazırlık
admin

IELTS Kursu

IELTS, dünyadaki en popüler İngilizce yeterlilik sınavıdır. Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma gibi İngilizce dil değerlendirmeleri içerir ve çalışma becerilerinde önde gelen uzmanlar tarafından uygulanmaktadır. IELTS kursu ile İngilizcedeki yetkinliğinizi

Devamını >>

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed