YDS Kursu

YDS Hazırlık
Kursu

YDS’de Başarı Şans Değil

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen YDS hazırlık kursu ile adayların kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını ve başarı elde etmelerini sağlar. Sınav formatına uygun bir şekilde hazırlanan eğitim programı ve deneme sınavları ile adaylar, YDS için verimli bir çalışma dönemi geçirirler.
yds basarisi

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS); İngilizce başta olmak üzere pek çok dilde gerçekleştirilir. Yılda iki defa kâğıt üzerinden, diğer aylarda ise e-YDS olarak elektronik ortamda yapılan YDS, uluslararası dil sınavlarıyla da eş değerliğe sahip olduğu için her yıl binlerce aday dil becerilerini resmi anlamda ölçmek adına YDS’ye katılır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, Türkiye’de bulunan tüm resmi kurum ve kuruluşlarca tanına YDS hazırlığında, çok yönlü eğitimi ile adaylar tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir. Kelime bilgisi, dil bilgisi, çeviri bilgisi ve okuduğunu anlama bölümlerinden oluşan sınav, uluslararası dil sınavlarına kıyasla çok daha kolay olması sebebi ile de oldukça fazla ilgi görmektedir.

Kişiye Özel YDS Programı

  • Seviyenize Uygun Ders Saati
  • Dilediğiniz Zaman Özel Ders İmkanı
  • Esnek Program Saatleri
  • Alanında Uzman YDS Eğitmenleri

    40 DK

yds soru hazirlik
YDS Sınavı Hazırlık
Amerıcan Tıme

YDS Hazırlık Eğitimine Beşiktaş American Time İle Hazırlanın

YDS eğitimi programı, içerik olarak tamamen sınav taktikleri üzerine kurulmuştur. Beşiktaş American Time yıllara dayanan tecrübesiyle YDS kursu alan öğrencilerinin sınav formatını tanıyarak, karşılaşacakları soru tiplerine yönelik stratejiler öğrenmelerine olanak sağlar. Teknik ve taktik çalışmalara ek olarak YDS İngilizce kursunda yapılan YDS deneme sınavları ile adaylar eksik oldukları konuları, Beşiktaş Amerikan Time Yabancı Dil Kursunun uzman eğitmen kadrosu eşliğinde öğrenmektedirler.


Çalışma programı içerisinde kursiyerlere, çalışma yapabilecekleri kelime listeleri ve yardımcı materyaller ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde eksikleri bulunan adaylar, haftanın her günü farklı saatlerde düzenlenen aktivite sınıflarına ücretsiz şekilde katılarak genel İngilizce seviyelerini de geliştirebilirler.
YDS İngilizce hazırlık eğitimi, Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursunda birebir eğitim veya dörder kişilik grup eğitimleri şeklinde verilmektedir. Eksiklerin giderileceği şekilde gerçekleştirilen YDS hazırlık kursu, adayların YDS hedefine ulaşmasında önemli katkılar sağlar.

YDS Besiktas
İngilizce Eğitimler
Beşiktaş American Time

Diğer İngilizce Eğitimleri

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonel yaklaşımıyla öğrencilerinin ezberleyerek değil, öğrenerek ilerlemelerini sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenler  profesyonel bir eğitim süreci yaşatan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, eğitim süresi boyunca ders materyallerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu genel İngilizce eğitiminde gösterdiği başarılı performansını alanında uzman eğitmenler, IELTS sınavına uygun hazırlanan ders programı ve programa uygun eğitim materyalleri ile IELTS General Training ve IELTS Academic sınavlarına hazırlıkta da kanıtlamış durumdadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ve sınav deneyimli, uzman eğitmen kadrosu ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; yurt dışında akademik kariyer ya da uluslararası firmalarda iş fırsatı yakalamak isteyen TOEFL adayları için hizmet vermektedir. %100 öğrenci memnuniyeti ilkesi ile geliştirdiği eğitim sistemi ve TOEFL hazırlığına tamamen uyumlu müfredatı ile yıllardır tercih edilen kurumların başında gelmektedir.
istanbul kursa americantime
Diğer Diller
admin

American Time İle Rusça Kursu

Gelişen dünyanın içerisinde en çok ihtiyaç duyulan eğitimin dil eğitimi olduğu görülmektedir. En yaygın şekilde konuşulan yabancı dilin İngilizce olduğu bilinmektedir. Son yıllarda ise atağa

Devamını >>
istanbul rusca kursu
Diğer Diller
admin

İstanbul Rusça Kursu Fiyatları

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu olarak farklı alanlarda dil eğitimi vermekteyiz. Uzman ve profesyonel kişiler tarafından verilen dil eğitimi sayesinde öğrenciler için hayat boyu

Devamını >>
ingilizce kursu egitim yontem
Eğitim Destek
admin

Beşiktaş IELTS Kursu

İngilizce dil seviyelerini geliştirmek isteyenler, kurs programlarına katılarak, hedeflerine ulaşmaya çalışır. IELTS kursu sonunda yapılan yeterlilik sınavından alınan puan uluslararası geçerliliğe sahiptir. Üniversite, uluslararası iş

Devamını >>
online ingilizce
Eğitim Destek
admin

Online Olarak İngilizce Nasıl Öğrenilir?

Dünya genelinde etkisini sürdüren coronavirüs nedeniyle, birçok sektörde olduğu gibi İngilizce kursları da online olarak veriliyor. Öğrenciler ve çalışanlar, kariyerlerini geliştirebilmek için İngilizce dil seviyelerini

Devamını >>
almanca kursu secim
Eğitim Destek
admin

Almanca Kursu Nasıl Seçilir?

İngilizce ve Almanca’nın öğrenilmesi iş hayatı kadar profesyonel kariyer anlamında da oldukça önemlidir. Almanca kursuna gitmek isteyenlerin bazıları sınavlar adına bunu isterken bazıları da geleceğine

Devamını >>

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed