YDS Kursu

YDS Hazırlık
Kursu

YDS’de Başarı Şans Değil

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen YDS hazırlık kursu ile adayların kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını ve başarı elde etmelerini sağlar. Sınav formatına uygun bir şekilde hazırlanan eğitim programı ve deneme sınavları ile adaylar, YDS için verimli bir çalışma dönemi geçirirler.
yds basarisi

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS); İngilizce başta olmak üzere pek çok dilde gerçekleştirilir. Yılda iki defa kâğıt üzerinden, diğer aylarda ise e-YDS olarak elektronik ortamda yapılan YDS, uluslararası dil sınavlarıyla da eş değerliğe sahip olduğu için her yıl binlerce aday dil becerilerini resmi anlamda ölçmek adına YDS’ye katılır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, Türkiye’de bulunan tüm resmi kurum ve kuruluşlarca tanına YDS hazırlığında, çok yönlü eğitimi ile adaylar tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir. Kelime bilgisi, dil bilgisi, çeviri bilgisi ve okuduğunu anlama bölümlerinden oluşan sınav, uluslararası dil sınavlarına kıyasla çok daha kolay olması sebebi ile de oldukça fazla ilgi görmektedir.

Kişiye Özel YDS Programı

  • Seviyenize Uygun Ders Saati
  • Dilediğiniz Zaman Özel Ders İmkanı
  • Esnek Program Saatleri
  • Alanında Uzman YDS Eğitmenleri

    40 DK

yds soru hazirlik
YDS Sınavı Hazırlık
Amerıcan Tıme

YDS Hazırlık Eğitimine Beşiktaş American Time İle Hazırlanın

YDS eğitimi programı, içerik olarak tamamen sınav taktikleri üzerine kurulmuştur. Beşiktaş American Time yıllara dayanan tecrübesiyle YDS kursu alan öğrencilerinin sınav formatını tanıyarak, karşılaşacakları soru tiplerine yönelik stratejiler öğrenmelerine olanak sağlar. Teknik ve taktik çalışmalara ek olarak YDS İngilizce kursunda yapılan YDS deneme sınavları ile adaylar eksik oldukları konuları, Beşiktaş Amerikan Time Yabancı Dil Kursunun uzman eğitmen kadrosu eşliğinde öğrenmektedirler.


Çalışma programı içerisinde kursiyerlere, çalışma yapabilecekleri kelime listeleri ve yardımcı materyaller ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde eksikleri bulunan adaylar, haftanın her günü farklı saatlerde düzenlenen aktivite sınıflarına ücretsiz şekilde katılarak genel İngilizce seviyelerini de geliştirebilirler.
YDS İngilizce hazırlık eğitimi, Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursunda birebir eğitim veya dörder kişilik grup eğitimleri şeklinde verilmektedir. Eksiklerin giderileceği şekilde gerçekleştirilen YDS hazırlık kursu, adayların YDS hedefine ulaşmasında önemli katkılar sağlar.

YDS Besiktas
İngilizce Eğitimler
Beşiktaş American Time

Diğer İngilizce Eğitimleri

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonel yaklaşımıyla öğrencilerinin ezberleyerek değil, öğrenerek ilerlemelerini sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenler  profesyonel bir eğitim süreci yaşatan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, eğitim süresi boyunca ders materyallerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu genel İngilizce eğitiminde gösterdiği başarılı performansını alanında uzman eğitmenler, IELTS sınavına uygun hazırlanan ders programı ve programa uygun eğitim materyalleri ile IELTS General Training ve IELTS Academic sınavlarına hazırlıkta da kanıtlamış durumdadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ve sınav deneyimli, uzman eğitmen kadrosu ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; yurt dışında akademik kariyer ya da uluslararası firmalarda iş fırsatı yakalamak isteyen TOEFL adayları için hizmet vermektedir. %100 öğrenci memnuniyeti ilkesi ile geliştirdiği eğitim sistemi ve TOEFL hazırlığına tamamen uyumlu müfredatı ile yıllardır tercih edilen kurumların başında gelmektedir.
İngilizce Öğrenmek Neden Önemli
Genel İngilizce
admin

İngilizce Öğrenmek Neden Önemli?

İngilizce dünyadaki en önemli dillerden biridir. Bu nedenle İngilizce öğrenmek, işinizde ve mesleki deneyimlerinizde büyük bir fark yaratacaktır. Hedefinizin dünyanın en prestijli üniversitelerinde okumak olması

Devamını >>
İngilizce Öğrenmek Neden Önemli
Genel İngilizce
admin

İngilizce Öğrenmek Neden Önemli?

İngilizce dünyadaki en önemli dillerden biridir. Bu nedenle İngilizce öğrenmek, işinizde ve mesleki deneyimlerinizde büyük bir fark yaratacaktır. Hedefinizin dünyanın en prestijli üniversitelerinde okumak olması

Devamını >>
İngilizce Kursu
Genel İngilizce
admin

Beşiktaş En İyi İngilizce Kursu

Beşiktaş en iyi İngilizce kursu olarak öne çıkan American Time Beşiktaş, dil becerilerinizi geliştirebilmeniz için çeşitli olanaklar sunar. Her bütçeye uygun İngilizce kursu seçenekleri ile

Devamını >>
Beşiktaş İngilizce Kursu
Genel İngilizce
admin

Beşiktaş İngilizce Kursu

Her şeyden önce, İngilizce öğrenmenin bir masraftan daha fazlası olduğunu bilmelisiniz, bu bir yatırımdır. Çünkü size büyük bir memnuniyet sağlamanın yanı sıra, dilde uzmanlaşmak size daha önce hiç düşünmemiş olabileceğiniz

Devamını >>
İngilizce Kursu Fiyatları
Genel İngilizce
admin

İngilizce Kursu Fiyatları

Farkında olalım ya da olmayalım, İngilizce iş dünyasında ve uluslararası iletişimde en çok kullanılan dil haline geldi. İngilizcede yeterli seviyeye sahip olmanız ve her şeyden

Devamını >>
IELTS Nedir
Akademik Sınavlara Hazırlık
admin

IELTS Nedir?

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS), resmi dilin İngilizce olduğu ülkelerde okumak ve çalışmak için kapıları açan uluslararası kabul görmüş bir sınavdır. IELTS, İngilizce dil yeterliliğini

Devamını >>

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed