5-16 Yas Grubu İngilizce Eğitimi

Erken yaşlarda öğrenilmeye başlandığında son derece hızlı ve verimli bir şekilde kavranabilen İngilizce, özellikle de çocuklar için ilerleyen döneme yönelik olarak büyük avantajlar sağlamaktadır. American Time Beşiktaş olarak 5-16 yaş grubu için özel olarak hazırladığımız çocuklar için İngilizce kursumuz ile, çocukların İngilizceyi daha keyif alacakları bir şekilde öğrenmelerine fırsat tanımaktayız.

Çocuklar İçin İngilizce Kursuna Dair Detaylar

Dil eğitimi; her yaşta verilebilen bir eğitim olmakla birlikte, esasında en etkin biçimde çocuk yaşlarda verilmektedir. Buna bağlı olarak son yıllarda çocuklar için İngilizce eğitimi programları ciddi biçimde yaygınlaşmış ve örgün eğitimde de erken yaşlarda yabancı dil eğitimi verilmeye başlanmıştır. Hatta anaokulu ve kreş gibi okul öncesi dönemlerde dahi çocuklar için İngilizce eğitimi etkin biçimde verilmektedir.

American Time Beşiktaş olarak, yabancı dil eğitimini her seviyede verebildiğimiz gibi çocuklar için yabancı dil eğitimlerini de modern müfredatlar kapsamında sunmaktayız. Pedagojik standartları bulunan çocuklar için İngilizce kursu programımız, formasyona sahip eğitimciler tarafından sunulmakta ve uygulanan teknik Amerikan eğitim otoritelerinin geliştirdiği yüksek nitelikli eğitim prosedürüne uygun gerçekleştirilmektedir.

5-16 Yaş Arası Çocuklar İçin İngilizce Kursu Programı

Elbette çocuklar için İngilizce kursu, genel İngilizce standartlarında yer alıyor olsa da yetişkinler için verilen eğitimlerden oldukça farklıdır. Ana dilini tam anlamıyla kullanmaya başlamamış bir bireye, ileri seviyede İngilizce eğitimi verilemez. Zaten çocuklar için İngilizce eğitimi olarak geliştirilen müfredat da bu standartlardadır.

Öğrencinin gündelik yaşantısında kullandığı kavramların İngilizce olarak kullanılabilmesini sağlayan bu İngilizce kursu, ilköğretim aşamasında biraz daha ileri seviyeye ulaşmakta ve lise seviyesinde öğrencinin “Advanced” seviyede İngilizce yeterliliğine sahip olmasını sağlamaktadır. Adım adım gerçekleştirilen bu çocuklar için İngilizce eğitimi sayesinde hem sıkıcı olmayan bir süreç elde edilmekte, hem de pekiştirilmiş bir eğitim süreci söz konusu olduğundan dilde tam anlamıyla hâkimiyet kurulabilmektedir.

5-16 Yaş Arası Çocuklar İçin İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce kursu; ister çocuklar için olsun, ister yetişkinler için olsun belli niteliklere sahip olmaması halinde efektif sonuçlar doğurmamakta ve boşa harcanmış bir zaman ve para anlamına gelmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın asgari koşullarını öğrencilerine sunmadan İngilizce eğitimi verebilmek, hiçbir kurum için mümkün değildir.

Asgari koşulların üzerinde olmak kaydıyla elbette kurumların İngilizce eğitim standartları arasında hatırı sayılır farklar bulunmaktadır. Çocuklar için İngilizce kursu fiyatları da bu noktada değişiklik göstermektedir. Özel standartlara sahip İngilizce kursları, elbette sektör standartlarından daha yüksek fiyatlarla sunulabilmektedir. Ancak bu özel standartlar, daha efektif eğitim alabilmenizi sağlamaktadır. Bu nedenle, çocuklar için İngilizce eğitim kararı verdiğinizde, mümkün olduğunca İngilizce kursu fiyatı odağında değil; kalite standartları odağında tercihte bulunmanız son derece önemlidir.

5-16 Yaş Grubu Çocuklar İçin İngilizce Kursumuzun Avantajları

  • 1 yıllık İngilizce Eğitim Paketi
  • 5 yaş – 16 yaş arasını kapsamaktadır
  • Temmuz Ayı Erken Kayıt Avantajı
  • Türk ve Yabancı Eğitmenlerle Özel Eğitim
  • Tüm Kaynaklar Ücretsiz
  • Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite – Etüt Sınıfı

Çocuklarınızı, erken yaşta dünya ile tanıştırarak, onlara geniş bir vizyon kazandırmak ve ileride çok daha iyi bir kariyere ve sosyal ortama sahip olmalarını sağlamak için siz de hemen American Time Beşiktaş ile iletişime geçebilir ve çocuklar için İngilizce eğitimine dair detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed