Hakkımızda

besiktas american time ingilizce kursu 2
Hakkımızda
Beşiktaş'ın En Köklü İngilizce Kursu

American Time Beşiktaş

Yabancı Dil Eğitiminde önemli bir yere sahip American Time Dil okulları, VIP eğitim hizmeti ile yabancı dil eğitimini belli bir standart içerisinde sürdüren ulusal bir markadır. American Time markasına bağlı olan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, resmi bir kurum olarak İngilizce başta olmak üzere yabancı dil öğrenmek için yola çıkan her yaştan bireye birçok farklı eğitim seçeneği ile hizmet vermektedir.
2 image home
Adres

Cihannuma Mah. Hüsnü Savman Sk. Çelik Apt
No:40 K:1 D:5 Beşiktaş

3 image home
Telefon
0212 327 26 27
İş Dünyası
İngilizce

Sen de aramıza katıl

Küreselleşmenin olanca hızıyla devam ettiği günümüz dünyasında iletişim de aynı oranda sınırları aşmakta, ortak dil kullanımı ile tüm dünya ile güçlü bağlar kurmak oldukça kolay hâle gelmektedir. Bu anlamda İngilizce, dünyada en çok konuşulan dil olması dolayısıyla hiç şüphesiz en kapsayıcı dil olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünya vatandaşı olmayı hedefleyen bireylerin ve uluslararası platformda ses getiren işlere imza atmak isteyen kurumların yanı sıra, Türkiye’de kariyer basamaklarını tırmanmayı planlayan iş dünyası profesyonellerinin de ihtiyacı olan en önemli noktaların başında İngilizce öğrenimi gelmektedir.
Eğitim
100%
Materyal
100%
Ücretsiz Aktiviteler
100%
Eğitimde öncü

Misyon

Türkiye’nin sektörde en kaliteli dil eğitim hizmetini sunan Beşiktaş American Time, Türk insanının uluslararası seviyede rekabet edebilirliğini ve gelişimini sağlamak amacıyla İngilizce, Almanca veya Rusça gibi yabancı dilleri bilmemelerinden kaynaklı engelleri ortadan kaldırmayı misyon edinmektedir. Bireylerin iş ve özel hayatlarında son derece önemli olan yabancı dili, hızlı ve profesyonel bir şekilde öğrenmelerine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyon

Verdiği tüm yabancı dil eğitimleri ile öncü olmayı kendine vizyon edinen Beşiktaş American Time, Türkiye’de dil öğrenmek isteyen bireylerin akıllarına ilk gelen ve tercih ettikleri eğitim kurumu olmayı amaçlamaktadır. İngilizce eğitimleri ile tanınan bir marka olmanın yanı sıra yeni eğitimleri ile vizyonunu daha da genişletmektedir.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed