Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
American Time Beşiktaş

Sektöründe büyük başarılara imza atmış olan American Time Dil okulları, VIP eğitim hizmeti ile yabancı dil eğitimini belli bir standart içerisinde sürdüren ulusal bir markadır. American Time ulusal markasına bağlı olan American Time Beşiktaş olarak, İngilizce öğrenmek için yola çıkan her yaştan bireye farklı pek çok eğitimle hizmet vermekteyiz.

Günümüz dünyasında her şey hızla gelişmekte ve globalleşmenin bir sonucu olarak da iletişimde ortak dil kullanılmaktadır. Bu ortak dil de şüphesiz ki İngilizcedir. Global anlamda hedefleri olan bireylerin ve kurumların yanı sıra, Türkiye’de kalifiye bir işte çalışmayı planlayan bireylerin de ihtiyacı olan İngilizce öğrenmek, belirli bir zaman dilimi içerisinde profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

  Zamanın çok önemli bir faktör olduğu bilincinde ilerleyerek kısa zamanda verimli bir şekilde İngilizce öğrenmenize yardımcı oluyoruz. Standart eğitimlere ek olarak TOEFL, IELTS ve Proficiency gibi sınavlara yönelik İngilizce eğitimlerine de yer veren American Time Beşiktaş olarak, Online İngilizce eğitimimizle de Türkiye’nin her noktasındaki öğrencilerimize ulaşmaktayız.

  Bizi tercih eden öğrencilerimize sıcak bir atmosfer oluşturmayı, İngilizce eğitimini zorunluluktan keyfe dönüştürmeyi ve kişilere özel programlar tasarlamayı kendimize değişmez bir şart olarak belirledik. American Time Beşiktaş şubesi olarak 2010 yılından beridir binlerce öğrencimize İngilizce eğitim programlarımızla katkıda bulunmanın haklı onurunu yaşıyoruz.

  Misyonumuz

  Türkiye’nin sektörde en kaliteli ve dürüst hizmetini sunan dil okulu olarak Türk insanının uluslararası seviyede rekabet edebilirliğini ve gelişimini sağlamak amacıyla İngilizce, Almanca veya Rusça gibi yabancı dil bilmeme engellerini ortadan kaldırmayı misyon edinmekteyiz. Bireylerin iş hayatlarında ve özel hayatlarında son derece önemli olan yabancı dili, hızlı ve profesyonel bir şekilde öğrenmelerine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarına devam eden American Time Beşiktaş olarak; İngilizce öğrenme, Almanca öğrenme ve Rusça öğrenme amacıyla bizleri tercih edenlere en doğru ve iyi eğitimi vermeye devam etme amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  Vizyonumuz

  Sınavlara yönelik eğitimlerimiz, online İngilizce eğitimimiz ve Almanca, Rusça gibi eğitimlerimiz ile bizi tercih edenlere en iyi hizmeti veren American Time Beşiktaş olarak, vizyonumuz İngilizce eğitim almak isteyen birey ve kurumların akıllarına ilk gelen ve tercih edilen eğitim kurumu olmaktır. Her ne kadar İngilizce eğitimlerimizle tanınan bir marka olsak da yeni eklediğimiz kurslarımız ile vizyonumuzu daha da farklı bir noktaya taşımaktayız ve dil eğitimi ya da dil okulu denildiğinde herkesin ağzından çıkan ilk marka olma vizyonuyla çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz