American Time

Almanca Kursu

Başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar geniş bir yelpazede sunulan derslerimiz öğrencilere dil bilgisi konuşma yazma ve dinleme becerilerini geliştirme fırsatı sunmaktadır. Özel ders seçenekleri ile öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına uygun eğitim imkanları da sunuyoruz.

Maksimum 8 Kişilik Sınıflar

Ücretsiz Eğitim Materyalleri

Ücretsiz Kur Tekrarı Hakkı

Ücretsiz Telafi Dersleri

İlk 6 Ders Deneme Süreci

Ücretsiz Aktivite Dersleri

Kurstan hem genel b2 kuru eğitimi aldım hem de ielts eğitimi almaktayım.B2 eğitimi gayet ...
Yalçın Y.
Öğrenci
Toefl sınavına hazırlanmak için arkadaşımın tavsiyesi üzerine özel ders almaya başladım U...
Ahmet S.
Öğrenci
Eşimle birlikte öğrenmek istediğimiz Almanca eğitiminden oldukça memnun kaldık. Hem çalış...
Eray A.
İşletme Sahibi
Toefl için Fatih hocamla sınava hazırlandım ve iki buçuk aylık bir eğitimin sonucunda ist...
Süleyman Ç.
American Time Beşiktaş ailesine bu yıl üye oldum ve çok memnunum . Özellikle tüm soruları...
Serpil U.
Mühendis
Doğrusunu söylemek gerekirse ilk başladığımda bu kadar iyi olabileceğini düşünmemiştim. A...
Sevil O.
İnsan Kaynakları
American Time’da aldığım eğitimle iş hayatımda büyük ilerleme kaydettim. Eğitmenler...
Ayşe D.
Muhasebeci

Seviyenize Göre Almanca Grup Eğitimleri

Başlangıçtan ileri seviyeye Almanca Kursu

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, İngilizce öğretiminde yıllara dayanan tecrübesine ek olarak Almanca dil eğitiminde de oldukça tercih edilen, profesyonel eğitmen kadrosu ile Almanca öğretiminde de yüksek başarı yüzdesine sahip bir kurumdur.

Avrupa dil ailesinin köklü dillerinden olan Almanca; Almanya başta olmak üzere Avusturya, Belçika, Lüksemburg, İsviçre ve Lihtenştayn’ın da remi dilidir. Almancanın ana dil olduğu ülkelerin ekonomik ve teknolojik anlamda güçlü ülkeler olmalarından kaynaklı pek çok insan uzun yıllardır Almanca öğrenimine büyük önem vermektedir. Almancanın ana dil olduğu ülkelerin eğitim olanakları da oldukça geniştir ve Almanca öğrenmek isteyen adaylar yalnız kariyer ya da göçmenlik için değil eğitim olanakları için de Almanca öğrenmeyi seçmektedirler.

Beşiktaş American Time Almanca Eğitimleri

VIP Sınıflarda Almanca Eğitimi

Maksimum sekiz kişilik sınıflarda yada özel olarak verilen birebir eğitimlerle sunulan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda hem hafta içi hem de hafta sonu eğitim seçenekleri bulunmaktadır.

Uzman eğitmenler eşliğinde okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin bir arada kazandırıldığı eğitim sürecinde her bir kur boyunca bir ara sınav ve bir final olmak üzere iki değerlendirme gerçekleştirilir. Devamlılığın oldukça büyük öneme sahip olduğu Almanca kursunda eğitim materyalleri öğrencilere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kurstan hem genel b2 kuru eğitimi aldım hem de ielts eğitimi almaktayım.
B2 eğitimi gayet başarılıydı. Ayrıca “speaking club”larda gayet verimli. En önemlisi ielts eğitimleri son derece profosyonel.

Yalçın Y.

Öğrenci

Toefl sınavına hazırlanmak için arkadaşımın tavsiyesi üzerine özel ders almaya başladım Umut Hocamla beraber sürecim hala devam ediyor ve memnunum umarım sınavı en kısa sürede teslim edebilirim

Ahmet S.

Öğrenci

Eşimle birlikte öğrenmek istediğimiz Almanca eğitiminden oldukça memnun kaldık. Hem çalışanların ilgili ve samimiyetine hemde eğitimi veren Almanca öğretmenimize çok teşekkür ederiz.

Eray A.

İşletme Sahibi
Toefl için Fatih hocamla sınava hazırlandım ve iki buçuk aylık bir eğitimin sonucunda istediğim 95 puanın da üstüne çıktım. Eğitime başlamadan mini toefl testiyle eksikliklerimi analiz etmeleri ve eğitimimde bu alanlara yoğunlaşmaları çok faydalı oldu. Sık sık deneme testi yapıp gelişimimi gözlemleyerek sürekli feedback almak çok ileri noktalara g...

Süleyman Ç.

American Time Beşiktaş ailesine bu yıl üye oldum ve çok memnunum . Özellikle tüm sorularımıza sıkılmadan cevap veren danışma Yağmur hanıma teşekkür ederim. Bu kursa yazılmam onun samimiyetinden dersem abartmış olmam. Dersten verimimiz ve kurumdan memnuniyetimiz gerçekten onlar için önemli olduğunu bir kez daha hissettim. Dil ögrenme konusunda herk...

Serpil U.

Mühendis
Doğrusunu söylemek gerekirse ilk başladığımda bu kadar iyi olabileceğini düşünmemiştim. Ama zaman içinde gördüm ki işlerini ciddiyetle yapan öğretmenler var üstelik kadrosu çok genç ve enerjik. İyi derecede ingilizce konuşan yabancı öğretmenlere ve güler yüzlü yönetim kadrosuna sahip. Herhangi bir problemde çözüm süreçleri hızlı, akla yatkın ve es...

Sevil O.

İnsan Kaynakları
American Time’da aldığım eğitimle iş hayatımda büyük ilerleme kaydettim. Eğitmenler, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına göre eğitim veriyor ve her öğrenciyle yakından ilgileniyorlar. Özellikle konuşma becerilerim çok gelişti ve artık İngilizce toplantılarda kendimi rahatlıkla ifade edebiliyorum. Ayrıca, sundukları esnek ders saatleri sayesi...

Ayşe D.

Muhasebeci

Ücretsiz Seviye Tespiti

Dil Seviyenizi Ücretsiz Ölçün
CEFR standartlarına uygun seviye tespit sınavlarına katılarak İngilizce seviyenizi belirleyin ve özel fırsatlardan yararlanın.
Amerika Time Beşiktaş İngilizce Kursu, İstanbul'da her seviyede kaliteli dil eğitimi sunan modern bir dil okuludur.
© 2024 American Time Besiktas. All rights reserved.

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.
Sizi arayalım!

%10 İndirim Kazanın

Bilgi formunu doldurun, eğitim seçeneklerini ve kampanyalar hakkında sizi arayalım.