Sıkça Sorulan Sorular

American Time

Merak Edilenler

İngilizce eğitiminde sınıflar kaç kişiden oluşmaktadır?

American Time Beşiktaş olarak sınıflarımızı maksimum 8 kişi olacak şekilde tasarlamaktayız. Bu sayede eğitmenlerimizin sizlerle ilgilenme süresi artmakta ve İngilizce öğrenme daha hızlı bir hale gelmektedir.

Dil eğitiminde kullanacağımız kitaplar ve materyaller ücretsiz mi?

İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dil kurslarımızda kullanacağınız tüm kitaplar ve materyaller kurumumuz tarafından ücretsiz bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

%100 dil öğrenme garantisi nedir?

%100 öğrenme garantisi olarak nitelendirdiğimiz durum; 1 ara sınav ve 1 final sınav ortalamasında başarısız olduğunuzda aynı kurun size ücretsiz olarak verilmesi ve dil öğrenmeniz için gereken bütün takviyenin sağlanmasıdır. Bu durumda dikkat edilmesi gereken tek durum dil eğitimi boyunca %10 devamsızlıktan fazlasının yapılmamış olmasıdır.

Eğitimimi dondurabilir miyim?

American Time Beşiktaş dil kursu olarak kursiyerlerimize dil eğitimini dondurma fırsatı sunmaktayız. Her seviye sonunda kursiyerlerimiz, dil eğitimlerini 1 yıl boyunca dondurma hakkına sahiptirler.

Dil Eğitimimi iptal edebilir miyim?

Seçtiğiniz dil eğitimini ilk 16 ders saati içerisinde koşulsuz şartsız bir şekilde iptal etme hakkına sahipsiniz.

Eğitim destek sınıfları ücretsiz mi?

Dil eğitim destek sınıflarımız, eğitim süresince ve eğitim bittikten sonraki süreçte -yani ömür boyunca- ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Katılamadığım dersin telafisi gerçekleştirilir mi?

İngilizce eğitiminde, Almanca eğitiminde, Fransızca eğitiminde, Rusça eğitiminde ve İspanyolca eğitiminde her seviye için 4 ders saati telafi hakkınız bulunmaktadır. Katılamadığınız dersler için eğitim danışmanınız ile iletişime geçmeniz yeterli.

İngilizce seviyemi nasıl belirlerim?

İngilizce eğitimi almadan önce seviyenizi belirlemek için sitemizde yer alan online seviye tespiti sınavını yapabilir ya da kurumumuza gelerek seviyenizi tespit edebilirsiniz. Konuşma düzeyinde İngilizce seviyenizi belirlemek niyetindeyseniz de eğitmenlerimizle randevu ayarlayabilirsiniz.

Eğitimin sonunda sertifika veriliyor mu?

Dil eğitiminizin bitiminde başarılı olduğunuz seviyeyi gösteren ve tüm Avrupa’da geçerliliği olan “Avrupa Dil Portfolyosu” ücretsiz olarak verilmektedir.

Ders günlerimi değiştirebilir miyim?

Ders günleriniz değiştirebilmeniz için seviyenizin bitmesi ve yeni seviye eğitiminin başlamamış olması gerekmektedir. Bu aralıkta dil eğitiminde günlerinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Farklı dil eğitimleri eğitimleriniz bulunuyor mu?

American Time Beşiktaş olarak temelde İngilizce eğitimi versek de profesyonel eğitmenlerimiz ile Almanca kursu, Rusça kursu, İspanyolca kursu ve Fransızca kursu vermekteyiz.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed