Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Kurumsal İngilizce Eğitimi

Bilgi Al

Kurumsal İngilizce Eğitimi

Kurumunuz İhtiyacına Yönelik

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; alanında uzman, Türk ve yabancı eğitmenlerden oluşan kadrosu ve yıllara dayanan deneyimi ve özel olarak hazırladığı kurumsal dil eğitimi programı ile kurumlara ve iş dünyası profesyonellerine kurumsal dil eğitimi sunmaktadır. Öncelikli olarak İngilizce kurgulanan kurumsal eğitimler, diğer yabancı dillerde de verilebilmektedir.

  • Ücretsiz Eğitim Materyalleri
  • Ücretsiz MyKelime Üyeliği
  • Ücretsiz 5 Yıl Online İngilizce
  • Ücretsiz Telafi Dersleri

Kurumsal İngilizce Eğitimi

Günümüz dünyasında işletmelerin yer edinebilmesi ve faaliyetlerini uluslararası düzeyde geliştirebilmeleri için hemen her kademedeki çalışanların yabancı dil bilmeleri ve kurumsal dünyada yabancı dil bilgilerini yetkin düzeyde kullanabilmeleri gerekmektedir. Kurumların da bu anlamda oldukça bilinçlendiği günümüzde şirketler, çalışanlarının gelişimleri için kaynak ayırmakta ve kurumsal dil eğitimine büyük önem vermektedir. Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, tüm bu ihtiyaçları merkezine alarak kurumsal dil eğitiminde de en yüksek verimlilik ile hizmet vermektedir.

Kurumlara özel geliştirilen “Kurumsal Dil Eğitimi” gerek şirket içinde gerekse Beşiktaş American Time kurs merkezinde alınabilmektedir. Kurum çalışanlarına yapılacak ücretsiz seviye tespit sınavının ardından Beşiktaş American Time eğitim danışmanları ve eğitim koordinatörleri ile kurum çalışanlarının ihtiyacına yönelik programlar oluşturulur. Kurumlar tarafından çalışanlara sunulan bu eğitim fırsatı dil öğreniminin yanı sıra çalışan bağlılığına da olumlu yönde etki etmektedir.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, kurumsal eğitim alan firmalara düzenli şekilde raporlamalar sunmakta. Eğitim alan çalışanların devam/devamsızlık durumlarını, derse katılımlarını ve eğitmen görüşlerini içeren bilgilendirmeler yapmaktadır.

Seviyenize Uygun Eğitimler

İngilizce başta olmak üzere tüm Avrupa dillerinde kurumsal eğitimler veren Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’yla iletişime geçerek eğitim detayları hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, 0 (212) 327 26 27 nolu telefonu arayabilir ya da info@americantimebesiktas.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.