Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Hakkımızda

BEŞİKTAŞ'IN EN KÖKLÜ İNGİLİZCE KURSU
American Time Beşiktaş

BEŞİKTAŞ'IN EN KÖKLÜ İNGİLİZCE KURSU


Yabancı Dil Eğitiminde önemli bir yere sahip American Time Dil okulları, VIP eğitim hizmeti ile yabancı dil eğitimini belli bir standart içerisinde sürdüren ulusal bir markadır. American Time markasına bağlı olan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, resmi bir kurum olarak İngilizce başta olmak üzere yabancı dil öğrenmek için yola çıkan her yaştan bireye birçok farklı eğitim seçeneği ile hizmet vermektedir.


EĞİTİM KADROMUZ
EĞİTİM KADROMUZ

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

VİZYONUMUZ
VİZYONUMUZ

Verdiği tüm yabancı dil eğitimleri ile öncü olmayı kendine vizyon edinen Beşiktaş American Time, Türkiye’de dil öğrenmek isteyen bireylerin akıllarına ilk gelen ve tercih ettikleri eğitim kurumu olmayı amaçlamaktadır. İngilizce eğitimleri ile tanınan bir marka olmanın yanı sıra yeni eğitimleri ile vizyonunu daha da genişletmektedir.

MİSYONUMUZ
MİSYONUMUZ

Türkiye’nin sektörde en kaliteli dil eğitim hizmetini sunan Beşiktaş American Time, Türk insanının uluslararası seviyede rekabet edebilirliğini ve gelişimini sağlamak amacıyla İngilizce, Almanca veya Rusça gibi yabancı dilleri bilmemelerinden kaynaklı engelleri ortadan kaldırmayı misyon edinmektedir. Bireylerin iş ve özel hayatlarında son derece önemli olan yabancı dili, hızlı ve profesyonel bir şekilde öğrenmelerine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.