Eğitim Sistemi

Sizin İçin
Hizmetler

Beşiktaş American Time Eğitim Hizmetleri

VIP eğitim konseptinde 6-8 kişilik sınıf ortalaması ile eğitim sunan Beşiktaş American Time’da sınıflar maksimum 8 kişiden oluşmaktadır. Haftanın 7 günü farklı saat aralıklarında, tamamen ücretsiz ve sınırsız aktivite-etüt (gramer, kelime ve konuşma) programı sunan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, programa %90 oranında düzenli katılım sağlayan öğrencilerin başarısız olmaları durumunda aynı eğitimi hiçbir ücret ödemeden tekrar etme hakkı vermektedir. Bu imkân kurumun %100 eğitim garantisi kapsamında sunulmaktadır. Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda öğrencilerin, ilk 16 ders saati içerisine hiçbir gerekçe göstermeksizin sözleşmelerini iptal etme, kur ortasında olmamak kaydı ile eğitimlerini bir yıla kadar program dondurma hakları bulunmaktadır.
Öğrencilerin her seviyede sınıf eğitimlerinde gün ve saat değişiklik hakkı bulunmaktadır. Kur geçişlerinde eğitimin aksamaması için maksimum üç haftalık aralar olabileceğinin sözü Beşiktaş American Time tarafından taahhüt edilmekte ve eğitime başlayan her öğrencinin sınıf veya öğretmenden yana değişiklik talebi değerlendirilerek sınıf değişikliği sağlanmaktadır.

Sizin İçin
Danışmanlar

Beşiktaş American Time Eğitim Danışmanları

Her öğrenci için özel danışmanın atandığı Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, belirlenen iletişim bilgileri üzerinden danışmanlar ile sürekli iletişim halinde olmaktadır. Danışmanlar tarafından ders öğretmenlerinden öğrenci hakkında düzenli olarak rapor alınır. Böylelikle öğrencilerin gelişim süreçleri yakından takip edilmektedir. Kursa devam eden her öğrenci, önceden bilgi vermeksizin iki gün boyunca derse katılım sağlamadığı veya derslere düzenli olarak devam etmediği durumlarda danışmanlar tarafından haftalık periyotlarla düzenli olarak aranmaktadır. Danışmanlar öğrencileri programa düzenli katılmaları için teşvik etmektedirler.
Sizin İçin
Materyaller

Beşiktaş American Time’da Eğitim Materyalleri

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda tüm eğitim materyalleri öğrencilere ücretsiz olarak sunulur. Tüm sınıflarda bilgisayar ve televizyon desteği bulunmaktadır. Görsel ve işitsel öğrenme açısından farklı aktiviteler ile öğrencilerin öğrenme faaliyetleri kalıcı hale getirilmektedir. Öğretmenler tarafından özel seçilmiş, seviye ve konuları belirlenmiş hikâye kitapları ile öğrencilere her hafta bir kitap okutulur. Böylece öğrencilerin okuma yetilerinin hızlı şekilde gelişmesi ve kelime dağarcıklarının artması sağlanmaktadır.
Sizin İçin
Sınıf ve Sınav Sistemi

Beşiktaş American Time’da Sınıf Oluşturma ve Sınav Sistemi

VIP eğitim konseptinde sınıf kontenjanları oluşturulurken yaş ortalaması özellikle ön planda tutulmaktadır. Yetişkin öğrenciler ile çocuk grubu öğrencileri aynı sınıfta yer almamaktadır. Her öğrenci için eğitime başlamadan önce yazılı ve sözlü olmak üzere ücretsiz seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Tüm sınıflar aynı seviyede yer alan öğrenciler ile oluşturulmaktadır. Öğrenciler mevcut ders günü ve haricinde, istedikleri zaman diliminde herhangi bir sınırlama olmadan kuruma gelerek ders çalışma ve kurumda düzenli olarak bulunan nöbetçi öğretmenlere gerektiğinde takıldıkları soruları sorarak yardım alma imkânına sahiptir. Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda her seviye için ara sınav ve final sınavı yapılmaktadır. Yazılı ve sözlü olarak ayrı ayrı yapılan sınavlarda öğrenciler 5 bölüm (okuma, yazma, dinleme, konuşma, gramer/kelime) üzerinden sınava girmektedir. Her eğitim sonunda tüm öğrencilere hiçbir ücret talep edilmeksizin başarılı olduğu son dil seviyesi baz alınarak sertifika verilmekte, online eğitim ve My Kelime platformu öğrencilere tanımlanarak dil öğrenme süreçlerinin kalıcılık kazanması sağlanmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonel yaklaşımıyla öğrencilerinin ezberleyerek değil, öğrenerek ilerlemelerini sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenler  profesyonel bir eğitim süreci yaşatan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, eğitim süresi boyunca ders materyallerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu genel İngilizce eğitiminde gösterdiği başarılı performansını alanında uzman eğitmenler, IELTS sınavına uygun hazırlanan ders programı ve programa uygun eğitim materyalleri ile IELTS General Training ve IELTS Academic sınavlarına hazırlıkta da kanıtlamış durumdadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ve sınav deneyimli, uzman eğitmen kadrosu ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; yurt dışında akademik kariyer ya da uluslararası firmalarda iş fırsatı yakalamak isteyen TOEFL adayları için hizmet vermektedir. %100 öğrenci memnuniyeti ilkesi ile geliştirdiği eğitim sistemi ve TOEFL hazırlığına tamamen uyumlu müfredatı ile yıllardır tercih edilen kurumların başında gelmektedir.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed