İş İngilizcesi

İş İngilizcesi

Kursu
Sektörünüze uygun
İş İngilizcesi kursu, iş dünyasında yer alan tüm profesyonellerin yararlanabileceği zengin içerikli bir eğitim programıdır. Üst düzey yöneticiler, yeni mezun genç profesyoneller, iş dünyasında yer almak için sabırsızlanan üniversite öğrencileri ve özel mesleki eğitim almak isteyen katılımcılar; iş dünyasının gerektirdiği dil hâkimiyetine, toplantı yönetim ya da katılımlarında gerekli dil becerisine, sunum tekniklerine, yazışma ve telefon görüşmeleri tekniklerine ve raporlama biçimlerine dair gerekli iş İngilizcesini bu programla öğrenebilmektedirler.
İş İngilizcesi Eğitimi
Eğitimin Faydaları
İş İngilizce

Seviyenize Uygun Eğitimler

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu alanında uzman eğitmenleri ile iş dünyası profesyonellerinin kariyer basamaklarını hızla çıkmalarına destek olmaktadır. Genel İngilizce bilgisinin yanı sıra iş İngilizcesi eğitimi almak, kurumsal dünyada iletişim süreçlerini daha sağlıklı hâle getirmektedir.
Dünyaca Geçerli CEFR Sistemi ile İngilizce Öğrenimi
İş İngilizcesi eğitimi ile İngilizce CV hazırlamanın ipuçları öğrenilir ve fonksiyonel anlamda fayda sağlayacak CV’ler hazırlama tecribesi edinilir. İngilizce mülakatlar, iş görüşmeleri hakkındaki tekniklerin doğru anlaşılması kariyer için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda İngilizce mülakat teknikleri detaylı şekilde öğretilir. İş mektupları, iş sözleşmeleri ve rapor yazma teknikleri öğrenilir. Sunum tekniklerine hâkim olunur.
cefr seviyeleri ingilizce
CEFR İngilizce Seviye Göstergeleri
industry worker entering data in cnc machine at fa KMXEVL4
AMERICAN TIME

İŞ İngilizcesi

Kurumsal bir Dil İçin

İş hayatında, uluslararası toplantılarda, iş İngilizcesi ortak iletişim aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Akıcı İngilizce konuşabilmek için iş İngilizcesi yetkinliği olması, iş dünyası profesyonelleri için işe alımdan yükselmeye kadar pek çok alanda kriter olarak belirtilir. Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda gerek online görüşmeler gerek telefon konuşmaları ve yüz yüze toplantılar için ikna edici ve etkileyici konuşma becerileri iş İngilizcesi eğitiminde kazandırılır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu’nda vaka çalışmalarıyla ilgili çözüm tekniklerinin, satış, reklam, sipariş ve teslimat gibi temel iş hayatı pratiklerine ait iletişim tekniklerinin öğrenilmesi profesyonel eğitmenler eşliğinde sağlanır. Bunların yanı sıra makale özetleme, rapor yazma, memorandum yazımı, faks ve e-posta yazışmalarının iş İngilizcesine uygun gerçekleştirilmesi de öğretilen konu başlıklarındandır.

İngilizce Eğitimler
Beşiktaş American Time

Diğer İngilizce Eğitimleri

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonel yaklaşımıyla öğrencilerinin ezberleyerek değil, öğrenerek ilerlemelerini sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenler  profesyonel bir eğitim süreci yaşatan Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, eğitim süresi boyunca ders materyallerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu genel İngilizce eğitiminde gösterdiği başarılı performansını alanında uzman eğitmenler, IELTS sınavına uygun hazırlanan ders programı ve programa uygun eğitim materyalleri ile IELTS General Training ve IELTS Academic sınavlarına hazırlıkta da kanıtlamış durumdadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ve sınav deneyimli, uzman eğitmen kadrosu ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; yurt dışında akademik kariyer ya da uluslararası firmalarda iş fırsatı yakalamak isteyen TOEFL adayları için hizmet vermektedir. %100 öğrenci memnuniyeti ilkesi ile geliştirdiği eğitim sistemi ve TOEFL hazırlığına tamamen uyumlu müfredatı ile yıllardır tercih edilen kurumların başında gelmektedir.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen YDS hazırlık kursu ile adayların kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını ve başarı elde etmelerini sağlar. Sınav formatına uygun bir şekilde hazırlanan eğitim programı ve deneme sınavları ile adaylar, YDS için verimli bir çalışma dönemi geçirirler.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed