American Time

İstanbul Rusça Kursu Fiyatları

Şubat 14, 2022

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu olarak farklı alanlarda dil eğitimi vermekteyiz. Uzman ve profesyonel kişiler tarafından verilen dil eğitimi sayesinde öğrenciler için hayat boyu yeni bir dil kazandırılmaktadır. Alanında uzman ya da ana dili Rusça olan kişiler tarafından verilen bu eğitim yapılan konuşma pratikleri ile desteklenmektedir. Kişiye özel hazırlanan ders programları sayesinde kaliteli bir eğitim almak mümkün hale gelmektedir. Firmamız dil eğitimi konusunda uzun yıllar boyunca hizmet vererek pek çok farklı alanda eğitim imkanı sağlamaktadır.

 Rusça dili günümüzde en yaygın kullanımı olan ve iş alanında da avantaj oluşturan dillerden biridir. Pek çok kişi dil eğitimlerinde ikinci ya da üçüncü dil olarak Rusçayı tercih etmektedir. Rus dili özellikle iş ve kariyer anlamında kişileri öne çıkaran ve üst seviyelere taşıyan dillerden biridir. Farklı alanlarda Rusça öğrenmek isteyen kişiler kurs merkezimize gelerek eğitim paketlerinden ve kurs imkanlarından yararlanmaktadır. Uzman hocalar tarafından verilen eğitim hayat boyu yeni bir dil öğrenme kabiliyetinin de gelişmesine yardımcı olmaktadır.

 Rusça Kursu Fiyatları Nedir?

 Rusça kursu fiyatları kurumsal firmamız tarafından kişiye özel şekilde alınan dersler ile belirlenmektedir. Pek çok kişi kendi çalışma takvimine uygun şekilde dil kursu programı hazırlamaktadır. Bu anlamda Rusça kursu fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Son zamanların en sık kullanımı olan Rus dili pek çok kişiye hem turizm hem de iş alanında avantaj sağlamaktadır. Dil eğitimlerinde bir üst seviyeye çıkmak isteyen kişiler Rusça kursu sayesinde yeni ayrıcalıklara sahip olmaktadır. Kurs merkezimiz tamamen profesyonel kişiler aracılıyla bu eğitimi sunmaktadır.

 Rusça kursu fiyatları firmamız ile iletişime geçen kişilere detaylı şekilde aktarılmaktadır. Firmamız uzun yıllar boyunca dil konusunda eğitim veren kurumsal firmalardan biridir. Rusça başta olmak üzere farklı dil eğitimleri almak isteyen kişiler için özel dil paketleri bulunmaktadır. Detaylı eğitim ve kalıcı lisan öğrenme adına pek çok kişi kurs merkezimizi tercih etmektedir. Kişiye özel şekilde hazırlanan çalışma programları her anlamda avantaj oluşturmaktadır. Severek ve eğlenerek yeni bir dil öğrenmek isteyen kişiler kurs merkezimiz ile iletişime geçerek kurs hakkında detaylı bilgi almaktadır.

 Uzman Kişiler Tarafından Verilen Rusça Dil Eğitimi

 Rusça öğrenerek aynı zamanda keyifli vakit geçirmek isteyen kişiler kurs merkezimiz ile iletişime geçmektedir. 0 dil öğrenme garantisi sunan merkezimiz her alanda Rusça kullanımı sağlamaktadır. Kişiye özel şekilde hazırlanan dil eğitimleri de günlük işleri aksatmadan eğitim alabilmeyi pratik hale getirmektedir. Dil eğitimleri sırasında ücretsiz ders materyalleri öğrencilere verilmektedir. Bu kitaplar üzerinden dersler düzenli şekilde ilerleyerek seviyeler arttırılmaktadır. Konuşma pratikleri ile desteklenen bu kurs tamamen uzman kişiler tarafından verilmektedir.

 Kaliteli Öğrenim İmkanları İle Rusça Öğrenme

 Kaliteli dil öğrenimi sayesinde pek çok kişi Rusça dilini ana dili gibi konuşmaya başlamaktadır. Kurs merkezimiz yeni kayıt olan öğrenciler için ilk 6 ders saati sonrasında iptal garantisi sunmaktadır. Öğrencilerin memnuniyeti için hazırlanan ders programları da tamamen kişiye uygun olacak şekilde belirlenmektedir. Öğrenciler olası durumlar için 1 yıla kadar aldıkları kurs paketlerini dondurabilmektedir. Özel Rusça kursu almak isteyen kişiler için kurs merkezimiz hocalar ile birebir eğitim olanakları sunmaktadır. Öğrenciler istedikleri gün ve saatte ders alma imkanına sahiptir.

 Kişiye Özel Oluşturulan Eğitim Takvimleri İle Yeni Bir Dil Öğrenme

 Yeni bir dil öğrenmek isteyen kişiler için kurs merkezimiz geniş yelpazede dil eğitim seçenekleri sunmaktadır. Bu diller arasında günümüz popüler dillerinden biri olan Rusça pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Rusça derslerini kişiler kendi belirledikleri gün ve saatlere uygun şekilde ayarlamaktadır. İş hayatından ya da okul hayatından geri kalmadan yeni bir dil öğrenmek kurs merkezimiz tarafından kolay hale gelmektedir. Oluşturulan kurs takvimleri ile beraber öğrenciler kendi programlarını oluşturmaktadır. Her seviyeye uygun bir kurs programı bulunmaktadır.

 Konuşma Pratikleri İle Desteklenen Rusça Dil Kursu

 Rusça öğrenerek kendisine yeni bir ayrıcalık kazandırmak isteyen kişiler merkezimiz aracılıyla uzman kişiler tarafından eğitim almaktadır. Verilen ders eğitimlerinin yanı sıra yapılan konuşma pratikleri de kişilerin daha iyi dili kavramalarını sağlamaktadır. Rusça eğitim programları kişilere uygun gün, saat ve seviyede hazırlanmaktadır. Seviyeye uygun şekilde hazırlanan bu dil eğitimleri herkesin iyi bir ortamda derslerden yararlanmasını sağlamaktadır. Devamlılık ile birlikte kısa süre içerisinde dile olan yatkınlık %90 oranında artış göstermektedir.

 Dilediğiniz Gün ve Saatlerde Öğrenim İmkanı

 Öğrenciler için farklı eğitim programları kurs merkezimizde yer almaktadır. Kişiler kendi istedikleri gün ve saatte ders alma avantajına sahiptir. Yapılan ders programları ile birlikte kısa sürede dili öğrenme garantisi verilmektedir. Uzman kişiler tarafından alınan bu dil eğitimi hayat boyu pek çok alanda imkan sağlamaktadır.

 İş Alanında Avantaj Sağlayan Rusça Dil Eğitimi

 Rusça dil eğitimleri özellikle kurumsal iş alanında avantaj sağlamaktadır. Büyük şirketlerde çalışmak isteyen kişiler aldıkları Rus dili eğitimi sayesinde kısa sürede kariyer basamaklarını yükseltmektedir.

Amerika Time Beşiktaş İngilizce Kursu, İstanbul'da her seviyede kaliteli dil eğitimi sunan modern bir dil okuludur.
© 2024 American Time Besiktas. All rights reserved.

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.
Sizi arayalım!

%10 İndirim Kazanın

Bilgi formunu doldurun, eğitim seçeneklerini ve kampanyalar hakkında sizi arayalım.