Kadıköy İngilizce Kursu

Kadıköy İngilizce Kursu
05.08.2020
574

Kadıköy İngilizce kursunda eğitim almak isteyen bireylere alternatif sunan bir kurum olarak Kadıköy’e 20 dakika mesafedeki Beşiktaş semtinde hizmet vermekteyiz. İngilizce öğrenmek isteyen, İstanbul’da yaşayan ve Kadıköy’de İngilizce eğitimi görmek için alternatif arayanlar, son dönemin şartlarına uygun hareket ederek çoğunlukla online İngilizce eğitimine yönelmiş bulunmaktadırlar

American Time Dil Okulunda Eğitimin Avantajları

Uzman ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız ve özenle hazırlanan ders programımız ile Kadıköy İngilizce kursu, online İngilizce eğitimi ya da daha farklı İngilizce eğitimi arayışında olanlara en iyi alternatifi sunmaktayız. Beşiktaş’ta konumlanan dil okulumuzda İngilizce, Rusça ve Almanca dil eğitimi almanın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Özel ders, speaking sınıfı ve ekip sınıfı seçeneklerimizle İngilizce eğitime ihtiyaç duyanlara en iyi hizmeti vermekteyiz.
  • Kadıköy İngilizce kursuna ihtiyaç duyanların yanı sıra, online İngilizce eğitim fırsatımız sayesinde Türkiye’nin her noktasından isteyenleri İngilizceyle buluşturmaktayız.
  • Sınıf eğitimlerine katılacağınız dönemlerde şehir dışında olsanız bile gerçekleştirdiğimiz telafi dersleri ile eksiklerinizi gidermekteyiz.
  • Sunduğumuz materyaller ile İngilizceyi daha iyi bir hale getirmenizi sağlamak için gerekli olan desteği sağlamaktayız.
  • Kurs bitiminden sonra Kadıköy İngilizce kursu olarak bizi tercih edenlere sonsuz destek sunmaktayız

  Siz de American Time Beşiktaş İngilizce kursumuzu ziyaret ederek Kadıköy İngilizce kursu arayışınıza son verebilir ve bizi tercih ederek İngilizce eğitimi iyi ve efektif bir şekilde alabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  İndirimler ve Deneme Dersleri İçin Formu Doldurunuz