American Time

Levent İngilizce Kursu

Ağustos 5, 2020

Levent İngilizce kursu araması ile kendine uygun İngilizce kursunu bulma niyetinde olan bireylere, Levent’e 15 dakika mesafedeki American Time Beşiktaş şubemiz ile en iyi dil eğitimini vermek için çaba göstermekteyiz.

American Time Beşiktaş olarak, Barbaros Bulvarı’nda konumlandırdığımız ofisimizle hem ulaşımı kolay kılmakta hem de Levent’ten gelen kursiyerlerimizin dil okulumuzu basitçe bulmalarına fırsat tanımaktayız.

American Time İngilizce Kursunun Avantajları

American Time olarak Levent İngilizce kursu bulmak için yoğun çaba sarf eden bireylere birçok avantaj sunmaktayız. Bu avantajları şu şekilde sıralamamız mümkün:

  • Levent İngilizce kursu arayışlarında bize ulaşan ve bizi tercih eden kişilere, kurs boyunca lazım olacak kitapları ücretsiz bir şekilde ulaştırmaktayız.
  • İngilizce kursumuzu tercih edenlerin kur bitiminde başarılı olmamaları durumunda aynı kuru ücretsiz bir şekilde vererek %100 öğrenme garantisi ilkesiyle hareket etmekteyiz.
  • Katılamadığınız derslerin telafisini gerçekleştirebilmek için mazeret belirterek derse katılamadığınız durumlarda, eğitmeniniz ile iletişime geçerek uygun bir zamanı belirlemeniz gerekmektedir.
  • Eğitimlerimizi tekli ya da grup sınıflarında gerçekleştirerek Levent İngilizce kursu olarak bizi seçenlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Levent İngilizce kursu arayışınıza son vermek ve İngilizceyi en efektif şekilde öğrenmenizi sağlamak adına eğitim veren American Time Beşiktaş olarak, kursiyelerimize kurs bitiminde doküman ve sınırsız online destek de sunmaktayız.

Amerika Time Beşiktaş İngilizce Kursu, İstanbul'da her seviyede kaliteli dil eğitimi sunan modern bir dil okuludur.
© 2024 American Time Besiktas. All rights reserved.

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.
Sizi arayalım!

%10 İndirim Kazanın

Bilgi formunu doldurun, eğitim seçeneklerini ve kampanyalar hakkında sizi arayalım.