Rusça Kursu

American Time

Rusça kursu

Her Seviyeye İçin
Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu var olan bu yoğun talebe en doğru şekilde cevap verebilmek adına; alanında uzman, ana dili Rusça olan eğitmenleri ile Rusça Kursu açmaktadır.
Rusça Dil Eğitimi
Küreselleşen dünyada yabancı dil eğitimi, dünya vatandaşı olmanın başlıca şartlarından biri haline gelmiştir. Bugünün dünyasında artık yalnızca İngilizce bilmenin de yetmediği gerek profesyonel dünyada gerekse akademik kariyer anlamında birden fazla yabancı dil bilmenin başarı basamaklarını tırmanmak için şart olduğu bir gerçektir. Rusça da hem Avrupa dillerinden olması hem de Türkiye ile Rusya arasındaki ticari ilişkilerin yoğun şekilde devam edip özellikle inşaat sektöründe Türkiye’den nitelikli iş gücü desteği alması sebebiyle pek çok Türk vatandaşı günümüzde Rusça öğrenmek istemektedir.

Rusça Eğitim Programı

Özel Rusça Kursu

  • Kişiye Özel Eğitim Takvimi
  • Seviyenize Uygun Program
  • Dilediğiniz Gün ve Saatte Eğitim

Dünyanın en çok konuşulan dilleri arasında yer alan Rusça, Birleşmiş Milletler’in de resmi dilleri arasında yer almaktadır. Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği (SSCB) dağıldıktan sonra bile bağımsızlıklarını ilan eden tüm ülkeler (Türki Cumhuriyetler) gayet akıcı şekilde Rusça konuşmaya devam etmişlerdir. 

Teknoloji anlamında da dünyanın önde gelen ülkelerinden olması Rusya’yı ve ana dili olan Rusçayı cazip kılmaktadır. Avrupa dilleri arasında yer alan Rusça, özellikle herhangi bir Avrupa dilini bilen öğrenciler için hiç de zorlanılmadan öğrenilebilir.

İnşaat sektörü başta olmak üzere mimari, edebiyat ve turizm alanında profesyonel iş ve akademik kariyer düşünen kişilerin Rusça öğrenmesi büyük önem taşımaktadır. Yalnızca yurt dışında değil Türkiye’de de büyük şirketlerin kariyer fırsatlarında Rusça bilen adaylara öncelik tanınmaktadır.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, tüm dil yetkinliklerini öğrencilerine kazandırarak onların Rusça öğrenimlerini kolaylaştırmakta ve verdiği ücretsiz eğitim materyalleri ile dili öğrencilerde kalıcı hale getirmektedir.

Ücretsiz Aktivite Dersleri
Ömür Boyu

Sürdürülebilir Gelişim

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu ile Ömür Boyu Ücretsiz İngilizce Pratik İmkânı !


Haftanın altı günü conversation, grammar, vocabulary konularında yapılan aktivite sınıfları ile Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu; öğrencilerine yalnız eğitim gördükleri zaman diliminde değil, eğitimlerini tamamladıklarında da ömür boyu ücretsiz olarak katılabilecekleri aktivite dersleri sunar. Eğitimini tamamlayan öğrencilerinin dile maruz kalmalarını sağlamak için aktivite sınıflarına ek olarak beş yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekleri online eğitim, dokuz ay süreli kullanabilecekleri My Kelime üyeliği de Avrupa Dil Pasaportu ile verilir.

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu ile İngilizce Öğrenimi

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu, öğrencilerinden %90 oranında devamlılık bekler. Öğrenciler bunu sağlamalarına ve ödevlerini eksiksiz yapmalarına rağmen kur ortası ve sonunda yapılan sınavlardan geçer not alamazlarsa öğrencilerine bir kerelik seviye tekrarını ücretsiz olarak sunar. Bu seçenek, %100 öğrenci memnuniyeti ve öğrenme garantisinin en önemli göstergelerindendir. Öğrencilerin, seviye bitimlerinde olmak şartıyla bir yıla kadar eğitim dondurma hakkı bulunmakta ve öğrenciler, genel İngilizce eğitiminde her kurda dört ders telafi hakkı elde etmektedirler.
Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu eğitim kalitesine ve uzman eğitmen kadrosunun başarısına duyduğu güvenle yeni kayıt olan öğrencilerine ilk 16 ders saati içerisinde kayıt iptal hakkı da sunmaktadır.

omur boyu aktivite
Rusça Kursu
rusça kursu

Rusça Kursu

Rusça kursu, herhangi bir nedenle Rusça öğrenmek isteyenlere hitap ediyor. Bir dil öğrenmenin nedenleri oldukça fazladır. Yeni iş fırsatlarını değerlendirmek, dünya çapında insanlarla ve firmalarla

istanbul kursa americantime
rusça kursu

American Time İle Rusça Kursu

Gelişen dünyanın içerisinde en çok ihtiyaç duyulan eğitimin dil eğitimi olduğu görülmektedir. En yaygın şekilde konuşulan yabancı dilin İngilizce olduğu bilinmektedir. Son yıllarda ise atağa

istanbul rusca kursu
rusça kursu

İstanbul Rusça Kursu Fiyatları

Beşiktaş American Time Yabancı Dil Kursu olarak farklı alanlarda dil eğitimi vermekteyiz. Uzman ve profesyonel kişiler tarafından verilen dil eğitimi sayesinde öğrenciler için hayat boyu

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed