Beşiktaş’ın En İyi Almanca Kursu

Beşiktaş Almanca Kursu

Avrupa ülkelerine farklı amaçlar için gitmek isteyenlerin öğrenmek istedikleri yabancı diller arasında Almanca yer alıyor. Almanca dil eğitimleri, tecrübeli eğitmenler yardımı ile tüm seviyelerde verilir. Beşiktaş Almanca kursu sıfırdan Almanca öğrenmek isteyenlere kolay ve basit yöntemlerde öğrenme seçenekleri sunar.

Almanca dilinin birçok iş alanında büyük önem taşıdığı bilinmektedir. Özellikle Almanya’da çalışmak isteyenler, dil öğrenerek kendilerine avantaj sağlayabiliyor. American Time dünyanın birçok yerinde en yaygın olarak kullanılan dillerde eğitim veriyor. Almanca kursu kaydını yaptıranlar seviye tespiti yapıldıktan sonra eğitimlere başlayabilir.

Almanca Öğrenmenin Avantajları

Almanca dilini öğrenmenin avantajları çoktur ve Avrupa ülkelerinde seyahat edecek olanlar bunu daha iyi görebilecektir. Avrupa kıtasında Almancanın etkinliği fazladır. Türk vatandaşları Almanca dil kurslarına daha çok Almanya’da yaşayan ailelerinin yanına gidebilmek ve aile birleştirme fırsatlarından faydalanmak istiyor. Akademik çalışmalar yapmak isteyenler, Almanca olarak hazırlanmış birçok edebi eserleri okumak ve incelemek istemektedir. Kurs kaydını yaptıranlar, uzman hocaların verdiği eğitimler sayesinde kısa sürede öğrenebiliyor.

Almanda Dil Öğrenme Seviyeleri

Beşiktaş Almanca kursu fiyatları eğitim alınacak kur sayısına ve hangi kurdan başlandığına göre değişir.

Almanca dil öğrenme seviyeleri şu şekilde sıralanır;

  • A1 başlangıç seviyesi (kişisel kullanıcı),
  • A2 seviyesi (sosyal kullanıcı),
  • B1 Orta Seviye ( Bağımsız Kullanıcı),
  • B2 İleri seviye kullanıcı,

Almanca kursu seviyelerinden hangisinden başlayacaksanız ve hangi seviyeleri alacaksanız fiyat seçenekleri ona göre değişecektir. Tüm seviyeler için hazırlanan eğitim programı, dinleme, okuma, karşılıklı konuşma, sözlü ve yazılı anlatım yetkinliklerinin kazandırılmasını hedefler. Uzman eğitmenler, her seviye için hazırlanan müfredata göre eğitimleri verir.

Almanya Aile Birleşimi İçin Almanca Öğrenmek

Kendisi Türkiye’de, eşi Almanya’da yaşayanların, Almanya’daki ailesinin yanında yaşayabilmesi için aile birleşimi vizesi almalıdır. Almanya aile birleşimi vizesi alabilmek için istenilen tüm belgelerin hazırlanmasının yanı sıra Almanca dil bilgisini gösteren belgede istenmektedir.

Almanca kursu sayesinde, istenilen seviyede Almanca öğrenir ve aldığınız sertifika ile Almanya aile birleşimi vizesini daha kolay alabilirsiniz. Vize işlemleri için yapılan mülakatlarda sorulan basit sorulara Almanca olarak cevap verebilmelisiniz. Başlangıç seviyesinde Almanda öğrendiğinizde ve bunu belge ile kanıtladığınızda işlemleriniz gerçekleşebilecektir. Almanca kursu olarak ihtiyacınız olan seviyede Almanca öğrenmeniz sağlanıyor.

Almanya’ya Göçmen Olarak Gitmek

Avrupa ülkeleri arasında Almanya’nın iş gücü imkânları daha fazladır. Avrupa Birliği ülkeleri dışındaki ülkelerden Almanya’ya göçmen olarak gitmek isteyenlerden belirli seviyede Almanca biliyor olmaları istenir. Göçmen olarak gidebilmek için A1 başlangıç seviyesi Almanca dil sertifikasına sahip olmak büyük avantaj sağlayacaktır.

Bu yapılan mülakatlarda birçok adaydan daha avantajlı olmanızı sağlar. Bu avantaja sahip olmak isteyenler, Almanca kurs kayıtlarını yaptırarak, uzman hocalardan ihtiyaçları olan seviyede Almanca öğrenebilir.

Almanca Dil Kursu

Almanca dil kursu, profesyonel dil hocaları ile verilir. Eğitim programı ve eğitim imkânlarını inceledikten sonra kayıt işlemlerine gerçekleştirebilirsiniz. Almanca öğrenilmesi en kolay olan yabancı diller arasında yer alır. Almanca dil kursu için uygun fiyat kampanyaları sunulmakta ve herkesin faydalanması sağlanmaktadır.

Almanca Başlangıç Seviyesi

Almanca kursu, 4 farklı kur olarak verilir. İlk kur başlangıç seviyesidir ve A1 Almanca kursu olarak adlandırılır. Almanca öğrenmeye sıfırdan başlayanlar için hazırlanmış bir eğitim programıdır. Kursta, öğrencilere, Almanca dil bilgisi ve cümle yapıları öğretilir. Kurs sonunda, aile ilişkileri ve günlük hayat iletişimleri gibi konularda konuşma, okuma ve dinleme becerilerini kazanılır.

İleri Seviye Almanca Kursu

Almanca kursunun en ileri seviyesi B2 seviyesidir. İleri seviye kullanıcı eğitimlerinde, kendisini uzmanlık alanlarında geliştirmek ve beceriler kazanmak isteyenler için verilir. İleri seviye Almanca kursu sonunda, ayrıntılı metinler yazabilir, Almanca konuşmalar yapanlarla çok rahat diyaloglar kurulabilir. Akademik sınavlara katılmak isteyenler, bu seviyede Almanca öğrenmelidir.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed