İstanbul IELTS Kursu

İstanbul IELTS Kursu

IELTS, İngilizce diline hakimiyeti tüm yetkinlikleriyle değerlendirmek için geliştirilmiş bir sınavdır. Resmi dilin İngilizce olduğu ülkelerde eğitim görmenize ve çalışmanıza olanak sağlayan uluslararası düzeyde en kabul görmüş sertifikayı edinmenize yardımcı olur. İstanbul IELTS kursu ile bu sınavda başarı elde etmeniz mümkün.

IELTS Nedir?

IELTS veya Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi, şu anda dünyanın en popüler İngilizce sınavıdır. Üniversitelerden göçmenlik departmanlarına, devlet kurumlarına ve çok uluslu şirketlere kadar dünya çapında 10.000’den fazla kuruluş, zorlu IELTS kriterlerine karşı becerilerini kanıtlamak için ikinci dil olarak İngilizce konuşanlara ihtiyaç duyar. Kolay bir sınav değil. Etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurabilmenin yanı sıra, sınava girmek için bir ton stratejik teknikte ustalaşmanız gerekecek. Ancak ihtiyacınız olan IELTS puanını almak, İstanbul IELTS kursu ile mümkün.

Bu sınavın testleri, dil yeterlilik seviyelerini farklı şekillerde, her biri farklı amaçlarla ölçer ve tüm dünyada, çok çeşitli öğretim kurumları ve çok uluslu şirketler tarafından kabul edilir. Amacınız akademik kariyer yapmaksa, lisansüstü programlara başvururken sertifika almanız gerekebilir.  Yurtdışındaki üniversiteler, aranan bilgi alanı ne olursa olsun, genellikle yüksek lisans ve doktoraya girmek için İngilizce yeterlilik ister. İngilizcenizi kanıtlamanın yanı sıra, sınava çalışmak okuma ve yazma becerilerinizi daha da geliştirerek İngilizce dilindeki bilimsel içeriği ve yayınları daha iyi kullanmanızı ve mükemmel bir şekilde makaleler ve araştırmalar yazabilmenizi sağlayabilir.

İngilizce yeterlilik belgesi, çok uluslu şirketler için ilk işe alım süreçlerinde bir fark olabilir. Yani firma resmi olarak yeterlilik belgesi talebinde bulunmasa bile özgeçmişinizin seçim sürecinde ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Daha büyük pozisyonlar için, özellikle yönetim pozisyonları için IELTS geçerlilik belgesine ihtiyaç duyulur. Bu nedenle, çalıştığınız şirkette bir terfi hedefliyorsanız, yetkin olmak o gıpta ile bakılan konuma gelmenize yardımcı olabilir. İstanbul IELTS kursu, hedefiniz her ne olursa olsun onu gerçekleştirmenize destek olmaktadır.

IELTS Sınavında Nasıl Başarı Elde Edilir?

Her dil öğrencisinin bildiği gibi geniş bir kelime dağarcığına sahip olmak, genellikle orta seviyeden ileri seviyeye geçerken aşılması gereken en büyük engeldir. Kelime dağarcığınızı geliştirmek, tüm IELTS becerilerinde seviye atlamanıza da yardımcı olabilir. Kelime hazinesi, konuşma ve yazma bölümlerindeki notların %25’ini oluşturur ve ayrıca okuma ve dinleme bölümlerini ele alma becerinizde önemli bir rol oynayacaktır.

Her sınav, kendi içinde ustalaşılması gereken bir beceri setidir ve IELTS özellikle zorlu bir beceri setidir. Kendinizi tam olarak hazır hissetmeden çok önce, testler yapmak çalışma rutininizin düzenli bir parçası haline gelmelidir. Sınavdan önce her beceri için haftada en az bir test yapmaya çalışın. Tüm bölümleri düzenli olarak uygulamak, ritminizi ve stratejinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. 

IELTS sınavında başarılı olmak için İstanbul IELTS kursu işinize yarayacaktır. Online İngilizce veya birebir İngilizce kursu gibi çok çeşitli olanaklar sunan American Time Beşiktaş; bu süreçte size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

İstanbul IELTS Kursu ile Başarıyı Elde Edin

IELTS’e hazırlanırken dikkate alınması gereken çok şey var. Yapabiliyorsanız; özel İngilizce kursu size çok fazla zaman ve enerji kazandıracaktır. American Time Beşiktaş sayesinde ders kitaplarıyla tek başınıza mücadele etmek zorunda kalmayacaksınız. Düzinelerce öğrenciye IELTS’te başarılı olmayı öğretmiş bir profesyonelden kişiselleştirilmiş tavsiyeler alacaksınız. Eğitmeniniz uygulama testlerinizi notlayacak ve hangi bölümlere odaklanacağınıza karar vermenize yardımcı olacaktır. Uzun vadede, paradan bile tasarruf etmenizi sağlayabilir. Çünkü online IELTS kursu son derece ekonomiktir. İyi bir öğretmenden İngilizce online ders almak, sınava tekrar girip girmemek arasındaki farkı belirleyebilir. American Time Beşiktaş; istek ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çeşitli İngilizce kursları sunar. Kurslarımız hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed