Yurt Dışı Eğitim Programları

Yurtdışı Eğitim Programları

Yabancı dili yurtdışında kısa sürede öğrenin…

Yabancı dil eğitimini yurtdışında almanın en önemli avantajı, öğrendiğiniz yabancı dili günlük yaşamda da kullanabilme şansınızın olmasıdır. Böylece öğrendiğiniz bilgiler hemen hayata geçer ve kalıcı hale dönüşür. Aynı zamanda hem yabancı dili hem de ülkelerin kültürlerini öğrenirsiniz.

Yurtdışında eğitim almak amacıyla araştırma aşamasında; uygun ülke, uygun şehir, uygun okul gibi pek çok konuyla karşılaşacaksınız. Danışmanlık aldığınız şirketin bütün bu konulara ileri derecede hakim olmasına dikkat ediniz. Bunların yanı sıra danışmanınız size, gideceğiniz ülkenin sosyal ve kültürel özellikleri, çalışma koşulları, gündelik yaşamda hayatınızı kolaylaştıracak ipuçları gibi konularda da doğru ve ayrıntılı bilgi vermelidir. Sizinle aynı süreçlerden geçmiş, yurtdışında eğitim ve yaşam deneyimine sahip danışmanlarımız; ihtiyaçlarınızı sizler kadar iyi bilir ve doğru yönlendirirler.

Yurtdışına giderken neden “Amerikan Zamanı” ile çalışmalısınız?

Türkiye’de araştırma aşamasında okul seçimi, fiyatlandırma gibi konularda çok farklı seçeneklerle karşılaşmasanız da; yurtdışına eğitim için gittiğinizde okulla sorun yaşayabilir ya da konaklama koşullarını, hatta şehri bile beğenmemiş olabilirsiniz. Bu konular  çoğu zaman kişisel nedenlerle bile gerçekleşebilmektedir. İşte bu noktada yanınızda güveneceğiniz, sorununuzu hızlıca çözümleyecek en güvenilir danışman; Amerikan Zamanı Yurtdışı Danışmanlığı’dır.

Yurtdışında Akademik Eğitim (Lisans-Yüksek Lisans)

Eğitim almak istediğiniz lisans ya da yüksek lisans eğitimi geleceğiniz adına vereceğiniz en önemli karar… Bu konuda danışman şirketin bilgili olmasına özellikle dikkat ediniz! Yanlış yönlendirmeler geleceğinizi doğrudan etkileyecektir. Amerikan Zamanı Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, bilgi birikimiyle sizlere en doğru seçeneği sunar.

%40 İndirimden Faydalan

Alanında uzman eğitmenler ile dil eğitimi vermek için sizi bekliyoruz.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed